Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Ale Titus je fakt nádhernej, hned jak jsem viděla tu fotku a to jméno, tak mě napadlo, že je to ten tvůj pašák co se nevejde do záchodku :-D .
Odpovědět
Jo tak to je přesně on. :-D :-D :-D Včera mi domů došly pro něj ty dvířka do dveří od ložnice. Přítel na to kouká a říká: "Tím nemůže prolízt." Tak jsme to hned "nasucho" vyzkoušelli .... sice to trochu drhne :-N :-D ale proleze. Jen v těch dvířkách jsou takové štětinky, aby se to potichu zaklaplo, no tak tam nám budou zůstávat děsný chomáče chlupů. :-D
Odpovědět
Tak ho aspoň nebudete muset česat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ladenko: ten tvuj titus ma tedy packy, takovej obrik, to uz se taky nedivim, ze se tam nevejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ladenka: no ja bych se asi musela silene smat, kdyby se mi cica zasekla ve dvirkach...a ze k tomu Prcek nema daleko. dokonce od veterinare dostala odcerveni pro velke kocky - 5 az 8 kg, protoze ma 5,5. a to to byl takovej mrnousek. a Cert je zas hubenej jak veverka a pritom jsou ziveny stejne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
loony: to jop, vyjde to na hhodne, ale zas ty vyzvraceny prasky jsou 100% vyhozene penize =-)
Odpovědět
Jo, to česání on může. :-D Esterlit ... my říkáme, že má boxerky .. ještě vždycky když se protahuje, tak roztáhne prstíčky a to je teprve potom packa. :-D Velká micina s 5,5 kg? A co je potom ten náš? Teď má svou letní váhu a má 7,5 kg, v zimě 8,5 kg. Ale zase je rozdíl mezi normální micinou a peršanem. Ti to mají tak nějak jinak, třeba jako i britky. ;-) Naši mají doma dva kočičáky, jsou to takový ty pouliční obyč miciny. Ten jeden je malej a kulatej a druhej dlouhej a prostě nepřibere. A to taky jedí oba stejně. ;-)
Odpovědět
Jééé..........Titus je krasavec :-) .
Odpovědět
Díky, vyřídím mu to. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale ta nase je holka, kocka a ne kocour a speky jsou na ni dosti viditelny :-D takze myslim, ze by ji o kilco min prospelo. ale to bych ji musela stale drzet nasilim dal od misky Certa :-D
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11529-kam-...
Odpovědět
Profilova fotka
ladenka: ten bobtailuv odkaz by byl neco pro Tituse, ne? by se procvicil v prolezani dvirkama a jeste by se najedl :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Dneska ráno jsem pěkně vstala, šla přes obývák a vidím, že tam něco leží...........kočička tam nechala bobíka, stejně tak v předsíni. Poté, co jsem ve stylu Vinnetoua sledovala stopy, jsem vydedukovala, že bobíka udělala na záchodku, ale pak dvě malé části vyhodila ven a s jednou hrála fotbal po celém obýváku. Takže jsme právě hodinku desinfikovali a vytírali byt :-D . Udělala Vám to mickoška někdy taky? Říkám si, proč to udělala? Buď se v noci nudila nebo že by z trucu kvůli tomu, že byla včera na návštěvě u našich, aby viděla, kde bude po dobu naší dovo? Druhá varianta se mi nezdá, protože byla u našich nadšená, lítala po bytě, prolízala nábytek, papala vařené kuře a byla dobře naložená (jenom absolvovala dvouminutové extempore, kdy uviděla našeho psa, celá se zježila a syčela a schovávala se) - a hlavně kdyby se "mstila", tak by se spíše někde na protest vykakala/vyčůrala. Asi se jen nechala strhnout zahájením ME ve fotbale a oslavovala vítězství našeho týmu :-D .
Odpovědět
lollia :-D :-D :-D . Já tyhle kousky bobíků mimo mísu nějak neřeším, minulý týden jsem našla jeden u balkonových dveří ;-) . Podle mě se Cookie kousíček přilepil k chloupkům u zadečku a odpadl až během hopsání po bytě, takže u vás to asi bude podobné :-) . A v tomhle věku slouží jako hračka prakticky cokoliv, takže i hovínko :-D . Ale nejlepší je Anabell, ta je tak čistotná, že vždycky poznám, že je někde nějaká neplecha, ona totiž jak něco takového najde (třeba i rozblemcané stelivo, které někdo roznesl po obýváků - asi se přichytilo na packu), tak se k tomu postaví a pečlivě to zahrabavá :-D :-D :-D . A zahrabává to tak dlouho, než to uklidím x-) , jedině pak má klid v duši a jde se věnovat něčemu jinému :-D . Prostě čistota nade vše :-) ...
Odpovědět
:-D prostě je to fotbalistka 8-) ..................přítel je velice posedlý čistotou, takže jsem běhala s desinfekcí ........... nevím, jestli se na noc nemáme zavírat v ložnici, protože jednak eventuelní pidibobky v postli mě nelákají a druhaknás neúnavně přes noc loví :-D
Odpovědět
lollia, podle toho, co jsem o mistrovstvi ve fotbale a vykonech naseho tymu pochytila, jim chtela nejspis ukazat, jak se to poradne hraje :-D jinak, za par mesicu a let s kocickou zjistis, ze ti nejaky to hovinko je uplne sumak ;-) Ja ted lecim kocourkovi oko, a kdyby se vykadil primo mne na hlavu, tak je mi to uplne jedno, hlavne aby byl zdravej :-D :-) ;-)
Odpovědět
Já jsem v klidu, pouze přítel je lehký hysterik :D. Copak je kocourkovi?
Odpovědět
mame dva, takze se prali a pravdepodobne ho ten druhej skrabnul do oka a utrhl mu kus rohovky..vypadalo to fakt osklive(namodralej hnis), ale mazu to nekolikrat denne mastickou a uz je to lepsi...dokonce mrska chytra uz vi, ze po kazdym mazani dostane odmenu, takze se uz neboji a ihned po skonceni procedury maze ke svoji misce a ceka na tu dobrotu :-)
Odpovědět
Tak přeji, ať je kocourek brzy fit jak fík ;-) . Rozhodně je to liška podšitá, podle očekávání odměn soudě :-D . To já se děsím, až půjdeme za dva týdny na odčervení. Beru si zahradnické rukavice :D.
Odpovědět
lollia, tak to kvuli druhemu kocourovi musi veterinar chodit k nam domu :-D Toho bysme neulovili ani v brneni :-D
Odpovědět
opět nestíhám a dočítám... est, tehu je v pohodě, žádná změna oproti normál stavu :-D kočky asi nic neví, nebo nedávají vědět, fakt nevím... ALE (Bobtail a Panda už to ví) dovezli jsme si z víkendu nový kotě x-) , asi 1,5měsíce - holčičku - s nama spala 2dny ve stanu a nehla se od nás... je bílá a zvrchu "politá" černou barvou...až budu mít foto, hodím to sem! pejsek je nadšenej (kotě ne-e), fena je flegmatik, ale Dízl ji už dneska ráno opečovával... vespa je ale zmije jedovatá, na ni vrčí, ječí, prská a zdrhá - se jí bojí nebo co :-D Tak jen, že už jsme pěkná smečka!! tak zas jdu...
Odpovědět
Jojo nyky sběratelka koček :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nyky: vy teda mate prirustku :-D tak urcit ehod fotecku, to se tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím že víkend byl přírůstkový. I my hlásíme víkendový nečekaný přírůstek. Máme štěně - fenku výmarského ohaře :-)
Odpovědět
Tak já hlásím, že u nás jsou přírůstky nulové :-D . I když jsem zjistila, že lidé okolo stále žijou v představě svatba = mimčo 8-( . A rozhovory typu: budeme se brát... a kdy budete mít miminko... mě přestávají bavit |-| . A nejlepší je, jak se ve vysvětlování naprosto rozcházíme :-D . Roman používá: nemáme peníze - vlastní byt, dítě do podnájmu neee a já: mám mateřské pudy na bodu mrazu, po dítěti netoužím :-p . No sranda :-D . mmaky a štěňátko je chtěné, nebo je to nečekaný přírůstek x-) ????
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11549-na-c... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak oboje dohromady. Chtěné ale nečekané :-D dovolila jsem si to okopírovat z naší diskuze 1981, už se mi to nechce psát znovu :-N No a jinak co se našeho nového člena rodiny týká. Včera kolem poledne si tak s Laďou vykládáme a shodli jsme se na tom že zkusíme zavolat té jeho kamarádce co má chovatelskou stanici výmarů, že až bude někdy vědět o nějakém štěňátku - fenečce, za rozumnou cenu DO 10tisíc (ona totiž ty její normálně prodává za 20, protože má fakt kvalitní a výstavové psy, co na výstavách vyhrávají po celé Evropě.) tak že by nám mohla dát vědět. Tak Laďa zvedl telefon a volal jí. No a ona mu zvedla telefon a říká mu místo pozdravu "Hele nechceš pejska? Je to fenka, 4 měsíce, nádherná. Její majitelé byli 2 gayové, kteří po měsíci zjistili že se o ni nemohou starat a prodávají ji za 10 tisíc. Ale je papírová už je naočkovaná, má i čip a tetování, a je za ni na tento rok už i zaplacený poplatek městu 1tisíc Kča má koupenou i výbavičku. Dneska mi ji přivezou, a já si ji chci zařadit do chovu protože je fakt pěkná." a Laďa se jí ptal " a to bys nám ji jako přenechala?" a prej " jo vám jo, protože bych vám ji připravila na zkoušky a výstavy, a pak pouze pokud by jsme měly s tím mojím pejkem (toho si přivezla před cca. měsícem z Anglie do chovu a je zhruba od té naší o 2 měs. starší) štěňátka. Takže ji od včerejška máme doma. Zatím se s Bedříškem navzájem spolu bojí, ale nic drastického, chodí okolo sebe obrovským obloukem Ale holky vyfotit se mi ji zatím nepodařilo, pořád po bytě běhá, a jakmile si lehne a já se pohnu pro foťák tak je zase na nohách. Je sice už větší, ale pořád je to hrozně hravé tele, kterému zavazí i vlastní packy a pořád do všeho vráží. Takže jakmile bude nějaká nerozmazaná fotka tak okamžitě posílám.
Odpovědět
Profilova fotka
http://fotoalba.centrum.cz/mmaky1 jinak nejaktuálnější Bedříškovy fotky
Odpovědět
Jůůůůůů to je teda pan kocour :-) . Roman šel okolo a prý: Jééé Aný, tak mu říkám to není Aný to je Bedříšek :-D . Ta se začal smát :-D .
Odpovědět
Jinak jste měli fakt štěstí s tím štěnětem, to je super ;-) . Kolegyně má výmaráka kříženého s německým ohařem a je to krasavec x-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?