Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
panda jaktože marod =-) ? Co mu je?
Odpovědět
Profilova fotka
má tu artrozu, to jsem tu psala, ne?
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/13285-co-t... :-D Panda tady jsi to nepsala :-) . A je to vážné? Vždyť je na to mladý |-| ...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, jen jsem tu psala, že špatně chodí ;-) vážné to je i kvůli tomu věku, ale je statečný a běhá jak čert x-) bereme léky a je to celkem ok. Je na to mladý, je mu rok teprve, ale má to ze zlomeniny, která sice dobře srostla, ale odrazilo se to takhle, měl ji jako kotě, léčilo se to v utulku...
Odpovědět
Aha... Tak snad to bude ok, je to bojovník x-)
Odpovědět
Profilova fotka
on je, je to šikulka moje, ale bude kulhat až do konce života... |-|
Odpovědět
No jemu to určitě nevadí a vy si zvyknete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem si zvykla, ale chvilku jsem byla dost smutná, ale zlobí víc jak zdravej, tak je to dobrý :-D :-N
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/13292-to-j... :-D
Odpovědět
Ahoj Bob, tak knížky fakt nedošly, jo? Ach jo. :-( Jo, budu na té Chvalské tvrzi vystavovat svoje dvě nalezenkyně, tak kdybys plánovala se zastavit, tak dej vědět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak jsem vám kdysi ukazovala ten plyšový "pytel pro kočky na schovávání, náš Bedřich ho fakt jaksi ignoruje, takže pokud jej některá chcete tak vám jej pošlu, je jako nový. Zalezl si do něj jen jednou a to asi omylem, to se asi jenom tenkrát spletl :-N Je fakt jako nový a je z kvalitního materiálu. Stál přes 300,- a přemýšlela jsem že ho zavezu mícám do útulku, ale už jsem je podarovala docela velkým škrabadlem, a prý ho tam nemají, tak je mi líto to tam dávat, když si to asi někdo vzal domů. Bedřich jej dostal loni k vánocům, takže letos nedostane nic, když si takhle cení dárků ode mě :-D Samo že jej daruju a nic za něj nechci, ještě snad někde udělá nějakému kočičákovi radost.
Odpovědět
Profilova fotka
http://shop.miga.cz/product_info.php?... je to tento, jen v šedé barvě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co se týká krmení my kupujeme jen Gourmety - ty naše potvůrky je milujou. IAMS občas také koupím, když je mají v akci :-) Poraďte mi s tím suchým krmením - s granulkama.... také radši připlatím, když vím, že tam v tom jsou vitamíny a jiné prvky.... díky... Jinak jsme prodělali bleší hon - nevím, kde to ty naše dvě potvůrky vzali (možná od kočičky rodičů, ta chodí ven, tak to asi setřásla a naše to chytly).... můžu Vám říct, že tolik blech jsem snad ještě neviděla... byli jsme na veterině, koupili domů difussil a už to frčelo.... ještě že je Bianca bílá, tam se to dobře hledalo... no řeknu Vám - jsme si užili, ale ještě teď hledáme a koukáme.... snad se toho zbavíme na 100 % A jinak se k nám do baráčku přistěhoval nový člen rodiny - naši dostali štěňátko, tak všechno holky postupně seznamujeme - je to sranda, tak snad si zvyknou ;-)
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/13306-hlou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je trubka :-D
Odpovědět
loony bohužel nic nedorazilo :-( . V práci se to ztratit nemohlo, my jsme malá firma a pošťáka jsem si hlídala :-S . Jak to bude příští týden ještě nevím, ale chtěla bych se tam zastavit ;-) . A ty už víš, v které části budeš?
Odpovědět
lucianek k těm granulkám, pokud chceš kvalitní, tak jdi do prémiovek :-) . Tj. Eukanuba, Royal Canin, Pro Plan, Hills... Tím nic nezkazíš ;-) . A co máte za štěňátko????
Odpovědět
BOB nemohla bys sem ten test krmiv naskenovat ??
Odpovědět
Bob, kde budu tedy opravdu vůbec netuším. Když se to nedozvím, tak bych ti třeba poslala do IP číslo mobilu, bych ti poslala sms až bys dorazila, kde jsem, pokud se chceš setkat. ;-)
Odpovědět
http://www.kocky-online.cz/forum/view... princezna tady už to někdo krásně naskenoval :-)
Odpovědět
loony tak kdyby něco, posílám ti do IP číslo mobilu ;-) Nikdo další tu není z Prahy co =-) ????
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/13333-tohl... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nemela jsem jeste cas precist celou diskuzi, ale rada bych se pridala. Trosku me nektere vase prispevky uklidnili, mozna nase kocicka neni divna :-D . Poridili jsme si kotatko v cervu, takze uz ma pres pul roku, ale to rarasek, to je hruza. jmenuje se docela originalne Kocicka :-D . Je to nas mazilek, ale ma par specifickych rysu chovani, jako ze napriklad nepouziva skoro vubec drapky, ale zuby. Drapky si brousi jen na skrabadle, vyjmecne skrabne me nebo manzela,...ale vzdycky nas pokouse. ruce mame rozkousane do krve :-N , lidi se me ptaji, jestli jsme si neporidili pejska :-D ! no nevime, co si s ni pocit. kotatko se narodilo na venkove a mame ji v byte, a obcas mame silne podezreni, ze tatinek byl pejsek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dalsi vec co dela, je ze chodi s nama do sprchy, spava v umyvadle, miluje drez v kuchyni,...proste nase Kocicka je porad mokra,...je to jako bychom hladili mokry hadr :-D . vodu pije nejradeji primo z baterie v umyvadle nebo ve drezu,...misky s vodou si nevsimne ani nahodou. Splha po polickach, ale nastesti zatim rozbila jenom jeden svicinek, takze skody relativne nulove.
Odpovědět
Profilova fotka
hrozne me stve, ze me nerespektuje, ale manzela ano. ono staci, kdyz on se na ni skarede podiva a ona zalehne a je v klidu. ze me si nic nedela a jeste me provokuje pacickama, jako by chtela bojovat :-D . vyborna vec je, ze ma od malinka na krku obojek s rolnickou, nehrozi, ze by se nam nekam schovala,...jdeme po zvuku a vzdycky vime, kde je. to doporucuji. minuly tyden jsme ji nechali vykastrovat, tak ted chudinka ma kolem krku jeste ten obri plastovy limec,...uz si na neho docela zvykla, ale prvni dny delala hrozny ramus, jak do vseho narazela :-D . Jinak testy na granule a konzervy me potesili, Kocicka je vybirava a nejvic ji chutnaji vazne ty IAMS,...jinak obcas nam neco ukradne z talire :-D , to se pak manzel muze zblaznit....Kocicky jsou milacci, psa bych nechtela ani za nic. nastesti manzel to vidi stejne...ikdyz ten by rad i pejska.
Odpovědět
yizheng vítej v klubu ;-) . S tím jménem, manžel chtěl, aby se naše druhá kočička jmenovala Čičí, takže to chápu :-D . Nakonec je to naštěstí Cookie :-) . A k těm kousancům, kočička byla evidentně moc brzy odebrána od maminky, tedy aspoň to tak vypadá. Kotě by mělo být u matky a sourozenců co nejdéle, aby se správně socializovalo a nebylo agresivní vůči páníčkům ;-) . Ale je dobře, že jste ji nechali vykastrovat :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail, ona neni agresivni, to ne, je to jeji zpusob hrani. od maminky byla odebrana, kdyz mela vic nez 2 mesice, narodila se koncem dubna a my si ji vzali v druhe polovine cervence. My meli doma kocky od malicka, co pamatuju, ale vzdycky skrabali a nekousali, tak me to ted docela prekvapilo.
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/13343-divn... :-D Mazliky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bobtail: díky moc - zkusím tu Eukanubu, a to i pro hafíka.... pejska máme kříženečka středního knírače a "něčeho" ... je to mazlík :-) a je sranda, jak se holky chovají - jsou to žárlivky :-D
Odpovědět
lucianek tak někdy hoď foto ;-) . Eukanuba je v pohodě :-) . yizheng já vím, že pro ní je to hra, ale kočky by neměli při hraní používat drápky ani zoubky, teda aspoň ne do krve... I když 2,5 měsíce, to už by mělo být ok a měla by být dostatečně socializovaná :-S . My si brali Cookie mezi 8. a 9. týdnem a je to v pohodě ;-) . Já mám s tímhle velké zkušenosti, naše první kočka s mamkou byla nalezená kočička od popelnice, bylo jí 6 týdnů, když jsme si ji brali z útulku a ďáblík to byl pěknej :-D . Poškrábané jsme byli dnes a denně :-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?