Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
No my mame doma Valentinu.Isabel jelikoz je to spanelka a ceska tak jsem premyslela nad jmenem ktere je v obou zemich a chceme druhe ale kdyz to bude kluk nemame ani jeden zadny napad(no pritel chce rodrigue) 8-( coz se mi nehodi k prijmeni a uprimne nejsem s toho jmena zrovna dvakrat nadcena :-D nechce ceske chce spanelske jmeno mate tip?
Odpovědět
Profilova fotka
Benito, Bruno, Daniel, Eloy,Enrique, Felipe,Jacobo, Jaime,Lucas, Leonardo, Marco, Matías atd...
Odpovědět
Dekuji Kristi ale mame polske prijmeni takz eje to slozite :-p a nechci aby ty jmena byli jak pest na oko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak k polskému příjmení a aby to bylo i trochu české bych viděla z nabídky - Bruno, Daniel, Lucas, Marco vip: Máte to fakt složité.
Odpovědět
Valentina Isabel zní hezky. ale Nováková by se mi už nelíbila :-) to jméno od Terezy Maxové Mína se mi ale vůbec nelíbí! Mína byla v Draculovi, to mi s tím asociuje. Tobias, její první syn, to je hezké. Jasmina dobrý. Jasmin byla kamarádka dětí v Rakousku, které jsem hlídala. v.i.p., mě se hrozně líbí polské jméno Marlena (Marlenka)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: Tak to bys u nás byla na tom podobně jako já se svou Stelou. Poněvadž Stella je pivo a Marlenka medový dort. :-D
Odpovědět
Marcus, Luca, Eneko, Iňaki, Marius, Leon, Isaias/Isaiah, Marian, Florian, Kai, Caietano, Julian, Lucian, Joachim, Hugo, Franco, Elisha, Ezra, Roman, Robin, Medard.
Odpovědět
Profilova fotka
v.i.p - to by chtelo to prijmeni vedet, aby jsme dokazaly vymyslet neco peknyho
Odpovědět
Alechandro, jak z telenovely :-D Jen bych to změnila na Alexandra a říkala mu Alexi :-)
Odpovědět
Nebo Alessandro a Alessandra ;-)
Odpovědět
Prijmeni:Pszczolka dcera je Pszczolkova
Odpovědět
S variantou kluka se u nás moc nepočítá, takže se teoreticky bavíme o holčičích jménech. U mě už cca 5 let vede Mia, ale to se příteli tak moc nelíbí, že do toho zřejmě nepůjdeme 8-( . Ale varianty, které se mi líbí a on z nich nedostane psotník, jsou Ema, Julie, Adina.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Adina je krásné jméno :-)
Odpovědět
znamym se narodila holcicka a pojmenovali ji Marika Sarah :-)
Odpovědět
Herečka Marika Sarah Procházková :-D
Odpovědět
V.I.P.: Jé rodina včeliček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádce se ted narodila Amalie Rose (ale ona žije v GBR a ma Angličana přítele) a pak další kamarádky, ta je ve Skotsku, tak ta má holčičku, jmenuje se MIA. Líbí se mi moc obojí. My čekáme rodinu a už vymýšlíme jména. Pro holčičku máme vybrano JOHANKA. A pro kluka stále vymýšlíme. Dnes mě napadl SAMUEL, a můj není uplne proti :-D
Odpovědět
Marcus Pszczolka Marius Pszczolka Luca Pszczolka Eneko Pszczolka Leon Pszczolka Marian Pszczolka Florian Pszczolka Julian Pszczolka Lucian Pszczolka Joachim Pszczolka Elisha Pszczolka Robin Pszczolka Ezra Pszczolka Franco Pszczolka Hugo Pszczolka Louis Pszczolka Quido Pszczolka Juraj Pszczolka Benedikt Pszczolka Jeronym Pszczolka Marcel Pszczolka Maxim Pszczolka Ryuu Pszczolka Nikola Pszczolka Natanael Pszczolka Rodan Pszczolka Dalien Pszczolka Rory Pszczolka http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategori...
Odpovědět
Amalia Pszczolka Emilia Pszczolka Alaia Pszczolková Elaia Pszczolková Amaya Pszczolková Bianca Pszczolková Aloisia Pszczolková => říká se jí Lola Yvonne Pszczolková Marianna Pszczolková Livia Pszczolková Liana Pszczolková Danica PSzczolková Nikita Pszczolková Maite Pszczolková Nerea Pszczolková Margot Pszczolková Margit PSzczolková Francesca Pszczolka Gaia Pszczolková Vesna PSzczolková
Odpovědět
sasha.zimmermann:dekuji ti moc pritel rikal ze by to mohl byt Samuel no nevim prvne schce rodriga pak sam no uvydime :-D ja stejne pocitam ze to bude holka on ma uz 3dcery :-D
Odpovědět
Milé dámy,to je síla Aron Novák, Anabel Vomáčková :-( :-( :-( silně začínám pochybovat o zdravém rozumu,máme tolik krásných jmen........mysleme hlavou :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
terezka, a kdepak jsi to cetla??
Odpovědět
terezka: naprosto souhlasím!!!!!!! ;-)
Odpovědět
no my s přítelem zatím rodinu nečekáme ale ve jménech máme docela jasno...bude to Němec/Němcová a vybraná jména máme pro holčičku Liliana, Isabela a v posledních dnech mi přišlo na mysl i Jasmína ale to se moc nehodí a chlapeček bude buď Vojta nebo Daniel. ale jakse znám zase někdě něco uslyším a změním to, na těchle jsme se s přítelem ale shodli. :-D
Odpovědět
Amorese: Kdyžtak mrkni sem: http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategori...
Odpovědět
terezka: já jsem asi padlá na hlavu, ale Aron Novák mi připadá v poho :-D . S tou Vomáčkovou je celkově problém. Jana Vomáčková je taky děs...já bych si takové příjmení nevzala ani omylem a ještě bych nutila chlapa si vzít moje příjmení :-D Postupně bychom tak vymýtily Vomáčky, Vopičky a Slepičky a mohly svobodně dávat Anabelky, Esmeraldičky a Milagrosinky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beta007: S tou Vomáčkovou je opravdu trochu problém, nevim, s jakým jménem by to vypadalo dobře.
Odpovědět
Amorese: No, Lilianu Němcovou bych nedávala - špatně se to vyslovuje :-( ISABEL Němcová zní naprosto sqěle :-D ;-) ;-)
Odpovědět
naša dcérka sa volá Sofia ;-) Bolo to moje vysnívané meno .manžel veľmi nesúhlasil,ale nakoniec som ho presvedčila :-D
Odpovědět
mám trochu problém se jmény pro chlapčka. přijde mi, že jich není tolik zajímavých. ráda bych jméno neobvyklé, ale zato české, nebo z čes.kalendáře. teď mě v kalendáři zaujaly jména Albert a Vilém. líbí se mi, že mají i zdrobněliny - Bertík a Vilík. :-) takové ty jména, co teď frčí, např. Sofie či Natálie se mi sice líbí, ale je jich už hrozně moc!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?