Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Pobavil mě jeden názor na naše vybrané jméno. Beru, že každý má svůj vkus, nikoho nenutím, aby nad naším výběrem jásal, prosím, ať lidé klidně řeknou, že se jim jméno nelíbí. Ovšem tato okamžitá reakce (na nijak extrémně extravagantní jméno) mě dostala: "Ten vám ted poděkuje!!!" S dovolením se domnívám, že naše dítě si na své jméno utvoří svůj názor, který těžko lze předvídat a podsouvat mu ho :-N
Odpovědět
* "...teda poděkuje." tam mělo být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaké je to? smím li se zeptat...?
Odpovědět
Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
gtver, cože?! Vždyť to je naprosto normální jméno =-) Já čekala něco jako Thelonius :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bari1: Kamarádka, když čekala první dítě, tak od doby, co se dověděli, že to bude kluk, tak mu říkali Huberte. Ještě těsně před porodem to byl Hubert, ale nakonec si z porodnice odvezli Ivánka, takže Ivan porazil Huberta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u me ted vyhrava Ondrej a Viktorka. Tyhle jmena jsou u me nej :-)
Odpovědět
Ahoj holky, četly jste článek o tom, jaké jméno chce dát děcku Zuzana Belohorcová? Nevím, jestli si nedělá srandu, ale prý to bude Salma Hajek...To mi přijde už hooodně ulítlé.. :-o :-S :-D
Odpovědět
jj, to jsem taky někde četla........no je to každopádně praštěný. Pro mě za mě ať jí Salma dá, když se jí tak líbí, ale pak bych jí dala příjmení Belohorcová........chudák malá
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
taky jsem to cetla a stejne jako vam mi to prijde ujety. Zadna originalita nic. Ale na druhou stranu....muze byt stastna, ze to bude holka jmenem Salma, kdyby to byl kluk jmenoval by se Enzo Hajek a to je drsny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Také jsem o Belohorcové četla a chtěla bych to jen uvést na pravou míru. Salma se jejich holčina bude jmenovat, ale to je vše... V rozhovoru Zuzana řekla, že se bude jmenovat Salma, že bude nositelkou stejného jména, jako třeba Salma Hayek ;-) Jinak nám se líbí Zbyněk, Vít, Andrea x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem četla, že Belohorcové děti budou Salma Hájek Belohorcová a Enzo Hájek Belohorec :-N
Odpovědět
Irenka: No v tom článku, co jsem četla já, tak přímo píše, že se bude jmenovat jako jedna z nejkrásnějších hereček, jako je Salma Hayek (citace). Takže myslím, že je to záměr, aby byla zajímavá..Kdoví ale jak to nakonec dopadne, že jo :-D
Odpovědět
Tak Enzo, to je už konečná....nechápu že jeden slavnej člověk dokáže dát ditěti "normální" běžný jméno a jinej slavnej člověk se musí předvádět se svojí "originalitou" :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Enzo sa volal moj kocúr :-D ale ako bolo napísané, chce dať meno Salma podla tej herečky, lebo Salma Hajek a Salme Hayek znie velmi podobne a preto im to meno k priezvisku aj pasuje 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jméno Salma není špatné, ale pro české dítě mi nějak nepasuje :-N :-D No a Enzo mi přijde jako slušnej úúúúleeeet :-D :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojte, mne sa pacia ceske mena, prtetoze to maminky davaju detom take haluzacke mena, krasne, typicke ceske. aj stare...a je to krasne...to u nas, ked som povedala, ze cchem dievcatko menom ALZBETKA, tak doteraz sa mi kazdy zacal smiat....no, hroza...ale to meno je nadherne, len keby ludia nehovorili BETKA, BETA...to uz sa mi nepaci...alebo meno TEREZKA je krasne...ale to si zas kazdy nazve TERKA< TERA....tak sa bude kazde druhe decko na ulici volat Tatiana , klaudia, Jessica, Vanesssa a bude :-D chlapcenske meno asi LUKAS, TOMAS, JAKUB, MATEJ, ADAM, DALIBOR...tych je viac, skor si clovek vyberie, ako u dievcat...tiez sa mi nepaci, ked rodicia davaju mena detom po sebe..akoze otec a syn peter a pod..hahaha..to byvalo..ale nastastie uz to tak moc neleti:} aaa...sme este rozmyslali nad menom RUZENKA...alebo AGNESS-ANNA( po draheho a mojej maminke)..ale uz vidim, ako by sa nam vsetci smiali... :-| pacia sa mi skor nase, slovenske mena, aj ked zahranicne su tiez super niektore, ale tak, sme slovaci, nie? niekde v californii sa tiez nejake decko nebude volat ANICKA...takze asi tak :-D a vlastne, kazdeho vec :-D len aby sa to v buducnosti tomu decku pacilo, hlavne, ked bude v puberte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no někdy jsou ty jména dost zajímavé a třeba Zafod - no to je teda síla :-D jinak taky sem nikdy nechtěla aby se syn jmenoval po otci - no nakonec to mám přesně takhle :-D - tedy, že náš Jiříček se jmenuje po Jirkovi no a já nechtěla, tak sem tehdy řekla dobře, ale přiíjmení bude mít po mě s tim, že jestli se někdy vezmem to pak můžem změnit - no brát se budem ted´(se přiznám, že sem čekala trochu dřív po narození syna :-D :-D) takže malej se bude jmenovat úplně stejně jako táta - no co - ted´už si zas nedovadu představit, že by se Jiříček jmenoval jinak - to prostě nejde ;-) :-D ale ráda bych ještě holčičku a ta bude stoprocentně Viktorie - vždycky se mi to jméno líbilo, já se tak měla původně jmenovat (po tátovi Viktorovi) - no abysme začli na ní pracovat :-D
Odpovědět
ahojky, tak mne sa páči Dorotka alebo Valentína (toto druhé som zatiaľ doma ešte ani nenadhodila, lebo si už viem predstaviť reakciu ;-) ), no a chlapčenské Matěj alebo Vojtěch. Moj drahý by chcel, aby sa syn volal po jeho otcovi, čiže František... 8-( -no comment! a dcéra po jeho babičke, čiže Marie... to je síce pekné meno, ale taaaaak strašne otrepané, každá druhá sa volá marie, hlavne dochodkyne :-D
Odpovědět
Ešte som zabudla napísať, že Dorota a Matěj majú vlastne rovnaký význam = "dar Boží", čo je krásne symbolické :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak mě se líbí jméno Ester,tak by se ta naše holčička mohla jmenovat,nebo na chlapečeka by se mi líbilo jméno Nicolas nebo Petr.Doma je rozhodnuto holčička bude Esterka,ale u chlapečka vybíráme z těch dvou,mě se samozřejmě líbí více Nicolas,tak uvidíme jak to bude! ;-)
Odpovědět
Zafod je nahodou dobry...a nema prijmeni Biblbrox? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ester je hezké jméno :-)
Odpovědět
berucka: Dorota se nám taky mooc libí...tak doufám, že to stihnem, než nám to někdo v okolí vyfoukne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My známe v okolí dvojčata Dorotu a Davida ;-)
Odpovědět
Byla jsem na filmu od Almodovára a v titulkách mě zaujalo jméno MATEO. Moc se mi líbí. Ale to padá, protože chceme české. Já se zamilovala do jména Vilém, ale tomu mému se nelíbí. Jak ho mám ukecat??? :-D Mně se z chlapeckých moc nelíbí, teda není žádné, které by mě zaujalo a cinklo mi do uší. Prostě české ale netradiční.
Odpovědět
Profilova fotka
beruska9:Hned mi trkl Stopařův průvodce..a holčička by se mohla jmenovat Tricia nebo Trillian :D Ale jinak mně se líbí Emilie, jmenovala se tak babička. To jméno je krásné, české..ale říká si, že děťátko si o jméno řekne..prostě na něj koukneš a bude to jasný Franta nebo Kunhuta.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, a co rikate misto Anna - Aňa? Jmeno Anna je fajn, ale prijde mi takove nemastne neslane...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?