Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
chodi jen na chodbu a hned zas domu. jen zkoukne schody, kytky a uz supajdi. nikam ven nechodi. ne, normlane je to nalepene na vstupnich dverich na skle. jj, kdyztak tam zavolam. vim, ze se nesmi nalepovat inzerce, ale tohle nic takoveho neni :-( :-(
Odpovědět
Est, na blba kašli. Na kolik ti může napsat fakturu? Na 10 Kč za odlepení inzerátu? Kvůli Čertíkovi obvolej útulky v okolí, dej to na Kočky on line - sekce ztratili se, případně na nalezence - adresu jsem psala výše. V noci nebo brzy ráno obejdi barák, sklepy, křoví. Chrasti přitom granulema nebo nějakým zvukem co zná. Za světla a hluku se bude bát a bude schovaná. Držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
loony: moc dekuju za rydy, jedna kamaradka prave taky rikala, at ji jdeme hledat az v noci. tak budem nachystani :-) jo, je to kreten, neodpustila jsem si to a jeste mu napsala smsku o tom, jak je nelidskej a bezcitnej, aspon jsem si ulevila. on mi nechtel rict ani svoje jmeno ]-( pritel uz na nejaky serer psal a volal si s nimi, tak kouknu, jestli to dal na nalezence. sel nam koupit pizzu, prootze jsem z toho oba trochu mimo a skoro cely den jsem nejedli |-|
Odpovědět
Est, já už koukala, že je to na kočkách on line, tam se musíš zaregistrovat přes admina, tak to asi vyřizoval. Na nalezenci ti pošlou heslo obratem přes mail.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pritel to poslal na vsemozny adresy. i jsme volali do utulků v okoli a rikali, ze uz o nas vedi, ze to prave cetli na strankach. tak doufam, ze se nekdo ozve. my jsme ted prisli z hledani venku. prosmejdili jsme vsechno, az se nam objevila cerna kocka, ktera pred nama porad utikala. Telem byla stejna jako cert, jen jsme si ji nemohli prohlidnout zepredu. a pak skocila na jeden balko, kde byl i pes a byli spolu v pohode, tak mi hned bylo jasny, ze to neni Cert, protoze kdyz by na nej ten pes nebyl zvykly, tak ho sezere. a ty lidi meli otevreny balkon, tak jsme na ne zavolali a opravdu je jejich :-( :-( :-( ale meli pod balkonem dole otevrene male okno do kocarkarny - jedine po celem rondelu, takze zitra dopoledne zazvonime a otevrou nam to tam. je mi fakt smutno, hlava me z toho tresti a furt na ni musim myslet |-| |-| :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zeptam se, jestli psal i na nalezence. moc dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jste tu nektera? Prcek je dost nestasntny a casto mnouka, porad z amnou beha a je videt, ez ji je fakt msutno, a ze ji Certik chybi. a kamaradka volala, ze by nam dali maleho kocourka. tak nevim, jestli by to pomohlo, jestli kdyby si mela s kym hrat, jestli by ji bylo lip? co myslite? je to dobry napad? ale Certa nemuze nahradit nic :-( :-( :-(
Odpovědět
Est, Čertíka ještě nevzdávej. Prcek hledá Čerta a na někoho nového by nemusel reagovat dobře. Museli byste je dávat dohromady, pak by se Čertík objevil a měli byste kočky tři a doma rodeo. Kdyby bylo jasné, že se Čertík nevrátí, tak jo, tak by kamarád byl dobrý. Ale zatím počkej. Ale mě utekl můj kocour, kterého měli naši na hlídání na baráčku, v úplně cizím prostředí. Nemohli ho nijak zavolat, až když jsem se já za pět dní vrátila. Kocour taky přežil a byl v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
to mi to rozhodne nevzdavame. budeme ji hledat porad a pockame par dni a zase obvolame utukly. |-| diky, Loony, to mi dava sanci, ze se opravdu najde.
Odpovědět
Ještě jednu radu - kočky prý nerady přebíhají volná prostranství. Nevím, jak to tam u vás vypadá, ale nejspíš se plížila někudy kolem baráku, v křovích a tak. Že by přebíhala nějaké velké parkoviště je málo pravděpodobné. A nevíš, jestli tam někdo nekrmí venkovní kočky? Až bude hladová, tak by se mohla přidat k nim. A je tam nějaká rušná silnice blízko?
Odpovědět
Profilova fotka
podle toho, kde byly otevrene dvere, tak musela vbehnout do rondelu. tak yis myslime, ze nebezela na porstranstvi, proto jsme hledali kolem baraku, ve krovich kolem. na velkem parkovisti pobihala hlavne ta druha cerna. a jedna pani se nam ozvala. bydli par baraku vedle, ze ji lidi nosi nalezence, takze by nam hned dala vedet. mekteri jsou fakt hodni. jinak rusna silnice je otrochu dal, ale doufam, ze az tam by pres cely park nebezela :-?
Odpovědět
Profilova fotka
loony: tak je doma x-) x-) v 10 vecer na nas zazvonila sousedka, ktera bydli o 3 patra vys, ze ma asi nasi kocku, ze telefonovala a silene se lekla, protoze ji nejdnou zpoza nabytku vylezla kocka :-D a jak byla chudak vystrasena, okamzite ji skocila za sporak a ona ji nemohla vyndat. tak jsme tam sli. no nejdriv k nam nechtela a byla vystresovana, pak jsme na ni chvilku mluvili a uz vrnela a oslintavala nas x-) x-) x-) jeste jednou diky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Hurá, to mám radost! :-) To je tedy zvláštní, jak se dostala k ní do bytu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no oni maji stejne resenou pristavbu jako my. takze asi byla zmatena a sla az do patra, kde to vypadalo stejne jako u nas. a ona dokaze byt hodne mala, kdyz je v klubicku, takze asi jen cekala na otevreni dveri a vklouzla dovnitr :-D je to holka sikovna ;-)
Odpovědět
super zprava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je super, až teď jsem se dostala k netu a přečetla celou příhodu naštěstí s dobrým koncem. a nedokážu si ani představit že by mi Bedřich utekl. Je moc dobře že se našel.
Odpovědět
Est teda uf uf. Dostala jsem se k netu až dneska a jsem moc ráda, že se Čert našel x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky rada, ze se nasel. fakt jsem ty dva dny co chvile, to brecela :-( ale jeste, ze sousedce nesezral cincilu. ona asi vedela, porc uz druhy den nechce vylezt z klece :-D :-D :-D jinak, jak jsme pslaa o tom kotatku, no tak jsme si rekli, ze ho vezmem k tem dvoum - je to kocourek, mel by byt smeska evropske a mainske myvali, tak jsem zvedava, co z nej vyroste. je to takova mala nerizena strela, a obe na nej zatim syci, i kdyz prcek ho prijal lip. ale tak snad to bude v pohode :-) ten maly dela to same, co Certik, tak je Certik nastvany a porad nam pomnukuje a chodi si stezovat :-) kdyby si nesedli, tak ho muzem kamaradce vratit, ale snad to bude v pohode. pritel si ho uz ted zamiloval ;-) a jsou mu 3 mesice.
Odpovědět
Profilova fotka
a Certik uz ted nechce na chodbu, sedi v predsini a jen kouka a radeji se ani neodvazi ;-) a mrnous uz byl na balkone, tak je videt, ze ma z vysky strach, takze by to taky melo byt ok. mame jinak totiz porad otevreny balkon - ted tedy ne, abysme ho zvykali. on je totiz z domacnosti, kde je nepousteji na balkon a maji hodne zvirat. takze se vubec niceho neboji a Certovi a Prckovi skace po hlave a oni si snazi ziskat autoritu, jen jim to nejak nejde, protoze kdyz ho profackuji, tak on si mysli, ze je to hra a skace na ne jeste vic :-N :-N
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/12342-uz-t... http://www.super.cz/vtipky/12327-kdep... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten prvni odkaz je jako nas Cert, kdyz se snazi ukradnout neco z linky, nebo sporaku :-D
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/12364-poli... http://www.super.cz/vtipky/12363-mame... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ten druhý je kráááásný
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, ta je krásná ta poslední fotka x-) Jak se máte? Dlouho jsem tu nebyla |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Máme se fajn :-D jsem včera naší Ájince (v pátek má svátek) objednala ty kočičí lázně a milión hraček a i nějaký pamlsek, tak doufám, že to aspoň ocení :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určitě to ocení x-)
Odpovědět
Kačí tak to jsem na to zvědavá :-) . Určitě napiš dojmy ;-) . Já jim asi koupím tu fontánku, ale až pod stromeček x-) . Pandí a jak se máš ty???? My pořád stejně, kočky žijou a my taky :-D . Jo a minulý týden jsem honila Cookinu po bytě, protože měla v hubě saranče velikosti sarančete :-D . A nechtěla mi ho ta potvora dát ]-( ! Koukalo jí to z tlamy ještě živý :-S . No nakonec se to povedlo, saranče jsem utloukla botou a bylo |-| . Jsou letos nějak přemnožený, jedno jsem dokonce vyprala s povlečením, našla jsem ho při vytírání pračky po praní v tý gumě =-) . Mrtvé samozřejmě, 60°C to nepřežilo :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem hrozně zvědavá, jak to přijme, jestli ji to bude zajímat a tak. Snad to brzy dorazí. Já jsem jí totiž pozorovala a ona si oblíbila naší rotanu (takový ten disk, na kterým stojíš a vrtíš se, posiluje to bříško či co), ono to má takový masážní body na chodidla a ona potvůrka na tom hrozně ráda leží a právě, že se s tím i mazlí, různě se o to otírá a tak. Tak si myslim, že by se jí to mohlo líbit... Koupila jsem i tu šantu kočičí, ale tu jsme nikdy neměli, tak to nevim, jak na ní bude reagovat, prý to kočky milujou.
Odpovědět
Profilova fotka
No já už celkem líp, ale ještě to není 100%, hlavně se mi stýská po kočičkách, ale asai jednu v rámci rozvodového řízení :-D dostanu
Odpovědět
Panda Jůůůů Elinku viď x-) . To se nedivím, že se ti stýská, já bych se bez nich asi zbláznila ;-( !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?