Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
llucinka budu držet palečky, ať to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
saf, tak lidi co znám..když řeknu, že hci kočku, tak řeknou, že vše ničej a mrděja pak budu smrdět tím jejich značkváním :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dík, že jsi mi to tak chytře vysvětlila :-N :-N :-N llucinka: tak když se vykadí jinde, tak to je normální, že smrdí, to můj pejsek taky.... ;-)
Odpovědět
teda lady ...ne saf! :-D
Odpovědět
bob: souhlasím, naši taky byli zásadně proti kočkám v bytě a dneska je Cassie největší miláček, který má skoro u stolu i vlastní židli. :-D
Odpovědět
llucinka: haha x-) :-D
Odpovědět
loony tak já ti tedy pošlu adresu do práce do IP. A kdybych mohla poprosit i ten 5. díl, kočka která hrála Brahmse tuším? 4 knížky to přečtu za měsíc ;-) .
Odpovědět
bob: děkuju :-) budeme doufat... |-| verco: nejde o to, že by se vykadila jinde, ale nevím, jak jiné kočky, ale Cassie když se vykaká, tak ten bobke úplně nezahrabe do steliva, dává tím najevo, že to chce mít hned pryč :-p Ale je fakt, že někdy jí to ulítne a kákne třeba do umyvadla ve sklepě :-p Ale jenom ve sklepě, jinde ne... :-D
Odpovědět
llucin: hahaha, kápne do umyvadla :-D :-D :-D j, to vím, to pak smrdí....to už jsem zažila ]-( :-D :-D
Odpovědět
My taky nevoníme po fialkách, i když to po sobě hned spláchneme :-D . Máme koupelnu propojenou se záchodem, tak vím o čem mluvím :-D
Odpovědět
verca: psala jsem kákne...
Odpovědět
bob: ;-)
Odpovědět
bob: písla bys mi, o čem jsou ty knihy? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
fuj.zrovna jím :-N :-D :-D lluci: :-D kákne, kápne, to je stejný:o))) :-D :-D
Odpovědět
verco: no to sice je, ale... Byla bych ráda, kdybych takhle o ní mohla psát i za pár let... |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, určitě to dobře dopadne, my na vás budeme v pátek myslet, a držet i s kočkama všechny packy pro štěstíčko.
Odpovědět
proč za pár let? :-|
Odpovědět
verco: protože ji v pátek čeká náročná operace a i když operaci dopadne dobře, teprve za několik měsíců poznáme, jestli byla úspěšná... |-|
Odpovědět
mmaky: děkuju vám moc, i na jiném fóru na nás budou moc myslet, Cassie to vyřídím a pohladím ji za vás všechny... |-|
Odpovědět
llucinka jsou to detektivky ;-) . Hlavní postava je novinář, četla jsem zatím jen první díl a tam právě zdědí nadprůměrně inteligentní siamskou kočku Koko, teda resp. kocoura Kao Ko´Kung. Jeho páníčka zavraždí a ten kocour mu právě pomáhá s pátráním kdo je vrah ;-) . Nevím jak příjde k druhé siamce Yum Yum, to se dočtu dál, ale prostě v každém díle mu pomáhájí zjistit kdo je vrah právě tyhle kočky ;-) . Je to hodně čtivé, mě se ten první díl moc líbil x-) . Ten ta spisovatelka napsala už v roce 1966, a ty poslední díly píše teď, hlavně od roku asi 2000, jak jsem na to koukala ;-) . A hlavně jak jsem o ní četla, tak se neřídí žádnými pravidly pro psaní detektivek, prostě má svůj jedinečný způsob vyprávění :-) .
Odpovědět
Jojo, mě se moc líbí ta atmosféra v knížkách. Vždycky když jednu dočtu, tak se mi po tom stýská a četla bych hned další. Proto taky teď čtu vždycky tu předposlední co mám, kdybych měla fakt velkej absťák, abych mohla hned číst dál. Zrovna jednu čtu. ;-) A jinak to není tak násilné, že kocour pomáhá při vyšetřování vraždy, jak to zní. Prostě většinou náhodou navede toho novináře na správnou stopu. Případně mu skokem na záda vrahovi pomůže ho zneškodnit. :-D
Odpovědět
bob: to zní zajímavě... asi bys mi je za drobnou úplatu nepůjčila, že? :-N
Odpovědět
llucinka jestli chceš, tak ti můžu bezúplatně ten první díl poslat poštou, ať si zkusíš, jestli tě to chytne :-)
Odpovědět
A jak píše Loony je to fakt absťák, já se moc držím, abych nezačala číst ten 4. díl co mám doma :-D . Hrozně to člověka vtáhne do té atmosféry :-) . Já hodně dlouho nečetla, naposledy snad na zákadce :-D . Neměla jsem na to časovou rezervu, tak jsem jenom luštila křížovky na dovolené a tak... Ale před měsícem nám kixlo auto a já začala jezdit mhd, což mě zabere min. 1,5 h. do práce a to samé z práce, a s tou knížkou ta cesta tak rychle utíká :-D . A teď už čtu i večer před spaním :-D . Loony a četla jsi 7 koček a umění žít od Jo Coudert? To byla teď moje první knížka po té době a zhltala jsem ji za 3 dny :-) . Vřele doporučuji, je to hodně o životě a se spoustou věcí jsem se opravdu ztotožnila ;-) . Až na ten konec, to jsem obrečela, když psala jak ty kočky umíraly |-|
Odpovědět
bob: tak to by bylo super, ale já ti to poštovné zaplatím! ;-)
Odpovědět
knihy se dají číst i na přeskáčku, v každé je jiný příběh :-) http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalo...
Odpovědět
lady já vím, ale někdo na kočkách on-line psal, že se tam prolínají postavy, které pak i umírají, takže se někomu stalo, že četl knihu kde byl člověk, který už umřel v jiném díle a tak :-D . Radši bych to četla postupně, jak se dostane k Yum Yum a hlavně se prý taky příběh přesune do jiného místa :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
můžete mi vysvětlit, proč mi kočka pije vodu? :-D :-N :-D
Odpovědět
Bob, tu tvoji knížku jsem nečetla. A jak jsem koukala na Kočky on line, ani tam ji nikdo nezná. Je tam přímo diskuze o kočkách v románech. A tam zase jedna paní oskenovala knížku Kočka pro život a hodila na net ke stažení. Pokud ji nemáš. Kdyby to šlo, tak bych si tu od tebe půjčila zase na oplátku já, třeba až mi budeš vracet ty moje. Ale nevím, když je to na konci smutné. :-( To já nerada. Ještě si to rozmyslím. ;-)
Odpovědět
bob, to je pravda, že se Jim přesouvá na různá místa... možná by ti první díly měli v knihovně =-)
Odpovědět
pandi, ještěže ti nepije třeba pivo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?