Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Hele ještě mě napadlo že máme v Praze kamaráda který minulý rok ještě uvažoval o kočičce domů, tak řeknu doma Laďovi ať se ho zeptá, ale myslím si že to nedopadne, kdyby ji opravdu chtěl tak už ji asi má. No ale za zkoušku nic nedáme.
Odpovědět
Jé, to bys myla moc hodná. Zkusit se má všechno. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak s tím domečkem jsem to myslela tak jako to má Nyky, takové ty polodomácí ;-)
Odpovědět
Jo, já vím, ale mám pocit, že tahle by se z domu nehla. Sebrala jsem ji, když mi řvala pod oknem paneláku. Možná ji měl někdo v bytě a vyhodil jí, tak byla z venkovního prostředí celá vyděšená. Navíc fakt vypadá jako sprsklá s nějakou rasou, tak je to asi spíš gaučový povaleč než myšilovka, což lidi z domků většinou chtějí. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
loony a jsi si jistá, že ta kočička nikomu nepatří? :-N Ty jsi jí našla nějakou zanedbanou nebo tak? Já jen, že naší sousedce takhle odnesli kočku loni, si mysleli že ničí není a ona jí pak oplakávala ještě dlouho. Bydlela v paneláku a sousedka jí pouštěla ven a ona číča chodila po sídlišti a vrátila se, když měla hlad. |-|
Odpovědět
to by chtelo kocku zanest k veterinari.. a on rekne, jestli je venkovni nebo jestli se o ni nekdo staral..v tom pripade bych ji vyfotila a vylepila po okoli, aby se majitel mohl prihlasit..
Odpovědět
Káťo, obešla jsem sídliště, kam by lidi mohli dát lístek, kdyby ji hledali. Dala jsem inzeráty na netu do nalezenců. Až ji povezu do útulku, tak se taky zeptám, jestli ji tam někdo nehledal nebo jestli nemá čip. Možná dám lístek do krámu a na zastávku ještě sama, že jsem ji našla. Ale už mám zkušenosti, že lidi jsou schopni vyhodit i ty největší mazlíky. A nějaký inzerát "našla jsem kočku, kdo ji postrádá?" tu lidi jenom pobaví. Zanedbaná přímo není. Je trochu zacuchaná a pohublá. Ale kdyby ji někdo pouštěl pravidelně ven, tak bych o tom, myslím. věděla. Taky ji nedám ze dne na den, tak pokud ji bude někdo hledat, tak má šanci.
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna jsem chtěla napsat že pokud má teda delší srst, tak ny ní by to určitě bylo poznat, a navíc taková kočičí spasitelka jako ty loony to má určitě v okolí zmáklé kdo má kočičku a kdo ne? že? to už mám i já a to bydlíme tady na novém od března.
Odpovědět
holky, ja vim, ale predstavte si, ze vam zdrhne vas mazlik ..taky byste byly rady, aby clovek, co ho najde, vylepil plakaty po celym svete, nebo ne? ;-)
Odpovědět
Pokud by mi zdrhnul mazlík, tak bych plakáty vylepila hlavně já. Protože pravděpodobnost, že ho někdo zahlídne a myslí si, že je to toulavá kočka je vysoká. Pravděpodobnost, že si ho nějaký blázen jako já vezme domů, je hodně nízká. ;-) Plakáty pořád žádné, tak jsem ho já dala aspoň do krámu, poptala se pár sousedů, jestli neví, či by mohla být, ať se dál ptají a že je u mě. Víc fakt dělat nemůžu.
Odpovědět
loony, to mas teda pravdu, ze plakaty by uz mely viset od majitele... otazka je, jak daleko takova kocka muze utect, kdo vi odkud je :-( .. mely by se udelat na netu nejake ztraty a nalezy, kde by lidi mohli inzerovat ztracenou zver :-) tys psala, ze s tebou spala celou noc, ze jo? tak to asi bude nejaka minimalne polodomaci.. no ja bych kocicku brala hned, ale nasi dva rostaci uz by to nerozdejchali, uz ted na sebe desne zarlej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se ptala a dopadlo to jak jsem předpokládala, nechce ji. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Mmaky, škoda no. Catf - to už existuje www.nalezenci.cz a napsala jsem to i na kočky on line. Ona bude domácí, nejspíš čerstvě vyhozená (nebo tedy ztracená, ale fakt se mi to nezdá). Zkoušela jsem jí teď fotit, ale skoro to nejde, jak si přidřepnu, tak se jde mazlit. :-D
Odpovědět
no tak to jsem pekne pozadu :-N ja taky bohuzel neznam nikoho, kdo by kocicku chtel..
Odpovědět
Profilova fotka
loony, jsi moc hodnej člověk, takových je málo...Pro většinu je kočka na obtíž a nejraději by ji odstřelilii, ach jo. Tak snad se najdou nějací hodní lidé, kteří si jí vezmou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf, všímají si/hrají si ještě kočky v těch kočičích lázní, jak jsi jim koupila? Já o nich taky uvažuji, ale na jiným serveru někdo psal, že jeho kočka si toho všímala prvních pár dní a pak už ne. Tak bych ráda věděla, jak je to u vás? Abych to pak neměla schované ve skříni :-N
Odpovědět
Káťo dík, ale většina lidí by o mě řekla, že jsem blázen. ;-)
Odpovědět
katko, hrajou si na tom tak 1x denne, to ovsem nevim, co delaj v noci :-D tak ja je budu pozorovat a kdyby o to nejak ztratily zajem, tak napisu, at to zbytecne nekupujete.. jinak musim rict, ze nejlepsi investici bylo to vysoky skrabadlo s platformama na spani..na tom jsou permanentne... fontanka je v poho, oba pijou..akorat to neni do malyho bytu, kde by se treba ve stejne mistnosti spalo..malicko to vrni a zni to jako kdyby pres nasi kuchyn protekal potucek :-D
Odpovědět
Holky nedočítám - jen se jdu rozloučit!!!!!!! ;-( ;-( |-| =-) :-) bude mě po vás smutno, ale ozvu se jak to bude možný, tak pá pá kočičky moje x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Nyky, a přijď se za náma občas podívat a podat nám zprávy co kočičky a miminko. x-) x-)
Odpovědět
Ahoj Nyky, tak ať jste všichni v pořádku, pak budeš vlastními zkušenostmi přispívat do diskuzí o bezproblémovém soužití zviřectva a potomstva. ;-) Měj se fajn.
Odpovědět
Nykýsku nám se taky bude stýskat ;-( . Tak se měj hezky a ozvi se co nejdřív :-) . Catf jaké máte to škrabadlo? Taky uvažujeme o koupi něčeho většího - no už asi 3 měsíce, ale zatím se ještě rozhlížím a sbírám inspiraci ;-) .
Odpovědět
bobtail, my uz ho mame tak 3 roky, vysoky cca 1.65m.. ma 6 platforem a takovej ten valec, kdy kocicaci spali, kdyz byly maly..ted uz je to na ne moc uzky.. myslim, ze sem mmaky davala jednou link na tohe skrabadlo/splhadlo..a to bylo jeste o neco lepsi nez to nase.. jinak na dovce v italii jsem videla nadherny vysoky, ktery melo platformy udelany jako ctverec deky zavesenej mezi dva kuly, vypadalo to super.. urcite, az budem kupovat dalsi, tak investujem do toho nejvyssiho, co je.. u jednoho pana doma jsem videla dva kmeny hubenyho stromu s vetvema(bylo to ohoblovany) nainstalovany az do 4m stropu a kocky se mohly zblaznit :-D ...to je muj sen..zimni zahrada pro kocky s zivejma kytkama a stromama na splhani a domeckama na spani nekde vysoko a s otviratelnou strechou, aby si mohly semtam ulovit nejakou mouchu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dnes jsem narazila na tu černou kočku na zeď, jak tu někdo chtěl (tedy myslim, že to nědo sháněl) :-) http://www.nalepsi.cz/default.aspx?pr...
Odpovědět
:-D tak to je parada :-D
Odpovědět
Jo, mě se to taky děsně líbí, ale manželovi ne :-( Asi ho na kočičky na zeď neukecám. :-|
Odpovědět
Tak a eště sem se semka dostala... tak se loučím doopravdy x-) a budu teda podávát zprávy, jak to je s mickama a mimčem a s bufikama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hokl,y ja mam jednu smutnou zpravu. ztratil se nam Certik. byla na chodbe s Prckem,a Prcek pak uz byl doma, tak pritel zavrel dvere, protoze si myslel, ze uz jsou domam obe. a rano jsme zjistili, ze ne:-(( uz pritel prosel cely barak, kolem panelaku, a rozvesil papiry s tel. cislem. ale zatim nic jen jeden chlap mi volal. a ptal se, to jste vy s tou kocou? a ja, joooo, usper, nasel jste ji? a on na me zacal rvat, ze at okamzite sundame z toho jejich baraku ten papir, ze jim nicime majetek a ze nam posle fakturu k zaplaceni. Ze jak by semi libilo, kdyby on neco nalepil na nas barak. a tak jsem mu rekla, ze to neni zadny inzerat, jestli si to vubec precetl? a on a ze ho nezajima, co na tom je atd., ze mu je to u pr... a ze at to sundam do 10 minut. tak jsem mu rekla, ze to v zadnem pripade, ze nejsem doma. tak zacal rvat, at si tam nekoho poslu. holky, chapete to? misto toho, aby pomohl, tak jeste tohle. je mi k placi!!!!! kolega v praci nas rozhovor slysel a myslel si, ze takhle na me vyjizdi nejakdo pracovne, ze si to chtel vzit a zarvat na nej.........muze nam poslat fakturu? je to mozny? proc jsou lidi takovi hajzlove? |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty cerny kocky jsou krasny, jak nas Certik :-( :-( ja tak doufam, ze se mu nic nestalo. |-| nyky: mej se krasne, a uzivej si materske starosti x-)
Odpovědět
estrellita, ten vas certik chodi ven pravidelne? urcite se najde :-) .. nam takhle taky jednou utek a nasli jsme ho druhej den v baraku pocuranyho strachy..ale nasi ven nechodi.. v prvni rade je to kreten(napadlo me neco horsiho, ale to sem nemuzu napsat :-p ) a kam jsi to nalepila, na nejakej bytovej dum a na omitku nebo na sklo? Nejdriv by musel prokazat, zes mu udelala nejakou skodu a vyzvat te, ze to mas prijit opravit a az pak ti to mohl poslat fakturu..a stejne nakonec by te musel vzit k soudu, aby te donutil ji zaplatit..a to by mu soud jeste musel dat za pravdu.. akorat jsem ted cetla, ze je v platnosti novej zakon o poradku na verejnosti..pokuta za smeti vcetne vyhozeni zvykacky jen tak na chodnik apod. a vylepovani plakatu.. otazka je, jestli tohle se do toho pocita, kdyztak si brnkni na urad pro vasi mestskou cast...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?