Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co tak David Tichy? No a skor Richard a Viktoria alebo taka nejak kombinacia ked uz mate take zaujimava priezvisko alebo si dajte spravit numerologiu ake mena by sa k prizvisku hodili a z toho si potom vyberiete
Odpovědět
Profilova fotka
David Tichý zní dobře ;-)
Odpovědět
adrianka: s dvouslabicnym prijmenim zni dobre trojslabicne jmeno a naopak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
David Tichý se mi libí Davídek to je pěkné jméno co říkáte na Sofii a Klaudii já nevím jak bych říkala Klaudii zdrobněle ahoj andělko
Odpovědět
K těm jménům, co nejsou v kalendáři - moje sestřenka se jmenuje Neda. Je s tím jménem spokojená. Sice si prý už vyslechla kvanta poťouchlých poznámek (jako že Neda nedá a tak), ale zase si pochvaluje, že když na ni někdo zavolá na ulici, neotočí se dvacet holek. Její rodiče prý před 18 lety inspirovalo jméno tuším švédské holčičky (měli penzion a tehdy, když čekali mimčo, tak tam nějaká taková rodina byla ubytovaná). Slaví to někdy v srpnu (myslím na Dominika), asi podle toho, kdy to jméno je v příslušném kalendáři, ze kterého pochází. Říkáme jí (kromě prostého Nedo) Nedino, Neduško, Nedíku, Neduš...
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: Sofia sa mi nepáči, Klaudia áno.susedia majú Klaudiu, volajú ju Klaudika, Klaudi.Ale meno Klaudia je pekné aj v základnom tvare.
Odpovědět
Profilova fotka
tak i se líbí spojení jmen Mia Natali Mia Aria Zara Estelle Suri Ella Clea Suri Ciara Bea už s ted nějak nevzpomnám a na kluky....niiiic jen trochu Nico André Madox Eric
Odpovědět
Profilova fotka
Klaudinko ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Deni :o) holky jsem na nemocenské a stále mi nepřišly peníze to je takový bordel: http://www.blesk.cz/clanek/pro-zeny-r... líbí se mi Mia Natali s kluků asi Madox
Odpovědět
Profilova fotka
hojky Týnko,Mia Natali bylo první,co jsem řekla,že bude,ne že bych to měla komu dát ,ale snd jednou
Odpovědět
Profilova fotka
i charlotta ella je hezké
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky moc pěkné už jsi zdravá?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ukončila jsem nemocenskou na svou žádost,takže v pondělí jdu do školky
Odpovědět
Profilova fotka
Líbí se mi moc Matyáš a Emma,ty doma v poho prošly,takže když se zadaří,je vyhráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mi se líbí i Matěj, ale má ho kamarádka se kterou jsme hodně v kontaktu, tak by to bylo blbé i Nela je pěkné jméno a Ema Emička taky
Odpovědět
Nám se zatím líbí (přestože mimčo zatím neplánujeme, ale jednou určitě budeme) z holčičích Anastázie a pro kluka Vincenc (teda Vincenc se líbí příteli a Anastázie mně, ale vzájemně si to zatím tolerujeme :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
jancee to jsou zvláštní jména úplně mi vypadly ;-) kamarádka chce Jolanku, to se mi moc nelíbí to raději Johana, i Alice je pěkné, ale to doma neprošl, Laura, Laurinka taky pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
no mi ked budeme mat dievcatko bude Alexandra Koporec a chlapec ani len ntusim mne sa paci Tadeas
Odpovědět
Já teda proti zahraničním jménům nic nemám.Mám ráda jak české,tak zahraniční.A dvě jména taky nejsou špatná.Třeba Katrina nebo nějaké takové.Moc se těším až budu mít taky děti.Nad jmény jsem ještě nezačela přemýšlet.
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: Ahojky. :-) To jsem zvědavá, koho budu potkávat před barákem na odrážedle :-D My budeme dávat taky dvě jména, ale ne oficiálně. Pokud nám vyjdou kmotři, tak by to měla být Anežka Magdalena nebo Daniel Jan. Mě se docela líbí stará jména, zahraniční můžou být taky pěkná a moc, ale pkud jsou oba rodiče Češi a dají jméno/jména vyloženě cizí, tak mi to přijde trochu divné.
Odpovědět
Profilova fotka
berryl souhlasím - Johana je hezčí než Jolana ;-) Alice i Laura jsou pěkná jména :-)
Odpovědět
Stará česká jména jsou pěkná, když ladí k příjmení. Třeba obě moje nejmladší sestřenky (2 roky a měsíc) se tak jmenují - Antonie a Julie, příjmení Vejvarová. K příjmení to ladí hezky a i ta jména sama o sobě jsou hezká.
Odpovědět
Já jsem si všimla, že se teď docela množej ty "zdvojený" jména jako Anna Marie nebo Marie Sára... Tak čekám, kdy narazim třeba na Stella Artois :-D Taky jsem viděla jméno Danny, psáno fakt takhle. Tak z toho vyroste těžkej frája, i kdyby nechtěl ;-) Jo, a tušim že ve stejný třídě cizinec, takže exotický příjmení, ale křestním Čingiz.
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka dala jméno Kevin Brabec je to otřesné!!! přitom to jsou normálni lidi, mají školy a škoda slov
Odpovědět
a moj bude rajmond chesus :D pomaly si aj polovicka zvyka :D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek.93: syna Dannyho má Jana Adámková, co moderuje počasí na Nově. Její první syn je tuším Petr, ale jistě to nevím. berryl: Kevin Brabec! Tak to je docela slušnej úlet :-D Ale hlavně, když jsou rodiče spokojení :-D
Odpovědět
Holky díky za názory..No David se nám nelíbí..Líbil se nám Dominik,to by k tomu příjmení sedlo,ale je jich kolem nás teď moc. :-( Denise zatím nic nepředčilo.. No a co taková malá Vanessa Volopichová do Verešové :-D Ti se s kombinací českého k českému moc netrápili..
Odpovědět
Ahoj holky, dnes má svátek Valerie, jak se vám líbí? Mě moc, ale ty zrobněliny jako Valča jsou teda příšerný.. Ještě jsem se chtěla zeptat, jak různě byste zdrobnily jméno Linda a Laura? Mě toho zrovna moc nenapadá..
Odpovědět
Rolincová má malou Lauru a říká ji Lola.... =-)
Odpovědět
Kija: Linduška, Laurinka.. Mě osobně se líbí jméno Tadeaš, Adrian-jméno mého synovce, Alex a pro holčičku: Denisa, Nicol
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?