Jsou mezi nevěstami ze srpna 2007 těhulky?

Profilova fotka
Jestlipak už se mezi náma srpnovýma nevěstinkama najde nějaká těhulka? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši nestraš =-) Na druhou stranu jsme učinili rozhodnutí, že mimčo bude jakmile to půjde, a mám poslední plato tabletek, takže další už si kupovat nebudu a přejdeme na něco jiného. Svatba ve mě nějak zlomila to, že už nechci brát hormony. Chci se víc sledovat, abych až budeme chtít mimi svoje tělo znala.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to u nás už je to jasný a bude to přesně na ten další srpen:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dumbice, tak to moooooc gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky přidávám s gratulací. Blahopřeju moc a moc a přeju do nového roku hlavně zdraví a pohodu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dumbice, super, gratuluji, to jsme na tom stejně, také budeme mít ke konci srpna mimi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc všem děkuju a jsem ráda že to vyšlo tak rychle ten jen aby nebyl žádný problém. A meni taky ti gratuluju.
Odpovědět
Profilova fotka
už jsi byla u pana doktora? Já se k němu hned zítra musím objednat, aby mi to potvrdil, ptž zatím máme samé krásné silné testíky, ale zjistili jsme to až po štědrém dnu, kdy jsem si spíš ze setrvačnosti udělala testík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo byla jsem tam na začátku prosince a 7. ledna jdu znova mám to potvrzené a viděla jsem i ultrazvuk:-) A jak se na mimčo doma těší manžel?
Odpovědět
Profilova fotka
hodně, chtěli jsme už před svatbou, takže jsme oba nadšení :-) už se taky moc těším na to, až to budu mít i úředně potvrzené :-D . Jen jsem odledna bez práce a zítra jdu na sociálku, aby mi poradili, jak to nelíp vyřešit. Ptž kde teď zaměstnají těhotnou...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti moc nezávidím, nejlepší je státní správa tam někdy berou i těhule. Ono ti to sice úředně potvrdí ale na těhotenskou průkazku si musí člověk počkat až do dvanáctýho týdne a to mě štve už bych jí chtěla:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, alespoň něco, ne? Do státní správy jsem se zkoušela dostat, jenže je to většinou o známých. Teď bych měla jít v půlce ledna na jedno místo, na stavební úřad, ale je to záskok za mateřskou, tak mě tam určitě nebudou chtít. A protože je to obvod, kde bydlím, a všichni mě tam znají, tak je mi blbý to zatajit, a chvíli potom odejít na mateřskou. V normální firmě, kde tě nikdo nezná, by mi to bylo jedno, ale takhle... Tak jsem právě zvědav, co mi zítra na sociálce poradí, co by pro mě bylo nejlepší, protože mám asi tak tři možnosti, co bych mohla udělat, tak co by bylo nejlepší
Odpovědět
Profilova fotka
No není to jednoduchý já jsem v práci už pět let a šéfová se děsí že půjdu na mateřskou, už za mě začala hledat náhradu abych jí stihla zaučit:-) Jinak přeju pevné nervy s tím hledáním.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meni, velikánská gratulace! Kdy jsi v minulé práci skončila? Vztahuje se na tebe totiž po skončení pracovního poměru tzv. "ochranná lhůta" a pokud během ní nastoupíš na "neschopenku", budeš dostávat penízky od bývalého zaměstnavatele, včetně výpočtu mateřského a rodičovského příspěvku... v opačném případě tě čeká úřad práce, což není nic moc... |-| a přesně jako to píšeš, těhulky nikde moc nechtějí... :-( Já mám nynější práci taky jako zástup za mateřskou, který by měl v červenci skončit, takže kromě toho, že si miminko s manželem moc přejeme, by to vyřešilo i tuhle záležitost...
Odpovědět
Profilova fotka
ano, dneska jsem se na to byla ptát na sociálce, ochranná lhůta v minulém roce byla šest týdnů pro normální lidi, pro těhotné byla delší. Od nového roku je to pro všechny sedm dní, sedm kalendářních dní. V práci jsem skončila k 31.12., takže pokud do sedmého ledna půjdu na nemocenskou, bude mě platit bývalý zaměstnavatel. Pokud bych to do sedmi dnů nestihla, tak pak je ještě půlroční ochranná lhůta, kdy bych byla na pracáku (jakože tam se stejně musím zaregistrovat), a po dobu půl roku by mi bývalý zaměstnavatel přispíval nějakou částkou. Ještě bych k tomumusela ale prokázat, že jsem otěhotněla v prosinci, kdy mě bývalý zaměstnavatel ještě zaměstnával. Doufám, že je to srozumitelné ;-) Takže v pátek jdu na gyndu a budu se modlit, aby už na ultrazvuku bylo něco vidět, protože pak by mi prý neschopenku napsal, pokud tam nic neuvidí, tak mi jí pravděpodobně nedá :-N Jasně že mimčo by to vyřešilo, u nás si počkalo právě až na to, kdy budu mít po práci, ale i tak jsme rádi...
Odpovědět
Profilova fotka
meni, přesně tak jako to píšeš. Tak budu držet palečky, ať už na vás mimísek z utz zamává;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na mě zamával :-D , byla vidět krásná bublina, doktor byl nejdřív skeptický, jestli tam vůbec bude něco vidět, že je na to ještě brzy, ale bylo :-) , takže mám kontrolku, dlouhé vycházky, co víc bych mohla chtít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meni, velikananananananananááááááááááááááááááááááááááánská gratulace:-) A už to řekneš manželovi?
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel to ví, když se na testu objevila druhá čárka, běžela jsem hned za ním, jestli ji vidí taky, nebo si ji jen namlouvám, byla docela slabá, ale viděl ji taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) je to krása, moc Ti to přeju, meni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, však ty budeš možná brzy následovat, jak jsi psala, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to doufám! :-) Jsem celkem zvědavá, jak se nám zadaří.
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy plánujete začít ;-) ? Nám se zadařilo až po 3/4 roce, asi jsme takový střed, jak čtu na koníkovi, spoustě lidem to vyšlo hned napoprvé nebo naopak až po x letech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
meni, v nejbližších týdnech:-) tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám moc držím palce, aby se vám to povedlo co nejdřív, jinak možná jsi informovaná, já třeba nebyla, holky na koníkovi doporučovaly začít brát tablety kyseliny listové(která je důležitá pro správný vývoj miminka v prvních měsících), prý to někde i doporučuje gynekolog, když se mu řekne, že chceš začít pracovat na mimískovi, ale mě to třeba neřekl :-|
Odpovědět
Profilova fotka
meni, děkuju, snad to půjde dobře. O listovce jsem se dočetla, dva měsíce už užívám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak já sice svatbu v srpnu neměla,ale byla 1.září,což je k srpnu jenom malinký krůček :-N Meni už znám z koníka,je to naše těhulka x-) x-) Jinak já jsem taky těhotná,snažily jsme se hned od svatby a v prosinci jsem už byla těhotná,takže se povedlo za 3 měsíce x-) Já teda doporučuji více ten Calibrum baby plan,je to komplex vitamínů potřebných před plánovým těhotenstvím a v 1.trimestru těhotenství,obsahuje taky kyselinu listovou a spoustu dalších vitamínů ;-) Všem moc držím palečky,aby se mocinky brzo povedlo,nejlépe hned na poprvé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj maruško, však povídám, že se všechny známe, ať už z koníka nebo BRMS, jak člověk na tyhle stránky jednou naskočí, už ho to nepustí, je to pěkná závislárna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, tak to Tobě taky patří veliká gratulace x-)
Odpovědět
Profilova fotka
všem gratuluji, my začneme zkoušet hned po mých státnicích(červen) a pak už to bude jen na přírodě.:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?