Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
My v příjmení "R" nemáme ale já ve jméně jo....-Markéta, asi jednou vyhraje pro naši holčičku, příteli se líbí a mě na druhých nevadí
Odpovědět
Mě osobně se Evelina mc nelíbí.... to bych spíše dala tu Elen, Elišku, Ester ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bodovka85: Evelína je zvláštní, netradiční ;-) Laura a Jakub jsou hezká jména. majina: Dávání jmen po rodičích se mi moc nelíbí :-N
Odpovědět
No mě také ne :-N Ale na jiném se pro holčičku neshodneme... ale zase je to moc dlouhé s příjmením :-N
Odpovědět
nunacek, dakujem, moj drahy je taky, ze ma rad "natahuje" a preto dufam, ze aj s tym menom si len "dela legraci" :-( mne sa absolutne to meno nelibi. ale jeho todrzi uz 2 roky, tak to bude asi vazne pravda :-D Na Lauru mi povedal, ze je to ako "larva" alebo "Laura a jeji tygri" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majina: Určitě ještě nějaké jméno pro hoku vymyslíte ;-) bodovka: Můj manžel si taky rád dělá srandu ohledně jmen :-D :-D :-D :-D Jinak víc než Laura se mi líbí Lara :-)
Odpovědět
No snad jooo ale jaké teda nevím :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A tobě se holčičí líbí jaká?
Odpovědět
No právě že skoro žádná.... Viktorka, Nelinka, Elen ale to je tak všechno a ani jedno mi doma naprošlo, jen na té Nikol jsme se tak nějak shodli
Odpovědět
Profilova fotka
maji: Elen schvaluju ;-) A manželovi se líbí jaká?
Odpovědět
A líbí se mi i Agáta-říkala bych jí Gituš....
Odpovědět
Jana, Lenka, Alena.... a samá taková ale to já nechci :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Manžel je koukám na ta tradiční jména. Tak to můj je pravý opak, ten zas naopak radši ta méně dávaná...někdy až moc extrém na mě :-D
Odpovědět
No on má divný vkus :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No můj svým způsobem taky, ale jinak, než ten tvůj :-D
Odpovědět
ahoj všichni...mám 12-ti letého syna jmenuje se Nicolas....plánujeme dalšího potomka,ale asi se neshodneme ...mi se líbí jiná jména než přiteli...pro holčičku Mia,Sofia,Maya,Jasmine,ale líbí se mi i české Monika,ale spíš Monica.Pro kluka nevím snad to bude holka...žádné jméno mě nenapadá..jo a četla jsem tu o Amálce je to moje babička a říkáme jí Malči....mějte se pa
Odpovědět
Profilova fotka
bodovka - hele nemáš toho mýho doma :-D :-D ten mě totiž taky neustále natahuje a když sem čekala malýho tak to byly taky zkazky coi si yvymslel třeba Gertruda, Kunhuta atpod. :-D nakonec byli v listě do porodnice jména Jiří a Ivana; Jirka prostě musel bejt po tátovi a dědovi, přes to nejel vlak - tak aspon příjmení má malej po mě, no a ted´až se vezmem, tak stejně vyhraje a bude mít malej po něm i příjmení, sakra chlapi :-) :-D jinak mě se Adam nelíbí, jmenuje se tak sice malej mý kámošky, ale říkaj mu většinou ádo a já nevim proč si vzpomenu na hitlera :-S :-D navíc chudák jmeniny na vánoce, ještě se tak může narodit a nemá už vůbec co slavit anebo 24.pořádně všechno :-D :-D no a ráda bych ještě holčičku Viktorii po dědovi - měla sem se tak původně jmenovat já (jelikož táta chtěl po mě), ale neprošlo to přes mami, tak jsem Jana :-)
Odpovědět
můj přítel je Adam a vždy se mi toto jméno moc líbilo, ale teď už padá, protože po rodičích dávat nechceme. říkám mu Adame, Ádo, Adíku, Ade. variant je dost. A Hiteler byl přeci Adolf, pochybuju, že mu někdo říkal německy Ádo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my máme taky vybráno. Pro holčičku: Nela nebo Alena. Chtěla jsem Adélu, ale tu má už bratranec, takže nic. Možná je to dobře, mám pocit, že každá druhá holčička se teď jmenuje Adélka. No a pro kluka máme vybráno Honzíka po mém taťkovi. Když se zadaří a bude druhé dítě taky kluk, tak to bude Milan po mém skoro manželovi. ;-)
Odpovědět
Alenka se nám taky líbí. taky Terezka a Honzík, ale Terka je budoucí neteř a Jan je brácha, takže to padá. Adélka je moc hezké, ale příteli se nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
No mě se třeba líbí jména jako Tomáš a Lukáš, ale přítelovo příjmení začíná na Š, takže by to pak blbě znělo a motal by se z toho jazyk. :-)
Odpovědět
My jednou budeme mít Doru nebo Dorotku, má to tisíc variant a všechny se mi líbí :-) Doufám, že to bude holčička, protože kluk by dostal rodové jméno František :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adéla je hezké jméno, i když docela časté. Ale mému manželovi se nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se hrozně líbí Julie, ale to se nelíbí příteli, takže pro holku bude Sabinka. Pro kluka vůbec nevíme, nelíbí se nám žádné, nedávno jsme listovali kalendářem, ale na nic jsme nepřišli, já jsem docela pro Matěj, Marcel, Richard, Vítek, ale opět to neprošlo.
Odpovědět
Marcela nééééé :-D
Odpovědět
nééééééééé! blééééééééé! souhlas s verunkou:-D
Odpovědět
AAAAANDI: Adrian, Alan, Alexis, Andrej, Artur, Aurel Barnabáš, Bartoloměj, Bedřich, Benjamin, Bohdan, Bohumil, Boleslav, Bořek, Branislav, Břetislav Ctibor, Ctirad, Cyril Čestmír Darek, Dalimil, Dorian, Damian, Dušan Eduard, Efraim, Egon, Elisha, Eliáš, Ezra, Ezechiel Felix, Florian Gabriel, Gilbert Herbert, Hugo, Hynek Ignatius, Ivo Joachim, Jaromír, Jeremias, Jeronym, Jindřich, Jonatan, Jonas, Julian Kamil, Kajetan, Kazimír Leon, Lubor, Lubomír, Luboš, Libor, Lucian, Luděk Marcel, Marian, Maxmilian, Medard, Metoděj, Mikuláš, Miloš, Miloslav Natanael, Nikola, Noel Oldřich, Otto Prokop, Přemysl Quentin Radim, Radan, Radovan, Radoslav, Radúz, Rodan, René, Robin, Rory Sasha, Sebastian, Silvester, Simon, Slávek, Svatopluk, Svatoslav Theodor, Tibor, Tomislav, Timothy Vendelín, Waldemar, Veleslav, Vítězslav, Vincent, Vladan, Vladislav, Vlastimil, Vlastislav Zdeněk, Zbyněk, Zikmund
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla bych se zepta, kdy má svátek Nicol, líbí se mi pro holčičku ale v kalendáři je jen Nikola. Je potřeba u tohoto jména dojít na matriku?
Odpovědět
Profilova fotka
u nas na vesnici byly posledni 3 roky docela plodne a vznikly z toho jmena: Amálka, Antonie, Viktorie, Melánie, Terezie, Ella, Matěj- to je bráška, Matyáš, Matouš.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mpetra:myslím že ne,ale raději se poptej. My jsme do papíru k prvnímu porodu napsali Kristina- né Kristýna a nikam jsme na matriku chodit nemuseli. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?