Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlovi rikam pavliku nebo osobneji, ale to se jmenem nema, co spolecneho:)rikat 2m chlapovi pajo mi prijde ujete:)
Odpovědět
Profilova fotka
kami,se nidivím,já nesnáším,když mi někdo řekne Dendo nebo denino..uááááááááááá
Odpovědět
denis nechala sis příjmení po manželovi předpokládám, k tomu se Mia podle mě hodí a zní to naopak tak nějak rázně, nekompromisně a jasně...mě se to moc líbí... ;-) mmch víš, že asi znám tvého otce? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam dobrou kamaradku Denisu a rikam ji Erzo, ale to je jina gymplacka historie... :)
Odpovědět
Dendo? Denino? Ježiš tak tak by mě vůbec nenapado ti říkat :-D Denise bych říkala buĎ Deni/y nebo Denis nebo prostě jménem, ale asi bych nesnesla Denčo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet, ne nadarmo se rika, ze svet je maly:)
Odpovědět
Eržo? :-D To je super...i když Eržika je myslím romské jméno...ale chápu, že to má nějakou historii když jí tak říkáš :-D
Odpovědět
jj, malinkatý je...
Odpovědět
Profilova fotka
ivet,mého otce????? kami :-D denčo mi naštěstí taky neříkají:-p
Odpovědět
Deni IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo jji rikam Eri.. jednou to vzniklo na Zermankach pri pitkach s Polaky, radeji nevzpominat, ale od te doby nepiju:)bylo mi 17... jojo, je to romsky, ale kamaradka je cistokrevna beloska:)jen ji to zustalo jako napr. Stepan je Stiopa, Andrea Aněs atd...zlata stredoskolska leta...ja byla Kamculka
Odpovědět
Profilova fotka
nemám nic v IP :-(
Odpovědět
Článek se načítá
teď už jo...
Odpovědět
kami tyhle léta byly stejně nejlepší co? žádné starosti...mám spolužačky Kamily, jedné se říkalo občas Kamčatka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdz uz jsme u toho, moje mamka zna Deni tebe ze skoly od videni:)
Odpovědět
Profilova fotka
kami,jono,budu j muset navštívit,kvůli zuunovu přihlášení do studia.-) jinak ivet tatka,mě zn tvá mka...to je fakt sranda
Odpovědět
Profilova fotka
mami je hodna:)mela byt Johana a pak dali jana a touzila byt Karolina:)
Odpovědět
holky svět je fakt malilinkatý :-D sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
kami,dobrý mix:-)
Odpovědět
holky a jak vy? toužily jste někdy jmenovat se jinak? já jsem možná divná, ale moje jméno se mi líbí a neměnila bych :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivett,ne mi se moje jméno líbí hodně:-)
Odpovědět
tak nejsem sama... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet, me se libilo tvoje prijmeni za svobodna:)Pavel minule a jak se jmenuje ten pan(kvuli pile), z tech trpasliku:)jak jsi mi to psala...i ted se musim smat:) me se kdysi libilo Roberta.cetla jsem romanky pro divky a rikali ji Bobby:)ale jinak jsem si na Kamilu zvykla, moc jich v CR neni, jen 18tisic...
Odpovědět
Profilova fotka
a jaké bylo a jaké je ted?:-)
Odpovědět
kami já si nestěžovala, jen mi nikdo u mého rodného příjmení kupodivu nerozuměl, když jsem ho říkala do telefonu, proto jsem začla říkat, že je to jako ten trpaslík ze sněhurky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joj,jakže ses to teda jmenovala,.-p?
Odpovědět
Profilova fotka
ale tvoje prijmeni znam jen u tebe..teda jeste v praci vola pan Smudla:)
Odpovědět
kami když jsme ještě měli pevnou a chodily Zlaté stránky, tak jsme byli jediní, ale třeba v Kroměříži, odkud taťka pochází je to příjmení zcela běžné... :-D Deni píšu ti ho do IP
Odpovědět
Profilova fotka
oki,Sněhurko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
treba u nas v ulici jsme my a pak pod trati jemnovci a obcas posta chodila naopak, hlavne pohledy na vanoce a velikonoce a pak jsme se dilvili, co za teticka nam pise:)Ve vratimove jsme jedini...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?