Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Holky tak jsem zase měla totální šoking :-S . Sedím u PC, v koutku oka vidím Cookie, jak něco loví... Tak se jdu podívat - pro jistotu a víte co to bylo???? Sršeň!!! Odjakživa se jich bojím jako čert kříže 8-( ... Hned se mi strašně rozbušilo srdce, rychle jsem čapla Cookinu, jenže ten sršeň se v tu chvíli svezl po stěně a skončil na jejích zádech ;-( . Naštěstí, jak jsem jí chytla a nesla pryč, tak odletěl |-| . Tak jsem ji zavřela do ložnice a šla zpátky, samozřejmě už u něho byla i Anabell, naštěstí né moc blízko, tak jsem ji v klidu chytila taky. Sršeň si sednul na gauč, tak jsem ho dokonce i vyfotila. Blééééé. Nakonec jsem ho chytila do misky na jídlo a celé to dala na mrazák, pro jistotu, prý jsou hrozně odolní :-N . Teď jen doufám, že tady někde nemají hnízdo :-( !!! Nedokážu si představit, kdybych tady nebyla a některá ho chytla ;-( . Nevím, jestli by to bez okamžité pomoci přežili, oni mají ten jed hodně silný, vždyť dokáží zabít i člověka |-| .
Odpovědět
Holky novinky :-D . Pořizujeme si pejska :-D . Večer si jedeme pro holčičku bígla x-) . Máte nějaké rady do začátku, co se týče sbližování s kočkou???? Byla bych moc ráda :-D ....
Odpovědět
mmaky a jak jsou na tom Chilli a Bedříšek??? Potřebuju povzbudit, že si zvyknou :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no jasně že si zvyknou ;-) i u nás je to už jakžtakž v mezích, akorát Chilli si ještě nezvykla že Bedřich je PAN kocour a hrát si s ní moc nechce - ona je totiž oproti němu už obrovská, a tak ona by si chtěla hrát a kouše ho do uší a hlavy.... a on se vzteká a šermuje packama aby ji zastrašil ale drápky na ní nevytáhne - i když to má povoleno :-D fakt se kolikrát divím že ho nesekne - to by měl klid hned :-D pak se sebere a uteče někam kde na něj nedosáhne. Ale tyhle boje nejsou pořád, někdy leží u sebe a čumáčkama se očuchávají, a ona ho olizuje, to je potom na ně krásný pohled. :-)
Odpovědět
bobtail co to tu čtu =-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D bíglíka? :-D bacha ať nedopadnete jak my! se nebezpečně rozrůstáte ;-) a jaký rady?? myslím, že není až tak nic moc potřeba, holky(kočičky) si to ukočírují samy :-D Vaše An si třeba na Kokino zvykla rychle! Vespíková má pořád s Bubu problémy, i když už málo... takže třeba aj ten další přírůstek bude v pohodě, když je to holčička! to jsem teda zvědavá na zprávy x-) je to totiž bájo (jak píše mmaky) když se tydle dva různý druhy mají rádi x-) a sršeň? když bych mohla, tak jim to samo nedovolíma budu je chránit jak ty (asi by to nebylo o.k. s tím kousancem |-| ) ale co já vím co oni venku všechno loví?? a hnízdo u vás nejspíš nemají(ani v okolí), to by tam byli častěji. Na suik mrknu :-) a určitě dám vědět i snad pošlu fotky prcka(budu muset zaúkolovat manžu)
Odpovědět
Profilova fotka
Nyky tak to určitě zaúkoluj, budeme se těšit ;-) a kdy máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/12179-kazd...
Odpovědět
nyky neboj už končíme, definitivně :-D . Jinak seznamování o.k., myslím, že to půjde :-) . Cookie se straní, ale An je hrozně zvědavá :-D . mmaky super fotka :-D .
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/12180-kock... :-D
Odpovědět
mmaky, na začátku října si jedem pro prcka :-) další mládě do smečky :-D :-D mmaky, tolik koček bych nechtěla :-p :-D :-D bobtail, tak to je super!!! přeju ať to jde dobře x-) a do mejlu mě napiš podrobnosti jak jste na bíglíka vůbec došli!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jen typ, pro ty co mají doma už větší zvěřinec, jak se to dá taky uskladnit na malém prostoru
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail :-D vy jste teda :-N to bych opravdu nečekala. Tak pak dej vědět, jak se seznamují.
Odpovědět
Článek se načítá
mmaky koukala jsem na albíčko na modré střeše máte moc hezký byteček x-) . Chtěla jsem se zeptat, kde se dá sehnat ta krásná nalepovací kočička na stěnu :-D ???? Jinak Mayu musíme dát pryč, nějak jsem to nevychytala s majitelkou bytu a ona si nepřeje, aby jsme tu měli psa 8-( . Myslela jsem, že to bude v pohodě, protože oni ho mají taky, ale někdo nás s ní viděl venku a dal jí echo dřív, než jsem jí dala vědět já. No ani jsem neměla odvahu jí říct, že je naše, tak jsem se vymluvila, že jí jen hlídáme |-| . Takže zítra ráno snad půjde k nové majitelce :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
:-S to je škoda, a proč jim to vadí? Myslela bych že člověk co má zvíře doma tak s tím nebude mít problém. Hani no to nevím, našla jsem ji na netu, tak jsem si ten obrázek uložila a přemýšlím, že si to vytisknu ve velké velikosti a pak přes kopírák obkreslím na zeď a vybarvím. Chtěla bych si ji dát hned za dveře do bytu (jako vevnitř) aby nás hlídala :-D
Odpovědět
mmaky nevím, buď jde o plovoučku nebo spíš o kňučení a štěkání, pod náma je rodina s malými dětmi :-S . No radši jí dám pryč, než se stěhovat |-| . Já jsem si myslela, že ta holka nejseš ty :-D . Tak dej vědět, jak to dopadlo, já jsem z ní taky nadšená :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nene to rozhodně nejsem já na té fotce :-D jj dám vědět, teď se jen odvážit ke kreslení :-N
Odpovědět
bobtail, to je skoda se pejska vzdavat ... tady jsem si vsimla, ze na strese nekdo inzeruje byt ;-) http://www.modrastrecha.cz/forum/show... musim se pochlubit, koupili jsme kocicakum "cat spa" ..http://www.exo-eko.cz/Lazne-pro-kocku-Cat-SPA/Lazne-pro-kocky-Cat-SPA a fontanku na piti http://www.exo-eko.cz/Fontany-pro-koc... , protoze milujou vodu z kohoutku zatim silej po skrabaku, perou se o nej(sype se do toho takova smes koreni cat nip..nevim, jak se to jmenuje cesky, a to je hrozne laka..)... fontanku zatim pozorujou s neduverou, tak se snad chytne :-D
Odpovědět
Bobi, je mi líto, že se musíte pejska vzdát..co najít jiný byt, když jste v pronájmu? Cat, fontánka je dobrá věc, kočičky se na ní týden zvykaly, ale...potom si jí užívaly maximálně, je to dobrá věc i z jiného hlediska...stále tam koluje voda přes filtr, tedy je čistá, vydrží i chladná. Ty lázně plánujeme čičinkám k Vánocům:-) Viděla jsem je u známých...super! Niky, připravujete kočičky nějak zvlášť na příchod miminka, snad nás to také brzy čeká...a..tak mi vrtá hlavou..poštět do pokojíčku či ne, bát se nechtěného zalehnutí či ne.. Mmaky, odvaž se ke kreslení x-)
Odpovědět
Už léta chodím na tyto stránky http://www.kocka-info.cz/ Web kočky Adélky, mnoho informací, soutěže s fotečkami....
Odpovědět
Tak Maya už je u nových páníčků, budou s ní jezdit o víkendu ben, tak bud mít aspoň výběh :-) . Kimby jsme v pronájmu bez zařízení, takže stěhování opravdu není legrace. Chci to zažít už jen jednou a to do vlastního ;-) . Navíc máme super byt za super cenu a bylo by složité něco nového hledat, navíc bez realitky :-S . Jinak nad tou fontánkou už taky dlouho slintám :-D . U toho catspa jsem si říkala, že to asi moc nefunguje, ale když má catf takový ohlas :-D . I když na ty naše čičiny catnip moc nefunguje, zato ty máminy, to jsou fetky :-D . Jo a Kimby toho miminka a kočky bych se nebála, myslím že ty pověry o zalehnutí jsou hodně přehnané ;-) . Kočka má svoje instinkty a je inteligentní :-) . Hlavně záleží, jaký si vytvoří k miminku vztah, může se stát, že se ho bude bát a vyhýbat se mu x-) .
Odpovědět
a váš názor na toxoplazmózu a těhotenství? Toto je jediné riziko v době těhu. Kdysi jsem četla, že se na to dělají testy, ale když prý čičinky nechodí ven a nejí ptáky, myši, tak to nehrozí prakticky vůbec...což je můj případ, a myšilovky venkovní, tam bych se více bála, hlavně jde o úklid záchodků..kdy je největší možnost nákazy. Aha, tak to chápu, když stěhovat, tak jednou a pořádně, tedy do svého. Také koukám, že bydlíš v Praze, to je jiná situace, hlavně finanční, než u nás na severu..tady máme ceny bytu někde jinde. Také si myslím, že úmyslné ublížení čičin dítěti, pokud to jsou ty naše rozmazlené nijak nehrozí, äle ti naši obři si rádi lehají na naši hruď, za účelem mazlení...a náš kocour má 8,5kg..což mám skoro prsa zaražená do plic :-) takže toto je spíš problém..jeho váha a chuť mazlit se v dobré víře
Odpovědět
tak fontantka se ujala, jsme s m jak maly, sledujem je, jestli se jim to libi a mame hroznou radost :-D kimby, ja jsem cetla jednu zajimavou veco o toxoplazmoze...nektere moje tehotne kolegyne taky resily,jestli maji ke mne jit na navstevu, kdyz mame dva kocoury...toxoplazmoza je z pudy, takze pokud kocka nechodi ven, je riziko nulove...mnohem vetsi riziko je jist napr. zeleninu, kterou si lidi pestujou na zahrade...takze tak ;-)
Odpovědět
kimby můj názor na toxoplazmózu a těhotenství je stejný jako na zalehnutí :-D . Nemyslím si, že je důvod se jí bát ;-) . Víc by ti o tom mohla vyprávět Nyky, ta má kočky co běhají venku a taky se jí nebála, manžel převzal čištění záchůdku a jejich miminko je v pořádku x-) . Navíc já jsem o toxoplazmóze četla jednu zásadní věc, a to, že jí můžeš mít jen jednou a pak jsi již imunní. No a co si budem povídat, většina z nás se jistě v dětství mazlila s nejednou kočkou "ze seníku", já teda určitě :-D , takže ji určo máme za sebou ;-) . Ono je to neškodné a ani to nepocítíš, protože se s tím tělo vyrovná samo, problém je pouze u miminek v bříšku :-) . Takže tak :-D . Ale každopádně je vždycky lepší, aby žena v těhotenství nečistila záchůdky, pokud má tedy ochotného manžela, ale to jenom pro jistotu ;-) . Jojo v Praze je to teďka dost drahý, my máme 2+kk a platíme 11.000,- se vším všudy, což je hóóódně levný :-) . A s tím zalehnutím si myslím, že to nemá cenu teď řešit. Uvidíš jak se kočky budou k mimču chovat, až ho budete mít. To vysleduješ, jestli se k němu moc lísají a pak je můžeš v noci pro jistotu dělit a tak ;-) . A co píše Catf je taky pravda, dneska bych se bála v těhotenství spíš něco sníst, než toxoplazmózy od kočky. Furt v něčem nalézají nějaké nebezpečné látky :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) moc vas zdravium. ja jsem odpocata, vyslunena z hor a hezky uchozena :-) jinak jsem koukala na tu fontanku a straaaaaasne se mi libi, jen nevim, jestli mi pritel nerekne, ze jsem blazen :-))))))))))))))on na tyhle blbustky moc neni. nase cici zasadne chodi pit z hrnecku, kdyz si ho donesem k posteli, tak v noci slysime, jak pak pijou (strasne hlasite mlaskaji :-D takze to uz pak rano nepijem. jinak pritel cisti zachod uz ted, takze se pak opravdu bat nebudu. :-)
Odpovědět
estrellita, ja si musim davat hrnek vysoko, aby mi z nej nepili..teda jen jeden, ten druhej to asi nikdy neobjevil.. i kdyz mam na stole treba sklenici se stavou, tak mi to pije.. :-D fontanka je bezva, pijou z ni oba bez problemu..z toho eshopu, jak jsem davala link ,nam to prislo snad behem 3 dni..a chodily aktualizacni maily..jako ze objednavka prijata, zpracovana, expedovana..takze servis dobrej :-)
Odpovědět
Holky vy mě s tou fontánkou lanaříte :-D . Ale koukala jsem, že její cena šla dolů :-) . Když jsem nad ní přemýšlela, je to asi půl roku, tak stála kolem 800,- ;-) .
Odpovědět
jo, ja si pamatuju, ze kdyz jsme se divali v obchode poprve cca pred 2 roky na to cat spa,tak za to chteli 2tisice a dneska to je za nejakych 500kc ..vubec rozdily mezi cenami v obchodech a v eshopech jsou obrovske..my jsme nedavno kupovali ten obri rohovy zachod a na netu stoji minimalne o 50%min nez v petshopu..
Odpovědět
Profilova fotka
caft: nam pijou i zeleny caj :-D podivam se na to, fakt se mi to moc libi. snad se toho nebudou bat :-N
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/12252-mas-... :-D
Odpovědět
Catf já už třeba granule kupuju jenom přes internet, ta cena je o dost nižší ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?