Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oprava : EMU
Odpovědět
Profilova fotka
A co holcicka Zobalova? Premyslime o Karoline, ale jestli to neni uz moc dlouhe... :-)
Odpovědět
@anorien Co takhle: Viera Zobalová Danica Zobalová Alžbeta Zobalová Mahulena - Malen(k)a, Malin Valérie Zobalová Saša Zobalová Liana Zobalová Jolana Zobalová Sylvie Zobalová Amelia Zobalová Ivona Zobalová Ingrid Zobalová Josefina - Jožka, Sefi, Zefi, Finn, Finetta Karin Zobalová Isabel Zobalová Ludmila Zobalová
Odpovědět
Dobrý den, je v katalogu jmen jméno Emily a pokud ano, kdy má svátek. Děkuji
Odpovědět
@emily24 Emily slaví jmeniny 24. listopadu spolu s Emiliou a Ameliou.
Odpovědět
Co říkáte na Georgínu?
Odpovědět
Profilova fotka
taaak ja mam zatim jednoho prcka :-) jmeno sme vybirali tak trochu jinak ja sem si vybrala klucici jmena protoze sem do 6mesice mela tuseni kluka a tata si vybiral holcici jmena samozrejme se museli hodit k prijmeni... u me to vyhral kristian a dokonce mi to bylo schvaleno a tatka mel adelu a nikolu jakoze adelu znam jednu a je to pekna mrcha tak zvitezila nikola :-) hezky klasicky cesky zadne nicola ani nicol nic takoveho :-) no a ono me tuseni se pletlo a my mame 16mesicni nikolku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@emily24 heeeh emily....hezke to jmeno a brachanek ma emily kate :-) emily po babicce a kate po tete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ja som zástanca tradičných mien. Chcem mať dve deti, ktoré by sa volali Patrik a Táňa.
Odpovědět
Mne sa páčili ešte v detstve Ema a Simon... ale už sa tak volajú deti budúcej švagriny :( aj tak, v dnešnej dobe sú už dosť rozšírené... Mne sa najviac páčia - David, Adam, Matej, Jasmína, Kristína, Barbara :)
Odpovědět
@sasha.zimmermann A ako by ste ju oslovovali? Georgínu?
Odpovědět
ahojky my přemýšlíme nad jmény Linda, Malvína, Lada, Lucie je taky pěkná. Lucoušek:-) a nad jménem ze strany skoromanžela, nějakým tím generačním jméno Jiljí. Malej Jileček +-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarriku teda Malvína je zajímavý jméno, nikdy jsem to u nikoho neslyšela, jak by jsi jí říkala,nějakou zdrobnělinou? Mě se hrozně líbí Josefína :-) @nikayla Moje prababička byla Georgina říkali ji Georga
Odpovědět
@gejbinka znie to veľmi vznešene, ja by som k nemu pridala aj druhé meno, nejaké také českejšie, napr. Kateřina Georgína alebo Georgína Kateřina :-)
Odpovědět
Grétka je pekné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikayla to je dobrý nápad dát k tomu druhé české jméno a co nějaké kratší, ať to nemá tak dlouhé?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Gorgíně bych říkala Gina:o) a Malvíně třeba Mínka, případně Malina:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet Malina :-) vážně? :-))
Odpovědět
@gejbinka super - napr. Anna - klasika a stále krásne - Anička :)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet Prababičku si počeštili pak uplně a někdy jí říkali Jiřino :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikayla tak to mě taky napadlo jako první :-) Anna :-) je naprosto krásné jméno
Odpovědět
@gejbinka moja mama sa volá Anna a raz, keď budeme mať dcérku, ako druhé meno bude mať práve Anna :) len drahý o tom ešte nevie, možno si aj on potom začne nárokovať aj po svojej mame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikayla a jeho máma se jmenuje jak? že by jste to nějak nakombinovali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Klidně bych jí říkala Malina (když už bych takový jméno dala, jakože nedám:o)). Já jsem i zcela normální jména schopná "zprznit" a říkat lidem přezdívkama:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet mě o přezdívkách povídej, můj syn je Matěj a já na něj jednou zakřičela ani nevim proč, prostě to ze mě vypadlo: Matyldo :-) Myslím, že lidi kolem nestíhali :-) Takže vlastně proč ne :-) Malina je taky fajn :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka naše děti si s námi, koukám, užijou:o) Já už se taky těším, jak budu prznit jméno svýho dítěte. Hlavně holčičí variantu, na tu mám vymyšleno už spoustu úprav (nemůžu říct, jména dopředu neprozrazujeme.o)). A minulý týden jsme byly s kamarádkou na Muži v naději a tam svý dceři, která se jmenovala, myslím, Alice, říkali Alíši:o) To se mi taky moc líbilo:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet :-) Děti si s náma uživají, to teda jo :-)) Alíši je taky pěkný :-) Mě se líbí holčičí Alena nebo klidně i Alice, protože by se mi hodně líbilo říkat jí Áda :-) A jenom pro zajímavost, druhému synovi říkáme Bubáku, což se ujalo když byl mimino, ale oslovujeme ho takhle stále, dokonce to ujede někdy i babičkám :-)) Takže jméno je sice fajn, ale stejně to končí něčím takovým :-))
Odpovědět
@gejbinka jeho mama je Alena :) aj to by šlo dokopy, Anna Alena :))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikayla to určitě to je pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme dohromady 4 kousky. Já Kristinu a Terezu. On Pavla a Petru... Teď nám naši andílci vymýšlí jméno pro případného společného bratříčka. Zatím u nich na plné čáře vede Bartoloměj. Myslím, že jim zakážu sledovat Simpsony :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?