Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpátky z toho čištění zoubků. Loony říkala jsem tomu vet. jestli nemá nějakou lepší narkozu, říkal že ano. Takže mu něco píchli ,pak mi ho dali do náruče, ať se prý nestresuje a usne v mé náručí. Trvalo to sice asi 15 minut než usnul, ale za dalších 20 minut bylo hotovo a jakmile jsem přišla do ordinace tak už chodil :-) sice pomaličku, ale oproti tomu jak probíhala ta narkoza u veterináře (kterého jsme navštěvovali předtím) je to jak pohádka. teď už jsme doma a hlídá prázdnou misku :-D včera nedostal nažrat a dneska dostane až večer :-D
Odpovědět
No vidíš Mmaky. :-) Ono toho pro zvířata je už taky spousta, ale pokud člověk aspoň netuší, nebo se nezeptá, tak mu to málokdy nabídnou. A taky to lepší bývá dražší, ale já si za mého Bedřicha taky raději připlatila.
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem čekala kdovíjakou pálku a nakonec jsem platila 701,- kč takže paráda. Fakt jsem hrozně ráda, minule jsem u něj seděla skoro celou noc a bulela jsem jak želva když jsem viděla v jakém je stavu.
Odpovědět
mmaky, bezva :-) je super, že už ty narkózy dělají i šetrnější!
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11397-nesi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmaky, to je super, ze ti mohla cica usnout v naruci, asi to tak taky budu chtit v lete, jestli to bude mozny. preci jen je to pro ne lepsi :-) bobtail: koukam, ze se plisen nelepsi, nebo uz jo? jak bojujete? porad koukam cicam na bok, jak to mely pichle, a porad je to ok, tak snad budou vporadku. Poprve jsme odjeliv patek vecer a vratili se az v nedeli vecer a cici nechali se spoustou vody a suchycho. aniz bysme nekohozadali, jestli nam je muze nakrmit. no ja jsem jako blazen dala 4 misky vody(normalne maji 2 :-N a do kazde jejich misky jsem dala hrozne moc suchyho a pak jeste do jedne spolecne. No pripadala jsem si, jak kdyz matka odjizdi od svych deti, jak jsem premyslela, jestli si tu vodu nezvrhnou atd. :-N no fakt blazen. ale zvladly to skvele, vodu ani nedopily, trosickusuchyho taky zbylo, tak vim, ze nestradaly x-) a ze muzem takhle casteji, aniz bychom nekoho z rodiny otravovali, aby prisel krmit :-)
Odpovědět
est my to takhle budeme řešit v červenci, až pojedeme na 5 dní do té Paříže, akorát nám by se tam měli zastavit v půlce kamarádi - svědci, už to mám s nimi domluvené :-D . Tak jsem na to zvědavá, ještě jim musím říct, aby mi povinně napsali smsku, jak to doma vypadá :-D . Kamarád už si domlouval, že si tam aspoň na našem novém PC zahraje nějaké hry :-D . Aspoň budou mít kočky společnost :-D . Jo a ještě se nás ptal, jestli v té době budou ještě plesnivé, tak jsem ho přesvědčovala, že ne :-D . Teda doufám ]-( . Jinak nepozoruji nějaké zvláštní zlepšení :-( . Anabell si v sobotu drbala to místečko za krkem o Romanův palec u nohy - měl nožky mimo peřinu, tak jsem mu to se smíchem oznamovala :-D . Tak je honem schoval :-p .
Odpovědět
Jinak ze svatby ve čtyřech se měsíc a půl před svatbou stala svatba v 9 i s obědem :-D . Jojo člověk si to tak hezky naplánuje :-D . Ale přísahám, že už je to konečné číslo :-p ! Jinak přibyla moje mamka (nevím jestli jsem o tom psala), brácha, Romanova sestra, její manžel a Romanův táta (světe div se :-D ). To je tak, když si člověk pustí hubu na špacír, že? :-D Ale i tak to bude dobrý ;-) ....
Odpovědět
Profilova fotka
bobtil: ale zase je to fjn, ze to stale bude maly pocet a uplne nejblizsi rodina, ne? :-) no pak se taky tesim na fotecky. ;-) no pritel si ze me delal srandu, kdyz jsme prichazeli a rikal, slysis? zadny pohyby..........ze by to nevydrzeli :-D ale aspon jsem se ujistila, ze je to ok. chuderky, no asi je plisen na dlouho, tak at pak s plisni nepokracujete vy dva :-N
Odpovědět
Jojo budou to ti nejbližší a nejdůležitější lidi v životě ;-) . Určo si to užijem i tak :-D . Už se taky docela začínám těšit :-D . Ještě 5 týdnů ;-) . Jinak Romanův táta má vstup povolen jen pod podmínkou střízlivosti a zákazu pití alkoholu, tak jsem na to zvědavá :-p . Jako že podlehli hladu a žízni, to je teda legrace :-D . Teď jsem mazala a na Cookie mi příjde, že se to malinko zlepšuje, tak jsme snad na cestě k úplnému vyléčení :-) . My zatím nic nemáme. Ťuky ťuk :-D
Odpovědět
ahoj, holky, hlasim se po dloouhe dobe, ale chtela jsem vam sdelit jednu zajimavou vec..uz hoodne davno jsem psala, ze nas kocour ma asi klaustrofobii..proste nikdy nevlezl celej do svyho zachoda, takze bobky byly vzdycky venku a v posledni dobe uz zacal i venku curat..no tak jsme proste koupili limuzinu mezi kocicimi wc..takove rohove provedeni asi pro nejakou obrovskou odrudu kocoura..a huraaa, kocicak vleze dovnitr celej a od ty doby (ted cca 2 tydny) mame klid a pohodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf, no tak vidis, kocour chtel jen trochu vic luxusu a uz nevedel, jak vam to rict :-D a ted je spokojeny ;-) bobtail: no tak treba to jeho tata vydrzi, jestil vas chce opravdu videt, to muze byt silna motivace ;-) no jo, pritel je vtipalek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Kočkařky pomooooc.........zítra přijde kotě k nám domů, tak se mu to tu snažím zušlechťovat a momentálně řeším, kolik steliva nasypat do záchodu. Je to hrudkující Cats Best Öko plus........a vrstvičku jsem dala cca 5 cm. Je to ok?
Odpovědět
Profilova fotka
jj to stačí :-)
Odpovědět
mmaky: Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač. Už se těšíte určitě co? :-)
Odpovědět
Jůůůů takže už zítra? Musíš dát vědět jaké mimčo je :-D .... Jinak 5 cm opravdu stačí ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
lollia a budou fotecky? ;-)
Odpovědět
Teď se mi stalo, že Anabell má z ničeho nic nezatáhlou třetí branku u očíčka - tu spodní. Má ji až do půlky oka... A je to zrovna to očíčko, u kterého má tu plíseň ;-( . Ach jo :-( . Mám o ní strach, vet už tam není, tak budu muset zítra, snad to bude v pořádku |-| .
Odpovědět
Tak už to má zase dobrý... Uf uf. Snad to bylo něco jiného a s plísní to nesouvisí, je fakt, že chvilku před tím si hrály s Cookie, tak jí třeba nějak škrábla nebo tak. No budu to sledovat ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: Prcek ma obcas sama od sebe to treti vicko vic do ocicka, nekdy taky do pulky. Ptala jsem se veterinare, jestli je to ok, nebo ne a on rikal, ze jo. Ze to nic neni. casto to ma, kdyz se probudi, a pak jeste nejakou dobu :-) to bude urcite dobry. ale je fakt, ze kdyby se ti to nezdalo, tak tam rozhodne jed. My jsme to vet. ukazali pri jedne z prvnich prohlidek, kdyz s nama cici zacly zit :-)
Odpovědět
Est díky ;-) . Včera už se to nevrátilo a očko vypadá v pořádku :-) .
Odpovědět
Hlásím, že kočinda je doma!. Včera jsme si pro ni jeli do Svitav (cirka hodinka od Brna). Mickoška se doma chovala jako suverén, ale vůči nám byla hodně plachá. Do přepravky šla ráda, ani neprotestovala (narozdíl od maminky, která už toto 4x zažila a brečela). Jakmile se auto rozjelo, kočička začala plakat a plakat.......opravdu jsme si připadali jako nelidové. Byl na ni hrozný pohled, opravdu měla skelná očička, otevřenou tlamičku, ke konci, už byla tak vyčerpaná, že se jen oddaně položila na dno a nereagovala. Jeli jsme k vetovi, ale kvůli tomu, že tam byla spousta lidí a ona měla operovat, už jsme se k ní nedostali (tak půjdeme dnes). Po příchodu domů jsme jí jen otevřeli dvířka přepravky a nechali ji, ať se zaklimatizuje po svém. Okamžitě vylezla ven a začala objevovat. Moc si nás nevšímala, ale poté, co dostala na prstu pribiňáčka, začala příst :). Hráli jsme si s ní, zbaštila celou kapsičku a celou noc s námi spala v posteli (ráno nás vzbudila tím, že začala lovit nohy vykukující z postele). Abych to shrnula: co se jídla týče, zatím jí spíše opatrně, pije v pohodě, bohužel zatím není zvyklá na granulky. Má kotěcí Hillsky, které jí lišácky drtím na menší a míchám s masem, takže alespoň půlku vždycky zblajzne, zbytek záměrně nechává. Potom má kapsičky Whiskas a Animonda a stoprocentní konzervy Animonda. Měla také zájem o kousek sýru. Hravá je dost, ke škrabadlu je zatím nedůvěřivá, asi si úplně není jistá, co s tím (doma ho používala), ale už si párkrát do sisalu škrábla. Ke mně je přátelská hodně, k příteli míň, ale na to, že ji nemáme ani 24 hodin, je to myslím hodně dobré. No a záchod nakonec - má rohovou toaletu s Cats Best Öko Plus, zatím jsme byli 4x na malé a 1x na velké, vždy vzorně na záchod! Na to jsem koukala jako puk, je opravdu velice šikovná. Když šla spáchat velkou akci, vyhrabala si díru jako do kaňonu a vše vzorně zahrabala. Stelivo je perfektní, vytváří skvělé hrudky, nezapáchá. Až si na toto WC zvykne, dostane k němu i boudičku (Petr tvrdí, že ji měli i doma). No a hlavně je naprosto překrásná. Mám dojem, že jsem nikdy neviděla hezčí kočku (asi jako hrdý rodič má vždy nejhezčí dítě).
Odpovědět
Profilova fotka
lollia: hezky, tak to je uplne perfektni aklimatizace a zapadnuti do rodinky :-) tak at s ni mate co nejvic radosti a pohody. Mam strasne rada, kdyz spi cici s nama x-) x-) a co ty fotecky? ;-)
Odpovědět
Takže....................tady je link na facebook, kde má Leela vystaveny fotky od koťátka............na poslední je s chovatelkou dva týdny před tím, než přišla k nám http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Profilova fotka
ta je krásná :-)
Odpovědět
lollia ta je opravdu krásná x-) . Je stejná jako Cookie, jenom má jiný kukuč :-D . A při převozu se chovala uplně stejně jako naše Cookie, asi tu prvostní plachost mají Whiskasky v krvi či co ;-) . Anabell byla v tomhle úplně jiná a byla víc v pohodě... A s tím že je k tobě víc přátelská, to asi bude tím, že jí krmíš, oni víc přilnou k člověku, který jim dává jídlo ;-) . Tak ať Vám dělá jenom radost x-) .
Odpovědět
Tak jsem tu naši krásku vzala k vetovi.........ježiš, ta zas chuděra v autě brečela. Paní doktorka ji pěkně prohlédla, poslechla srdíčko, zvážila, odčervila a ostříhala drápky. Odnesla jsem to pár sečnými ranami a Leela na mě koukala dost vyčítavě, ale bylo to pro její dobro :). Jo a zjistila jsem, že na ni šišlám a mluvím jako na dementního kojence :D.
Odpovědět
Tak hlavně že je holčička v pořádku ;-) . Jojo šišlání je normálka :-D . I když Cookie tak zlobí, že už na ní ani nešišlám, páč není příležitost :-p .
Odpovědět
lollia, mas opravdu krasne kote x-) x-) Ta fotka ze zadu, jak stoji u okna je bezvadna :-D A to loveni noh po ranu je klasika :-D :-D Ja se s vama musim podelit sice ne o kocici, ale o veverci historku. Dneska jsem stala na chodniku u nas v ulici - bydlime v centru mesta..petiposchodove domy. Koukam na dum naproti, co to tam leze po fasade skoro pod strechou..a normalne veverka lezla po tom dome jak Spiderman a koukala lidem do oken :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?