Menu Forum

Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

(cz & sk)
9. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
Registrovala se 8. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3477 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Francie, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Lenus - co treba Vit - Vitek....Nebo Florian?
30. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
Registrovala se 30. března 2009 na beremese.cz. Přidala 513 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
 Albert se mi moc nelíbí. Kdyby se mi představil jako "Albert", tak mi to zní divně, hlavně si představím ty obchody a třicetiletý "Bertík" taky žádná sláva a Vilém........u nás po městě běhá švihlej Vilda, takže asociace emoticon Ale nic proti samozřejmě. Dneska to je těžký s těmi jmény. Chceme je odlišit, ale zase nééé moc a je pravda, že klučičích jmen je míň neovyklých, ale ne zase "praštěných" než těch holčičích.........
Vitek je hezké...... emoticon
30. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 rubi, taky dobrý. líbí se mi i Maxmilián nebo Ferdinand, taky jsou zrovna v kalendáří. spíš jsou zajímavá. ale můj přítel je trochu konzervativní. dost se mi líbí i Matouš.

verunko, to jo, asociace fungují! emoticon
30. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
Registrovala se 2. listopadu 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 496 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 Lennus: Co třeba Viliam?
30. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 sasho, já nevím, to není české a já bych ráda, aby moje dítě slavilo svátek. šlo by to v kominaci s druhým jménem, ale přijde mi blbost dávat dvě jména, když bude stejně používat jen jedno.
to spíš Vilém.
chci české, ale ne úplně tradiční jako Petr, Pavel či Martin.
30. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 Verunko, Vilda je švihlej starej fet´ák, že by se přesunul k Vám - já ho tady u nás už dlouho neviděla emoticon

jinak Vítek je pěkné jméno, Wiliam ne to si hned vzpomenu na Sheakspeara emoticon

leenus - a co Viktor - to je české ale určitě né tradiční emoticon
30. kvě 2009 v 16:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verunka86
  • Neví, kdy bude svatba
 emoticon Néé Brumdi, to nebude on, ten tu bydlí od jakživa a feťák není určitě, by nevěděl, co s tim dělat emoticon To je ten typ, co jde po ulici a povídá si o Karkulce a když není v náladě a jdeš kolem, tak ti vynadá do ku*ev atd., a za malý pivko by vykrad banku emoticon Prostě Vilda.... emoticon
Viktor je dobrý, jen si vybavim ze Sněženek: "Viky, ty máš ale péro", což asi není škodu emoticon
30. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Viktor se mi právě moc nelíbí, to spíš Viktorie
30. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Jeste me napada Krystof
30. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rubi (28 r.)
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 a Simon ( s hackem na S), Stepan...Matej
zkousela jsem najit seznam staroceskych jmen, ale bohuzel..
30. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smardik (32 r.)
Registrovala se 6. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 845 příspěvků. Má 30 přátel. Orlová, Region Karviná.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
smardik (32 r.)
Registrovala se 6. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 845 příspěvků. Má 30 přátel. Orlová, Region Karviná.
    Region Ostrava
 my máme vybrané pro kluka Jan - po mém dědovi kterého jsem měla moc ráda nedávno umřel a pro holčičku Nikol nebo Michaelu ale asi tu Nikol
30. kvě 2009 v 18:06  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 verun - tak to bude tim, že každý město má svýho exota emoticon emoticon ale ten Váš je proti topmuhle ještě dobrej emoticon emoticon

jinak Viktor se jmenuje můj tatínek a kamarádi mu říkají Ví t´o, já se měla jmenovat původně Viktorie ale mamka nechtěla, tak jsem Jana emoticon ale já to jméno mám vybraný na prvnim místě pro svou budoucí dceru, jestli se někdy povede, při mý smůle jestli budu mít někdy druhý dítě, tak to bude další chlap emoticon emoticon
30. kvě 2009 v 18:45  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malajana
Registrovala se 2. dubna 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 888 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Česká republika.
  • Svatba byla 9. května 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
malajana
Registrovala se 2. dubna 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 888 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Česká republika.
  • Svatba byla 9. května 2009
    Slovensko
 Ahojky, ja som vzdy planovala babo holku a mala som vybrane mena: Janka, Dianka, Bianka, Bibianka. Vsetko na jedno kopito a uz sa mi to prestalo pacit. Momentalen ma vybrane meno Sara. Ale to je zatial iba pre holky, pre chlapca sme sa s manzelom na ziadnom mene nezhodli, tak to este bude zaujimave emoticon.
30. kvě 2009 ve 21:24  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 V.I.P.:
Milagros Pszczolka
Erlea Pszczolková
Esmé Pszczolková
1. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 Lennus:
Aleš, Bohdan, Bartoloměj, Benjamin, Alexis, Bohumil, Bohuslav, Boleslav, Bořivoj, Bořek, Bretislav, Bedřich, Ctibor
Ctirad, Dalibor, Dalimil, Dušan, Damian, Dorian, Eduard, Elisha, Eliáš, Eza, Florian, Gabriel, Gilbert, Herbert, Hugo
Hynek, Ivan, Ivo, Joachim, Jaromír, Jeremias, Jeronym, Jindřich, Juraj, Jonatan, Julian, Jonáš
Kamil, Karel, Kazimír, Leon, Libor, Lubo(mí)r, Luboš, Lucian, Ludoslav, Ludomír, Luděk, Marcel, Marian, Maxim
Medard, Metoděj, Mikuláš, Miloslav, Mojmír, Nikola, Natanael, Oliver, Oldřich, Ottokar, Otmar, Přemysl, Quentin
Quido, Radim, Radan, Radúz, Radovan, Radoslav, Rostislav, Richard, Rodan, Robin, Rory, Sebastian, Silvester
Simon, Slávek, Svatopluk, Svatoslav, Stefan, Theodor, Tibor,Tomislav, Tobias, Vendelín, Waldemar, Veleslav
Vítězslav, Vincent, Vlastimil, Vlastislav, Vladislav, Vratislav, Zbyněk, Zdeněk
1. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amorese (29 r.)
1
Registrovala se 23. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Krnov, Region Bruntál.
  • Svatba byla 18. července 2009
    V Krnově, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
amorese (29 r.)
1
Registrovala se 23. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Krnov, Region Bruntál.
  • Svatba byla 18. července 2009
    V Krnově, Česká republika
 Mě se vždy líbíl Tomáš, ale přítel je Tomáš a nechci dávat jména po rodičích. i já mám jméno po mamce a další generaci s tímto jménem začínat nechci, další Martina by nebylo zajímavé. Moje mamka si stojí za jménem Lada.
1. čer 2009 v 10:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keila
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 410 příspěvků a 1 album. Má 92 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
keila
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 410 příspěvků a 1 album. Má 92 přátel.
 Ahojky, krásná diskuze!!!
Mně se líbí pro holčičku Amálie nebo Amélie, Linda, Karolína. Pro chlapečka: Adam nebo Tobiáš. Dítko bude mít v příjmení 2 "R", takže křestní chci raději bez "R".
1. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
 amorese: Tak to jsme na tom podobně, mě se taky líbí jméno Tomáš, ale manžel je Tomáš a jménům po rodičích bych se raději vyhnula...
1. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sakroviste
Registrovala se 12. února 2009 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sakroviste
Registrovala se 12. února 2009 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 tiež sa pridám,
pre chlapčeka: Emilian, Matyáš,Tobiaš príp. Matyas, Tobias emoticon
pre dievčatko: Kamelia, Amália, Amélia
2. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 Ahojky holky tak vás po delší době opět zdravím plánovali jsme tento rok svatbu ale opět nám to nevyšlo v únoru jsem zjistila že jsem v pokročilém stádiu těhotenství a v květnu se nám narodil krásný zdraví chlapeček na dohady o jménu nebyl moc čas já jsem si sice přála Samuela nebo Matyáše ale taťka si prosadil svou že to chce posobě takže malej je Vladimír sice nic moc na můj vkus ale co jsou i horší a pro mě je podstatný že je malinkej zdravej je mi už jen teď jasný že jestli do budoucna bude druhý kluk tak už asi Samuel nebude když už první je Vláďa tak nevím co bych jako druhý dala.
11. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanka85 (31 r.)
Registrovala se 4. září 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 100 příspěvků a 2 alba. Má 30 přátel. Region Veľký Krtíš.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ivanka85 (31 r.)
Registrovala se 4. září 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 100 příspěvků a 2 alba. Má 30 přátel. Region Veľký Krtíš.
    Slovensko
 ako ze si to zistila az tak neskoro?
11. čer 2009 v 17:05  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krystofka (41 r.)
Registrovala se 28. března 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Má 3 přátele. Region Olomouc.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krystofka (41 r.)
Registrovala se 28. března 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Má 3 přátele. Region Olomouc.
  • Neví, kdy bude svatba
 Rozalie..ty jsi mela celou dobu menzes?? Ty brdo,opravdu jsi to nezjistila drive?? Zadne priznaky,nic??
12. čer 2009 v 05:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
 rozalie: gratuluji k miminku!!
Ano, někdy to matky zjistí až takto na poslední chvíli. Bříško příliš neroste, menstruují. To by pak člověka ani nenapadlo, že je těhotný...
Takhle moji známou odvezli na chirurgii s těžkými bolestmi břicha jako náhlou příhodu břišní a až tam zjistili, že vlastně rodí! Byl to pro ni šok se z minuty na minutut stát matkou... emoticon
12. čer 2009 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
temptation
Registrovala se 18. října 2007 na beremese.cz. Přidala 633 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
temptation
Registrovala se 18. října 2007 na beremese.cz. Přidala 633 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Region Hradec Králové
 Ahojda emoticon Takových případů koluje mezi lidmi spousta, taky se mi to zdá nepochopitelné, ale každá jsme jiná a každé těhotenství jiné. Jen nezávidím tu MS a že bych si nevychutnala to čekání na miminko. Já jsem teď skončila čtvrtý měsíc a už mi je vidět bříško a moc se mi to líbí, nedokážu si představit, že bych o miminku začla vědět, až tři měsíce před porodem a nebo bych rovnou rodila. Ikdyž u mě to nehrozila, žádná MS a typické těhotenské přiznaky, takže už týden před očekávanou MS jsem věděla, že jsem těhule emoticon
A jinak k tématu, my máme vybraná Kristýnka a Adam.
12. čer 2009 v 06:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Takovéhe případy jsou pro mě nepochopitelné emoticon Nejde mi do hlavy, jak si nemůže za 9. měsíců těhu žena či někdo z doktorů všimout, že jě těhotná! To ta žena necítí ani pohyby? Nepozoruje změny chování, návyků, apod? No jelikož o podobných případech člověk občas čte, tak je jasné, že se to stává, ale hlava mi to prostě nebere. Neznám ve svém okolí nikoho, na kom by těhu nebylo vůbec vidět...

temptation: Adam je krásné emoticon
12. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 Ahoj holky tak příznaky žádné, žádné nevolnosti ani chutě menstruaci už mám nepravidelnou čtyři roky to znamená že tři měsíce třeba nic pak zase dvatři měsíce se mi to srovná tak jsem to nevěděla celou dobu to že jsem měla pohyby to mi přišlo jako když mi kručí v žaludku emoticon je mi to docela líto že jsem si to těhotenství od začátku nevychutnala ale koukám že jsem na tom líp než zjistit z minuty na minutu že jsem máma jinak za gratulace moc děkuji emoticon
26. čer 2009 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
senja
Registrovala se 3. října 2007 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 13. září 2008
    V kostele Panny Marie Sněžné v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
senja
Registrovala se 3. října 2007 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 13. září 2008
    V kostele Panny Marie Sněžné v Praze, Region Praha
 sasha.zimmermann Jak si tak ctu diskuzi, ty se v tech silenych jmenech vylozene vyzivas emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 13:34  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzile
Registrovala se 27. června 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky. Region Liptovský Mikuláš.
  • Svatba byla 3. července 2004
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zuzile
Registrovala se 27. června 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky. Region Liptovský Mikuláš.
  • Svatba byla 3. července 2004
    Slovensko
 Moja dcerka sa vola Martinka A myslim, ze je to velmi pekne meno,hoci nie je exoticke.Mne osobne sa pacia mena normalne ako napriklad Terezka,Adelka.Ale tiez paci sa mi meno Livia. Horsie sa mi vyberaju chlapcenske mena.Keby to bol chlapec ,tak by som dala asi Samko. Alebo JUrko?
27. čer 2009 ve 22:04  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 Senja: Která máš namysli?
29. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka2019 (28 r.)
1
Registrovala se 25. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Region Děčín.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka2019 (28 r.)
1
Registrovala se 25. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Region Děčín.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Region Děčín
 Ahojky holky.Koukám,že se tu řeší jména dětí,tak doufám,že se můžu přidat,i když zatim žádné nemám emoticon Zrovna předevčírem jsme se s přítelem bavili o jménech.Ani sme se nemuseli dohadovat a nakonec sme si už vybrali,kdyby to náhodou někdy přišlo emoticon Pro holčičku se nám líbí jméno Nikolka a pro chlapečka Dominik.Jedinou radost na tomhle tematu mi kazí to,že mi v poslední době neni moc dobře od žaludku,každý den mě pobolívá hlava a jsem unavená.Přítele okamžitě napadla možnost miminka.Mě samozřejmě taky,jako pomalu každou,která má sebemenší náznak.Bojim se ale právě toho,že to bude ze stresu před svatbou nebo z jiného důvodu a že přítel nakonec bude zklamanej a já samozřejmě taky emoticon
29. čer 2009 v 07:48  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš