Květen 2021

Profilova fotka
Ahoj, plánujeme svatbu 8.5.2021, cca 50 lidí (i s dětmi). Už nějakou dobu přemýšlím, že to neklapne, ale čím víc lidí se mnou mluví o tom, že nám to vláda do té doby neuvolní, začínám se stresovat, až jsem dnes přešla do fáze menší hysterie. Možná jen potřebuju uchlácholit, ale narovinu... Co si myslíte? Jak vidíte tak časnou svatbu? Děkuji 😥😅
Odpovědět
Ahoj, my mame mit svatbu o 14 dni drive 24.4. a popravde vidim to dost blede. Z puvodnich 60 lidi jsme doufali alespon v 20-30, ale momentalne budeme radi kdyz nechaji alespon tech 15, loni bylo koncem dubna povolenych jen 10. Zacina se testovat ve firmach, takze lze predpokladat, ze ty cisla poleti nahoru rychlosti svetla, minimalne dalsi mesic, nez se to trochu protridi. Za takove situace nikdo nerozvolni. Rika se nadeje umira posledni a tady uz je mozne vsechno, takze nezbyva nez doufat ze nekoho osviti duch svaty a povoli svatby ve vetsim poctu podminenou napr. testovanim.
Odpovědět
Ahoj, my máme termín svatby 24.4., už jednou jsme svatbu přeložili z původního 25.4. minulého roku. V původním plánu bylo cca 50 hostů, když se situace nelepšila, byli jsme ochotni mít svatbu jen opravdu s těmi nejbližšími, ale i přesto jsme se pod 20 lidi nedostali. Premyslime o přesunuti svatby na léto a snad do třetice všeho dobrého 😊
Odpovědět
@naty1994 tak to jsme na tom podobne 😄 my meli mit svatbu 18.4. presunuli jsme to o rok na 24.4. a mysleli si jak to bude davno v pohode a ono houby 😄 Klidne bychom to i presunuli po treti, ale vubec netusime na kdy...
Odpovědět
@kriss13 doufáme, ze během léta by to trochu mohli uvolnit 🙏🙏 protože, pak už opravdu nevím.. je to risk, ale já si bohužel myslím, ze do dubna se nám to nerozvolní. Ještě jsme přemýšleli nad tím, ze se oddáme na úřadě jen se svědky a pak, az by to bylo možné měli “svatbu se vším všudy”. Zprvu jsem byla pro, chtěla jsem už konečně byt ta vdaná paní 😊 ale čím víc jsem nad tím premyslela, tím víc jsem věděla, ze svoje první a opravdové ano chci říct jen jednou.. a to ne na úřadě. Říct ano už jen na oko před ostatními by pro mě už nemělo to kouzlo. Ale kdo ví, co bude. Možná to tak stejne budeme muset jednou udělat 😕😕
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme také plánovanou svatbu 29.5.2021. V současné době se rozhodujeme, jestli to risknout nebo odložit. Zatím to vypadá, že by se během května mělo rozvolňovat. Svatbu máme venkovní na statku, s cateringem a kapelou, 45 hostů. Pro jistotu máme rezervovaný ještě náhradní termín na konci září, ale nechce se nám to moc odkládat. Co myslíte, jaká bude situace na konci května? My jsme slíbili, že do konce dubna se rozhodneme, ale není to vůbec lehké 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
@wolfiis Máme stejný termín a cca 40 lidí. Venkovní obřad a hostinu v soukromém objektu, takže nejsme závislí na otevření restaurací. Co se týče počtu, tak kdyby povolili venku 30 lidí, tak budeme spokojení. Dle zkušeností, co jsem četla, vás nikdo na místě nepočítá. Ale myslím, že by to do té doby mohli na těch 50 lidí venku uvolnit..
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 22. 5. a 35 hostů, nepřesouváme, maximálně upravíme počty.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se obávám, že do konce května se to uvolnění ještě na takový počet nedostane. Myslím si, s větším uvolňováním budou opatrní. Budu držet palce i na nohou, aby vám to povolili😊 My už to přesunuli na srpen, tak jsem se začala modlit, aby se to zase nezhoršovalo 😥
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že do konce května by alespoň těch 30 lidí být povolených mohlo. Blbé je, že všichni jsou už pozvaní a pokud bychom museli počty hostů omezit na těch 30, tak je takové zvláštní některým hostům na poslední chvíli říct, že jejich pozvání rušíme... Na druhou stranu se bojím, pokud to necháme na ten konec září, tak aby to těsně před svatbou zase neomezili na 15 lidí, protože to už by mě asi fakt šmejklo 😄 A taky, že na venkovní svatbu bude na konci září už zima 😕
Odpovědět
Profilova fotka
My už přestali doufat v zázrak a z 15.5. jsme svatbu přesunuli. Bohužel jiný termín než 26.6. nebyl, takže je to sice jen o měsíc, ale to už by snad mohlo být líp. Máme 80 lidí a některé potřebujeme i ubytovat, takže je jasné, že v květnu to nevyjde, Je to hrůza jak má člověk všechno naplánované a těší se a ono nic 😞
Odpovědět
Profilova fotka
@misdulka 26.6. je ale super termín, to už budou určitě příznivé podmínky 🙂 U nás bohužel bylo přes léto vše už obsazené, takže byl na výběr jen květen a konec září. Dnes jsem si řekla, že si pomůžu v rozhodování předpovědí počasí na květen a hádejte co? Jeden zdroj uvádí, že konec května bude studený a deštivý a druhý zdroj tropy a slunečno 😄 😬 To se pak plánuje jedna radost 😬
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?