Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Naše Atka má taky pelíšek zavěšenej na topení, ale zatím jiskry nelítají, jen od dob co ho máme, nespí tak moc s námi v posteli. Celou noc chrápe v pelechu, ale jen zazvoní budík, šupky hupky k nám do postele, teda respektive ke mě, protože manžel ji ignoruje, což já nedokážu. Už sem se naučila jí vždycky uvolnit kousek místa, aby měla místo, kde otravovat. Nicméně včera to dovedla k dokonalosti, mě se nechtělo uhýbat, takže Athena šla, vyskočila mi na záda, lehla si tam (skoro 4 kg kočky) a ladně mi spustila nohu přes krk do obličeje. Poté začala "něžně" vytahovat drápky a "hladit" mě po tváři a nedala pokoj, dokud jsem nevstala :-D :-D Potvora jedna
Odpovědět
Profilova fotka
Macík by se z koupele zvencnul :-N nemůžu ho dostat do vany. holky dneska se mi zdál hrozný sen,že mě napadla kočka,ale to bylo,kousala do mě jako divá,strašně to bolelo,jako kdyby to bylo doopravdy.pak ségra zavolala záchranku,ale pořád nejela...to jsou sny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
=-) :-N to je hroznej sen Mě se jeden jedinej kočičí sen zdál a pak se mi vyplnil, i když malinko jinak |-| Bylo to o Charliem, vypadl z okna, z hrozné výšky a zabil se. Nám umřel asi měsíc po tom snu |-|
Odpovědět
lucy a nekousal tě někdo doopravdy :-D . panda to jsem se nasmála, ten Samík je šikula :-D . Ale pokud ho nechceš koupat, tak bych na něj vzala nůžky, ty hovínka už budou saschlá, tak to jenom odšmikat ;-) . My máme na zemi hovínkové šmouhy (někdy i s rozmáznutými či celými kousky) od Cookiny celkem často :-N . Ona má celkem delší chloupky (mimochodem má tak zvlášní srst, která se nedá ani česat, ale je krásně jemňoučká) a tak se jí to na zadečku občas chytne a pak se toho snaží zbavit :-D . Asi jí tam udělám nějaký super sestřih :-D :-p .
Odpovědět
Jo a k těm snům, to já mám maximálně nechutné, zdá se mi o kočkách (i když si nejsem jistá, jestli se mi zdálo o Cookie nebo Anabell), většinou si pamatuji o Lucince, co jsem měla s mamkou a o Manče, kterou ještě má... No a v tom snu je třeba nějaká nakažená, nebo tak něco a já ji musím zabít! A už se mi několikrát zdálo, jak ji držím a snažím se jí uškrtit... Ale dělám to s velkým odporem a z nutnosti (ta kočka je nakažená a napadá lidi, nebo tak něco). No hnus hnus hnus! Vždycky se probudím spocená, jsou to tak živé sny :-( . A nebo pak se mi zdá, že se něco stane a musíme se sbalit a evakuovat, no a já nemůžu chytit kočky ;-( . To jsou taky děsný noční můry.... Já je tam nemůžu nechat a čas letí...
Odpovědět
lynnka my zase máme s Anabell rituál... Ráno mi zazvoní budík, kočky se seběhnou, já si lehnu na záda, Anabell si na mě vyleze a lehne si mi na prsa :-D . Taková ta poloha nemám nohy, jestli víte, co tím myslím :-D . A to má náš Anoušek dobrých 6 kilo :-D . No je to fuška :-N . Ale aspoň u toho krásně přede x-) . No a když o víkendu spím déle ( jsem zvyklá spát na boku ) a jí se to zdá moc dlouhé, tak se mi uvelebí na boku :-D . Ale většinou mě to nijak moc neobtěžuje a spím dál ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Cookina je fakt šikovná holčička :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ošmikat chloupky je dobrej nápad :-N
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/13929-ja-t... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrýýýýýýýýý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: :-D třeba jo :-N ale opravdu to hrozně bolelo =-) no mě se zdá o kočkách docela často.dnes zase,i když "normální sen",jindy to jsou sny,že by tomu člověk nevěřil,že se mu to může vůbec zdát ;-)
Odpovědět
Bobtail, Atka teda víkendy nějak neuznává, má asi nějaký svůj budík, protože chodí prostě v tu stejnou dobu, jako když mám vstávat do práce a dožaduje se svého místa v posteli, pozornosti a případně i snídaně. A já jsem měkká a ona to ví a strašně toho zneužívá. K manželovi se ani neobtěžuje chodit, tam ví, že je to předem prohraný boj. Dneska ovšem byla extrémně otravná, přišla už o půl čtvrté. :-S :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
my naše kočky máme v bytě, do ložnice ale zavřeno. Když spíme tak spíme. Ten menší je mu teď 7 měs. a ten v noci strašně knourá. Přidává postupně na intenzitě a pak přestane. Nebo se rve s tím starším a ten starší strašně řve...tak nás to budí i přes ty dveře.
Odpovědět
lynnka asi se jí rozbil budík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lynnka, tak to mas stejne jako my. nase cica ma proste hodiny nastavene tak, ze v 7 skrabe na dvere a mnouka,...vyzaduje pozornost a snidani a to i v sobotu a v nedeli. nekdy kdyz se nam nechce vstavat, tak ji otevreme dvere a zase hupnem do postele, akorat ze pak ze spani uz nic neni. skace nam po nohach, po hlave ]-( . holky, doufam, ze to nevypada, ze si historky nasi Kocicky vymyslim, ale dneska zase perlila. manzel cosi slepoval vterinovym lepidlem a ona jak se nam porad plete pod rukama, at delame co delame, je totiz desne zvedava....tak jsme si nevsimli, ze olizla tu lahvicku s vterinovym lepidlem. hned se cela olizala jak ma ve zvyku!!! nastesti si lizla asi malo, protoze ji to slepilo pusu, zacala kaslat a kychat, cela zem doprskana, ale jak kychla silneji, tak pusu rozlepila!!!! :-D . my jsme umirali smichy a pomalu premysleli, jak ji povezeme na veterinu. jak rika manzel, Mrcha chlupata :-D :-D :-D .
Odpovědět
Jo holky v Lidlu mají ode dneška zase ty natahovací myšky pro kočky, 3ks za 60,- ;-)
Odpovědět
yizheng :-D :-D :-D :-D Ta vaše kočka je vážně pošuk :-D . Ale kočkám lepidlo chutná, mámina Kačenka i naše Cookie olizují z papírových kapesníků takový ten papírek - lepící pásku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, bobtail, ale lepici paskou si neslepi pusu!!! fakt nevim, co bychom delali, kdyby ji nerozlepila :-D . to by ji snad museli na veterine rozriznout nebo nevim...a jeste by nam vynadali, jak to, ze na ni nedavame pozor, ze tyrame zvirata. pritom je to Kocicka, kdo tyra nas. ja mam uz mesic priserne doskrabane ruce a vubec se mi to nehoji :-( , vypadam, jak fetak, co si picha do ruky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám začal Samuel namáčet míčky i do záchodu ]-( miska s vodou je mu už asi malá :-D :-N
Odpovědět
Pandí a do kterého záchodu? Do člověčího :-D ?
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/13950-vidi... http://www.super.cz/vtipky/13949-vasn... http://www.super.cz/vtipky/13947-to-s... http://www.super.cz/vtipky/13960-pros... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.modrykocour.cz/kockogaleri... x-)
Odpovědět
holky, přidám se k vám, jestli můžu. máme doma osmiměsíčního britského modrého kocourka Maxe...a zrovna s ním řeším jeden problém...začal házet hračky do své misky z vodu a tu vodu začal vylívat...dali jsme mu pod misku podložku, pak mu dali novou misku, teď už třetí a pořád to nepomáhá...když jsem v kuchyni, tak pije normálně a když odejdu, tak tu misku vylije - jako by naschvál...nevíte co stím??? už mě nebaví utírat koberec nasáklý vodou...
Odpovědět
Hezké pondělní ráno. Tak naše Atka půjde na kastraci. Prvního ledna začala mrouskat a teď už zase mrouská od minulýho čtvrtka. Ale kdyby aspoň nějak kultivovaně, to je řev, jak když vraždí prase. Sousedi si musí myslet, že tu snad týráme děti. Nejhorší je, že přes den když sme v práci se na to vyspí a v noci začne. Stoupne si na schody, aby se to jooo hodně rozlíhalo a spustí. :-D :-D Koťata nechceme, tak jen doufám, že kastrace dopadne dobře..jdeme v pátek
Odpovědět
Lynn: Neboj, to bude dobrý, pátek je ideální, budete ji mít celý vikend pod dohledem. Já už vykastrovala koček... x-) a všechny byly v pořádku. Komplikace nastat může, ale jsou vyjímečné. Taggy, vítej tady. :-D S vodou neporadím, leda vyměnit kocourka. :-D Z mých tří koček tohle taky dělá právě jen můj britský modrý kocour (ostatní jsou obyč. mourci). Jde k misce a jakoby packou zkouší, jestli tam je voda - vždycky na něj řvu: "Je tam!" ale zkouší dál a rozbryndá to kolem. Ale máme marmoleum, tak se to dobře utírá. A Max převrhne tu misku nebo to vybryndá? Pokud převrhává misku, tak dát nějakou kameninovou nebo jinou těžkou, kterou nepřevrhne. :-|
Odpovědět
loony: ahoj, díky za radu...měnit kocoura určitě nechci, je to náš miláček...právě že to nevybryndává, jak říkám, dělá to podle mě naschvál, když ví, že jsem v kuchyni, pije normálně a jen odejdu, tak ji převrhne aby se vylila a pak brečí, že nemá co pít....asi zkusím tu těžkou misku nebo ji přilepím k podlaze....
Odpovědět
taggy vítej ;-) . Jak psala loony těžká miska určitě pomůže :-) . My máme dvě briťule, jednu modrou a druhou whiskas a obě to svého času dělali taktéž :-D . Asi je to výsadou tohohle plemene či co (Britky mají všeobecně menší strach z vody oproti jiným, někdy až zálibu ;-) ), ale obě toho postupně nechali ;-) . Teda je pravda, že Cookie s tím přestala, až když jsem jí vyhodila oblíbenou hračku z kterou to dělala a byla už fakt zničená :-D . lynnka kastrace dopadne dobře, neboj :-) . A kolik je kočině? Cookie teď bylo 11 měsíců a pořád nic :-S . Né že by mi to chybělo :-D , ale už má čas :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, do člověčího, přítel si toho nevšiml a pošpinil jeho milovaný míček tak, že už by bylo zdraví škodlivé ho vynést na světlo světa :-D bohužel z wc jsem ho musela lovit já 8-( ]-( ]-( ]-( :-N
Odpovědět
Pandí :-D :-D :-D . A on se neutopil? Ten míček?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?