Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pro mě jo,pokud mě chlap nechce za ženu a budu s ním mít dítě,rozhodně mu nedám jméno po něm....dítě odnosím porodím,a ještě mu dám jméno,které není moje?to nee ale zase je to věc pohledu a názoru,takže ho nikomu nevnucuju..jen říkám,jak to mám v hlavě uspořádané já..pro někoho možná špatně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ja nerikam, ze spatne-proste to beru jako jiny nazor....a myslim, ze je dulezite to slyset....nekdy ma pak jinak clovek tendenci si myslet, ze to jak to ma on, to ma i zbytek sveta ja bych ale hlavne asi nechtela mit dite s chlapem, ktery by me nechtel za zenu pokud ja bych to brala za dulezite....no a pokud bych to i ja brala za nepodstatne, tak bych nemela duvod ho nepojmenovat po otci-leda, ze by mel naky sileny prijmeni :-D .. me to totiz takhle vyzniva, kdyz si me nevezmes, dite se bude jmenovat po me....jako takovy naschval, kde je v hlavni roli baby a to se mi nezda dobry. Hlavne je ale nejdulezitejsi, jak se domluvi rodice a pokud s tim tak oba souhlasi, tak asi zadny problem....
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jinak dnes ma svatek Gabriel a vrta mi hlavou, jaka slusna zdrobnelina se da pouzit....nak me nic nenapada :-) za to me hned napadne archandel gabriel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je otresny...jakmile clovek napise par vet, kde neni v kazde vete nazev tematu-hned je smazan....veci jsou vzajemne propojeny, takze mi prijde nevhodne hned to mazat....a pokud ma byt tato diskuze o jmenech pouze vyctem jmen-tak to je usmevne....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kobliha - zacne to par vetami a skoncilo by to potom pri par stranach.... kedze tato tema sa venuje menam deti a nie tomu, kto ma aky nazor na svadbu, tak preto som vas premazala.
Odpovědět
Profilova fotka
jak vidis tak i ja jsem se k tematu, tak jak si predstavujes ty sama vratila....a nepotrebovala jsem klepnout pres prsty...a cele to vzniklo v souvislosti s jmeny!!! ovsem teda ne krestnimi...jak je tedy tady asi mysleno. a kdyz uz to musi byt, tak by mozna bylo lepsi upozornit a ne to hned mazat...ty ses ale admin....a ucitel ma vzdycky pravdu,ze? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koblížku: teda nás tu pěkně promazali, ale když jsme byly k tématu jen jsme se bavili o příjmení o né o křestním jméně a příjmení je u mně také jméno, nebo snad ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Narazila jsem na jména Alisa, Alla, Azra, Alma. Líbí se vám některé?
Odpovědět
Profilova fotka
alma je krám u nás ve vesnici, Azra je jak kocour Gargamela :-D alisa se mi docela líbí a Alla - to je divný :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Vím, že Almu má Markéta Fialová z Novy (má Almu a Emu). Azra byla jedna moje spolužačka, zpívaly jsme spolu v pěvěckém souboru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mě teď napadlo, že jsem měla spolužačku, která se jmenovala Rana.
Odpovědět
Kauculacek: To byl Azrael :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska slaví Kvido. Je jich jen 65...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak to tady čtu, tak mi jde hlava kolem :-D :-D :-D Některá jména jsou fakt šílená :-p Já mám 6-ti letou Karolínu a téměř 1,5 Amálii Ellu. Amálka to nafasovala po moc hodné prababičce a Kája po bývalem skorotchánovi Karlovi. Já chtěla aby to byla Karla, ale bývalý vyhrál. Mám je obě v albu, půjdou mi za družičky :-)
Odpovědět
Mně se nedávno zdál sen, ve kterým jem byla těhotná a měl to bejt kluk - a já věděla, že se bude jmenovat Kryšpín :-N Akorát jsem se v tom snu divila, jak je to možný, když se mi vždycky líbilo jméno Ondřej :-D
Odpovědět
krtek, nocna mura uplne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spaky: Amálie Ella je krásné spojení dvou úžasných jmen :-) Gratuluji k výběru ;-) Škoda jen, že vyhrál bývalý, Karla je totiž mnohem hezčí než Karolína...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: Fakt noční můra :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nun: No dlouho jsme přemýšleli co k Am přidat a jednoho krásného dne to na mě Kája vyvalila ráno ve školce. :-D Super nápad, asi by mě to nenapadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak Haberovi maji Paula Henryho.......no, nevim nevim
Odpovědět
předtím už má Daniela Yannicka a Ellu - Ellu schvaluju, ten Yannick už horší.. no a Paul Henry, to je gól :-D taťka chtěl asi Pavlíka... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?