Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
jj děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmaky: bedrisek je teda takykus:-) ja bych uz konecne taky mohla udelat nejake aktualni fotky. jinak bojuju s Certem - mame spoustu novych kytek na balkone - spoustu nove hliny. a prestoze ma cisty zachod, vybrala si jedu, kde ma dost prostoru a tam chodi kadit. uz jsem ji tam dala prkno a nejake male vec, aby se ji tam ten zadek proste nevesel. ale uz z ni rostu. vi, ze to nema delat, protoze jakmile ji tam zahlidnu, ze jde cuchat, leti rychle pryc, takze mooooooooc dobre vi, a jeste ji vzdycky vynadam a ona na me jen drze mnoukne - jako trhni si nohou a odejde. uz jsme jednou zkouseli i ten sprej, tak rano tam nesla, ale jak tp vycichlo, tak vecer si tam sla zase. co s ni? no ja porad doufam, ze ji to prestane bavit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych řekla že je květináč na špatném místě :-D buď ho dát jinam, anebo co takhle zkusit mu dát záchod vedle toho květináče. Ale jinak asi neporadím, třeba budou mít holky nějakou lepší radu :-N
Odpovědět
Jojo příroda je lepší než to ošklivé stelivo :-D . Mamce tohle kočky taky dělali ;-) ...
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11569-pros... :-D :-D :-D
Odpovědět
To je úžasná momentka :-D :-D
Odpovědět
tak už jsem vás dočetla do konce... mmnaky, tak Bedříšek má krásnou ségru a mají stejněj kožíšek x-) x-) k sobě budou ladit - a na fotky se teda těším! Lollia, fakt jsem se nad tvojí fotbalistkou pobavila :-D :-D naše kočička se jmenuje Bubu :-N a co ta vyvádí na záchodku, to je fakt divadlo, stojíme nad ní a hihňáme se... zahrabává ještě 2mesty kolem :-D s Dízlem už se včera honili a oťukávají se, vespa pořád hraje hysterickou prskavku, tak uvidíme...snažím se ji udat, ale nikdo nemá zájem. Fotky už mám, ale nejsou hozený ještě v albu, tak snad zítra! jo a Titus je krasavec!
Odpovědět
http://album.volny.cz/kacnyk/browse.p... komu se nechce listovat, strana 2,3,4 a nakonci jedna fotka :-) tak jsem to stihla, snad to bude fachčit... vše pod názvem Bubu je to naše nový strašidlo... tak kdyby měl někdo zájem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda Nyky tvoje kočičáky jsem teď viděla poprvé. Dízl je náádherný, Vespa už na pohled vypadá jak ďáblík, no Bubu je milý - miminko malé No na fotěčky Chilli a Bedřichem si asi ještě počkáme. Je zatím hrozně živá a mám jen asi 5 fotek na kterých není jako rozmazaný flek. Ani chviličku nevydrží ležet. No a Bedřichem se zatím k sobě moc často nepřibližují. Ona si s ním chce hrát a on se bojí. Doufám že si na sebe zvyknou, už začínám mít totiž strach že ne. Ale asi je ještě brzy. Vždycky si vzpomenu na Pandu jak přinesla domů Sama, taky jim to chvilku trvalo, ale zase to byly kočky a ne pes a kočka. Já nevím.
Odpovědět
mmaky díky :-) Dízl je zlato největší, je to mazel od té doby co jsem ho přinesla x-) Vespík je Ďábel, tak jak píšeš :-D a Bubuše zatím nikdo nechce... tak nám asi zůstane. Takže se jmenuje Chilli jo? to je moc pěkný jméno!!! x-) naše smečka je poměrně zvyklá na přírůstky, akorát Vespíková, tím, že je poslední nějak nezvládá Bubu... ale včera večer už se Vespa k ní přiblížila a trošku ji šikanovala :-N Bubu seděla v koutě jak přikovaná a Vespa naproti seděla taky jak socha a nikdo z nich se nehl :-D :-D a jestli jo, Vespa sklopila uši a prskala a vrčela :-D ale dělají pokroky... Manža je vždycky spolu zavřel na verandu a šel pryč - prý takový terapie :-N ale fungujou. takže si mmaky myslím, že to chce fakt čas a někdy i hodně času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo snad máš pravdu. Dneska už je to zase o něco lepší. Už se očuchávají, ale jakmile se kocour odebere k odchodu ta koza se za ní rozběhne - chce si hrát a toho se kocour bojí a utíká pryč. Se jménem jsme na to šli systematicky. Před tím měl můj kníračku Honey a tenhle medík byl ostrý jak sv.ňa, takže teď máme Chilli a běda jí jak nebude hodná a klidná :-D
Odpovědět
:-D Bedřich je asi stejnej troubík jak Dízl ;-) obě kočky se totiž psům postaví čelem i když mají (měli) 0,5kila :-D :-D a nezdráhají se jim jednu ubalit! No zatím co znám výmary a maďary, tak to jsou pošuci klidně až do 2let :-D ... tak uvidíte, jak to jméno na ni bude pasovat! ale co se týká vztahu k Béďovi, asi se zklidní - věřím tomu 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky pomoc! Já jsem asi alergická na kočky! =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmaky: no on je kvetinac na balkone, a zachod ma proste na nasem zachode. ale mozna jsem nad ni zvitezila :-D pres kvezinac jsme dala maly odrezek dreva, takze se tam uz cela nevejde, a kde byla skulinka, dala jsem takovy ten zapichovaci informacni stitek, jak se ma kytka zalevat a jak ma byt na slunicku - takze i kdyby tam strcila zadek, prijemne ji to nebude :-D a dneska NIC!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
loony jak jsi to poznala???? Já měla alergii zrovna včera, když jsem přišla domů a na zemi byla shozená konívka na zalévání kytek ]-( . Vody na podlaze už moc nebylo, kam se poděla nevím 8-( ...
Odpovědět
Bob, ne, já mám opravdickou alergii - naskakuje mi vyrážka. ;-( Nejdřív jsem nechápala, proč jsem ráno když vstanu tak flekatá, než mi došlo, že je to v místech, kde se se mnou v posteli mazlí Opice. A teď jsem měla na ruce Casandru (tu novou) a pupínky! =-) Ale zdá se, že jsem alergická jen na kočky, na kocoury ne. :-D No naštěstí se ještě nedusím.
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11577-vese... :-D
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11581-musi... :-D loony Tak třeba to nemusí být z koček, je divný že to máš jen ze samic =-) ... A nekoupala jsi je teď někdy, nebo neodčervovala, nebo jim něco nedávala na srst, např. proti blechám...
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11587-zata... ;-(
Odpovědět
:-D Dala jsem tam špatný smajlík :-D Teď se mi stala fakt dobrá věc :-D . Jsme se s Romanem řehtali ještě 10 minut :-D . Byli jsme venku u auta a pak šli normálně domů, uběhlo asi 15 minut, já dávám Anabell mňaminky a říkám si, že nepřiběhne Cookie - vždycky všechno slyší :-p . A najednou zvonek u dveří, otevřu a tam soused - tohohle ještě moc neznám, bydlí v bytě naproti ;-) . No a povídá: není ta micina náhodou vaše :-D :-D :-D :-D :-D a ukazuje směrem ke svým dveřím :-D :-D :-D :-D :-D . Tam přikrčená Cookie... Najednou se zvedla a s naježeným ocasem peláší domů :-D . Chudák pán chtěl jít domů a našel tam to naše ustrašené miminko x-) . Hóóóóódně jsem mu děkovala :-D . Ale fakt mě to pobavilo :-D :-D :-D :-D .
Odpovědět
Jinak doufám, že se z toho ponaučila ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
No jestli vám tím něco nechtěla naznačit???? :-D :-D :-D a batůžek sbalený neměla? :-D
Odpovědět
Teda hračky sebou neměla :-D . Ale teď jí vyhrožuju, že jestli bude zlobit půjde zase k sousedům :-D .
Odpovědět
loony a to tak najednou?? nebo tu vyrážku máš pořád?? to je divný ne? =-) snad to je jen nějakým přípravkem a už se to opakovat nebude. a co říká staré osaznenstvo na Casandru?? Dízl už se s Bubušou pere a honí se a Vespu jsem včera ani neviděla a ráno taky ne |-| asi je pořád naštvaná... no a dnes jedem po práci pryč a přijedem až v sobotu, tak snad bude v pořádku (mamka je bude krmit) tak pak musím vyzvědět... bobtail :-D taky bych měla alergii, kdyby mě vyváděly takový psí kusy :-p a že si Kokino vyšlo na prochajdu je fakt dobrý :-D :-D ony sou ty mimina rychlý jak blesk :-o já když vidím to naše mrně jak zdrhá :-D :-D tak padám smíchy, ale někdy mám problém ji chytit ;-) pěkný den přeju!
Odpovědět
Tu vyrážku mám už dýl na to aby to bylo z nějakého přípravku. Ale možná to mám i z jiných věcí, ne jen z koček, prostě občas mi naskočí vyrážka, za hodinu dvě zmizí a dost často je to na místech, kde se před tím mazlila kočka. Před pár lety mi začala alergie na sluníčko, tak je to asi k tomu. No staré osazenstvo je na Casandru zvědavé, ale ona je na všechny protivná, prská, Bedřicha seřezala, tak ji zatím držíme zvlášť. Včera se potkali na chodbě a Casandra Opici tak hnala, že ta přiletěla do kuchyně po zadku a zarazila se až o topení. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla - mám na vás dotázek. Jak jste to řešily s kočičákama přes dovolenou? Jedeme v září na svatební cestu a bojím se, že těch 10 dní bez nich umřu - budeme bydlet s rodiči v jednom domečku, takže postaráno by bylo - ale ony se tááák rááády mazlí... myslíte, že když se k nám na 10 dní nastěhuje brácha, že nebudou uražené?.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že ne. K nám se vždycky nastěhuje moje ségra s jejím psem když někam odjíždíme. A bývá to v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
mmaky: tak snad to nějak přežiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jsme na tom stejně :-D taky mi přijde že hůř to prožívám já bez nich :-D
Odpovědět
loony tak to je docela v pohodě, když ti to za chvíli zmizí... horší by bylo, kdyby se to léčilo dlouhodobě... :-D :-D chudák Opice ;-) Vespíková jako malá byla taky mrcha, tak byla zlá i na pejsky :-p a tady ta nová si chce jen hrát ale stejně před ní zdrhají :-) lucianek, u nás je naštvanej většinou Dízl, ale moc dlouho to nevydrží, se pak chce mazlit x-) ale jsem zvědavá teď po těch 4dnech až se vrátíme, co Vespíková, teď prožívá trauma s novým přírůstkem a ještě je takto opustíme =-) tak snad nás nezavrhne |-| ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?