Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: jake granule kupujes pres net? bych takhle potrebovala koupit royalku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem nasla jednu stranku a ta cena skoro stejna jako z velkoskladu a jeste ti to dovezou zdarma po Praze pri nakupu nad 800, coz udelame, vzdy kupujeme zasobu :-) tak jsem si aspon uvedomila, ze tak je to lepsi :-)
Odpovědět
est já teď nakupuji od www.alfazviratka.cz, jsou momentálně nejlevnější a mají možnost vyzvednout si zboží na Chodově zdarma :-D . Jinak kupuju Pro Plan, takže nevím, jak jsou na tom ceny Royalu, ale zkus se na to podívat :-) . Taky kupuju zásoby, 7,5kg pytle, ono se to fakt vyplatí :-D .
Odpovědět
Hmmm teď koukám, že ho zdražili. Kupovala jsem ho tam asi před 14. dny a teď už je o 100,- dražší :-S .
Odpovědět
Holky teď trošku mimo téma :-D . Co koupit proti komárům? Máte někdo zkušenosti s těmi přípravky do zásuvky??? Mažela furt koušou a on šílí ať něco koupím :-D . Já jim naštěstí nechutnám :-p .
Odpovědět
my kupujeme granule jenom gimpet, mame s nima zatim nejlepsi zkusenost, po vsem ostatnim se nasim kocourum hrozne masti kozich a maj lupy..nasi vubec nechodi ven, takze jim kupujem granule pro lepsi kozich nebo citlivy zaludek... ale nikde gimpet v eshopech nemuzu najit, maji je jenom v petshopech v obchod. centrech a tam jsou samozrejme predrazeny, tak kdybyste meli tip, tak budu rada :-) bobtail, my pouzivame raid do zasuvky...bud takovy ty placaty papirovy naplne nebo tekuty..myslim, ze to funguje, bydlime u reky a pokousany nejsme....na manzela taky hodne jdou..pry je to neco v dna - specifickyho jedince - co komary pritahuje...
Odpovědět
Profilova fotka
http://ostatni.bazos.cz/inzerat/21691... já jsem nedávno koupila tohle na komáry a účinek je super, už nejsem pokousaná, - teda pokud to nezapomenu zapnout, na mě totiž taky lezou. Akorát používáme tu tekutou, ty placaté papírové náplně tam už nedávám.
Odpovědět
A jaký je rozdíl mezi tou tekutou nápní a tím papírem =-) ???
Odpovědět
Profilova fotka
to já nevím, asi žádný, oboje odpuzuje, ...my jsme dřív měli ten raid na ty papíry, ale ten jsem asi při stěhování vyhodila a teď máme tento Biolit
Odpovědět
bobtail, tak tekuta napln je novejsi vyrobek, takze to je asi ten rozdil..ty papirky beres do ruky...na tom je ten jed.. a v lahvicce je to cistsi.. ty zastrcky prodavaj na oboje.... no a nekdy je to i o tom, co sezenes zrovna za napln..
Odpovědět
Profilova fotka
caft: mas to tu :-) http://www.nejnakup.cz/hledat?q=Gimpe...
Odpovědět
Profilova fotka
ale koukam, ze maji jen mala baleni :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsem si nakonec koupila ten Biolit a jsem na to zvědavá :-D .
Odpovědět
est ten tvůj odkaz nejde otevřít =-) .
Odpovědět
Catf našla jsem tyhle dva servery, co Gimpet mají ;-) : http://www.promazliky.cz/obchod/kocky... http://www.allpet.cz/scripts/zbozi.ph... Já ho dávala Anabell, když byla malá a moc jí chutnal :-) . Pak jsem přešla na Pro Plan, protože když jsem si to spočítala s jeho cenou na internetu, tak to vyšlo cca na stejno s cenou Gimpetu v Pet Centru. A Pro Plan je přeci jenom superprémiovka :-D . Ale naštěstí oboum chutná, jinak bych jim ho nedávala ;-) .
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/12267-snis... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: asi maji neco se strankama. i kdyz jsem dala jen nejnakup.cz, tak se mi to neotvira a pred tim jo:-( ale jak rikam,maji stejne jen male pytliky, takze tvuj odkaz je lepsi ;-) my kombinujeme - royalku, pro plan a ted jsem koupili jen na chut male mnozstvi Acany light( a oni nejak moc nemaji rady jakoukoliv lightku, takze jsme moc neuspeli). ale kombinujeme spis pro to, ze jedi prevazne jen suche, takze aby mely zmenu. chutna jim vsechno, takze nemame zadny problem :-)
Odpovědět
holky, dekuju! :-) my jsme prave kupovali pro plan, ale bylo to na ne hodne mastny, bylo to videt na kozichu..byl mastnej a pak meli ty lupy..ted maj po gimpetu peknou srst, takovou sametovou a hebouckou...tak jsme z toho byli docela nadseny, protoze je levnejsi a nasi ho lip snasej :-) jinak byste je meli videt, kdyz otevru uplne novej pytel gimpetu, to se sebehnou, jak kdybych jim rozdavala steak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D u nas, kdyz otevres i jakykoliv pytel a udela to stejny zvuk , tak i kdyz pred 5 minutama jedly, tak se sebehnou a silene mnoukaji, jako by byly tyrane a nedostavaly najist :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak u nás tohle funguje s nasypáváním granulí, i když mají něco v misce a já jim to ráno jenom doplňuji, stejně se seběhnou a kousají :-D . Jako kdyby byla prázdná 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, jsem si rikala koho to tu mame noveho a ona to bobtail s novou fotkou :-D slusi ti to ;-)
Odpovědět
Děkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem si říkala že tu máme v kočkařkách novou kočku ;-)
Odpovědět
Holky vy jste ale lichotnice, začínám se červenat :-D
Odpovědět
mmaky ty už to máš za chvilku co ;-) ? Jak se těšíš? Budeš sem dávat fotky ? Ať vím, jestli se mám těšit :-D .
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem na sídlišti sebrala další mazlivou kočku. :-( Je moc krásná, sice celá černá, ale má polodlouhou srst, huňatý ocas a takové zvláštní kudrlinky v uších. Koukala jsem na plemena a připomíná somálku. Nevíte o někom, kdo by jí chtěl? Dovezu třeba i do Prahy. Vypadá docela mladá, možná tak rok. Včera jsem ji našla, po neděli ji dám do útulku vykastrovat a tam mi řeknou ať ji vrátím na sídliště, já to nedokážu, ale manžel už mě vyhodí. Prosím, poptejte se. Fakt ideální pro někoho kdo chce mazlíčka. Už mi olízala celou ruku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarka Loony to mi ani neřkej, na to bych neměla srdce ji vypustit. Škoda že to máme k sobě přes skoro celou republiku. Není třeba tady nějaké téma nevět z Děčína že by ses jich poptala tam? Hani fotky sem dávat určitě nebudu, ale někde je dám a kdyžtak vám pošlu odkaz na ně do IP, kde je najít. To bych totiž nemohla udělat holkám v ročníku 81 že bych je neukázala. ;-)
Odpovědět
Mmaky, trochu kecáme s jednou z loňských nevěst z Děčína, ta je ale alergická, jiná kamarádka z beremka taky alergická. Ale za pokus nic nedám, asi jim do "Děčína" hodím dotaz jestli nechtějí krásný svatební dar. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nebo o někom neví, třeba na vesnici k domečku. Když už bude vykastrovaná tak se bude držet u domku a nebude ani navíc pravidelně nosit koťátka.
Odpovědět
No tohle je kočka spíš domů na gauč než na zahrádku. Celou noc se ode mě nehla a spala mi na dece. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?