Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
vzdavam to
Odpovědět
nápověda pro všechny "soutěžící, co mi zahlcují IP: film natočil podle literární předlohy velmi známý režisér odpovědi do IP ;-)
Odpovědět
tak první místo v hádání již bylo uděleno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne to radsi napis do IP, pac ja nevim.....nebo spis jsem lina premyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má svátek Anděla, v ČR 4.090. Zvláštní jméno...
Odpovědět
nunacek, já jela jednou vlakem domů, byla tam taková sympatická maminka s dvěma holčičkami. ta menží v kočárku, už taková rošťanda, se jmenovala Andělka. nějak se mi to i svým způsobem líbilo...
Odpovědět
Profilova fotka
U nás dali jméno Nora Lišková :-D gtver .... a na tu hádanku jsem fakt nepřišla :-S Asi jsem tupoun :-D
Odpovědět
Večernice: Richard Šafránek Karel Šafránek Vítězslav Šafránek, Viktor Šafránek Roman Šafránek Milan Šafránek Zbyněk Šafránek Zdeněk Šafránek Radim Šafránek, Radovan Šafránek, Radoslav Šafránek, Radan šafránek, Radúz Šafránek Jáchym Šafránek Vladislav Šafránek Nikola Šafránek, Nikita Šafránek Erik Šafránek Jindřich Šafránek Oliver Šafránek Stanislav Šafránek Robert Šafránek, Robin Šafránek Sebastian Šafránek Kristian Šafránek Rostislav Šafránek Jaromír Šafránek Maxim Šafránek Adrian Šafránek Hynek Šafránek (Da)Libor Šafránek Kamil Šafránek René Šafránek Eduard Šafránek Prokop Šafránek Vlastimil Šafránek, Vlastislav Šafránek Gabriel Šafránek Andrej Šafránek Lubo(mí)r Šafránek Ivo Šafránek Simon Šafránek Dušan Šafránek Marcel Šafránek Marian Šafránek Miloslav Šafránek Oldřich Šafránek, Bedřich Šafránek Přemysl Šafránek Damian Šafránek Dorian Šafránek Leon Šafránek Tibor Šafránek Artur Šafránek Theodor Šafránek Vincent Šafránek, Laurent Šafránek Hugo Šafránek Benjamin Šafránek Oskar Šafránek Bartoloměj Šafránek Bohumil Šafránek, Bohuslav Šafránek, Bohdan Šafránek Metoděj Šafránek Luděk Šafránek, Ludoslav Šafránek Čestmír Šafránek Bořivoj Šafránek, Bořek Šafránek Branislav Šafránek Julian Šafránek Lucian Šafránek Cyril Šafránek Vratislav Šafránek Ctirad Šafránek Ctibor Šafránek Ferdinand Šafránek Svatoslav Šafránek Svatopluk Šafránek Tomislav Šafránek Florian Šafránek Vendelín Šafránek Slavomír Šafránek, Slávek Šafránek Timon Šafránek Mojmír Šafránek Jeroným Šafránek Jonatan Šafránek Nathan Šafránek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my abychom se nehádali, tak jsme dali dvě jména ;-) Manžel chtěl Adama, já strašně Alexandra. O tom nechtěl Milan ani slyšet, a když viděl, jak strašně u porodu trpím, taky mi to rád povolil. Malej je tedy Alexandr Adam Kovář :-) A malej už rozumí na obě dvě :-D , jak na Saše, Sašulu, tak na Adu. S volbou jsme spokojeni!
Odpovědět
Profilova fotka
sascha: díky moc za obsáhlý výčet, je zajímavé je vidět takhle vedle sebe. takže to asi pak vytisknu a budeme jednou dumat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak ja by som hrozne chcela jakuba, je to moje pevné rozhodnutie, drahý sa bude musieť stotožniť. taktiež sa mi páči jerguš, matúš, tibor a michal. u dievčatka by som vôbec nevedela. ale s drahým sme sa dobre zasmiali na tom, že keby sa dcéra volala blanka, tak by to mala veľmi ťažké v živote :-D blanka planková :-D keď je to napísané ani to nie je tak vtipné, ale my sme nemohli ešte hodinu po tom mojom výplode zaspať :-N
Odpovědět
gtver: mě napadá akorát divá bára nebo božská ema :-D
Odpovědět
Článek se načítá
gtver a kdo to vlastně uhádl první? anděly znám dvě - jedna je moje nevlastní babička a druhá je asi 8letá holčička. nutno dodat, že je jí to jméno šitý snad na tělo - andělka, vypadá jak andílek a je hrozně milá. x-)
Odpovědět
no ty přece :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pralinka27: tak tohle jsem taky měla v hlavě, ... ještě mě napadla Anna Poletářka :-D (ale asi jsme vedle jako ty jedle)
Odpovědět
já? =-) a kde mám teda tu hlavní cenu? :-D
Odpovědět
gtver: ještě malou nápovědu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gver: prosím, prosím ..... :-)
Odpovědět
karkul dobrá, dobrá, uděluji ti čestný titul "znalec českého filmu", protože tak zcela jednoduché to nebylo ;-)
Odpovědět
film byl natočen během druhé sv. války
Odpovědět
Profilova fotka
režisér Martin Frič?
Odpovědět
zuzka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
huráááááá :-D
Odpovědět
Adina Šafránková ADLÉTA Šafránková Alexa Šafránková Alice Šafránková Alma Šafránková Aloisia Šafránková Alžbeta Šafránková Amalia Šafránková Amelie Šafránková Amanda Šafránková Anděla Šafránková Antonie Šafránková Apolena Šafránková Babete Šabránková (kombinace Barbory a Alžbety) Beáta Šafránková Běla Šafránková Bibiana Šafránková, Vivien Šafránková Bohdana Šafránková Bohumila Šafránková Božidara Šafránková Božena Šafránková Bronislava Šafránková (Bronja) Dagmar Šafránková Dalia Šafránková Danaé Šafránková Danica Šafránková Darina Šafránková Darja Šafránková Dita Šafránková Dorota Šafránková Doubravka Šafránková Drahomila Šafránková Drahomíra Šafránková Edita Šafránková Elen Šafránková Eleonora Šafránková Eliana ŠAfránková Elodie Šafránková Emilie Šafránková Etel Šafránková Flavia Šafránková Fiona Šafránková Gaia Šafránková Gita Šafránková Gisela Šafránková Gloria Šafránková Gracie Šafránková Heidi Šafránková Háta Šafránková Hedvika Šafránková Henrietta Šafránková Charlotte Šafránková Ida Šafránková Ilona Šafránková Ingrid Šafránková, Inka Šafránková Iris Šafránková Iva Šafránková Iveta ŠAfránková Ivona Šafránková Isabel Šafránková Jarmila Šafránková Jeanette Šafránková Jiřina Šafránková, Jorga Šafránková, Jorja Šafránková Josefina Šafránková Judita Šafránková, Jitka Šafránková Justina Šafránková Karin Šafránková Karla Šafránková Kazi Šafránková Klaudia Šafránková Konstance Šafránková Kordelia Šafránková Kornelia Šafránková Květa Šafránková Lada Šafránková Lara Šafránková Lea Šafránková Leila Šafránková Liana Šafránková Liběna Šafránková, Libuše Šafránková Lidmila Šafránková Lilian Šafránková Livia Šafránková Ljuba Šafránková Lola Šafránková Lydia Šafránková Mahulena Šafránková Maya Šafránková Marion Šafránková Marika Šafránková Matilda Šafránková Medea Šafránková Melanie Šafránková Melinda Šafránková Milada Šafránková Milena Šafránková Miranda Šafránková Mirabel Šafránková Miriam Šafránková Nadja Šaránková Nevena Šafránková Nina Šafránková Noemi (Naomi) Šafránková Nora Šafránková Noelia Šafránková Odetta Šafránková Olivia Šafránková Salome Šafránková Sabrina Šafránková Samuela Šafránková Sarah Šafránková Saskia Šafránková Selena Šafránková Sylvie Šafránková Slavěna Šafránková Slávka Šafránková Sonja šafránková Stella Šafránková Svatava Šafránková Světlana Šafránková Ta(ma)ra Šafránková Tatiana Šafránková Theodora Šafránková Timea Šafránková Vanda Šafránková Viera Šafránková Vesna Šafránková Vilma Šafránková Viola Šafránková, Violet Šafránková Vlaďka Šafránková Vlasta Šafránková XENIA Šafránková Zdenka Šafránková, Zdislava Šafránková Zita Šafránková Zina Šafránková Zlata Šafránková Zoe Šafránková Zora Šafránková ŽOFIA ŠAfránková
Odpovědět
Profilova fotka
díky díky ale mám pocit že u holčičky to vyhraje Rebeka ;-) nějak se mi to jméno zalíbilo .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má svátek Elena (4280 v ČR) a Herbert (886 v ČR). Elena je úžasný jméno, Herbert pro mě hodně zvláštní, ale je celkem hezké.
Odpovědět
Večernice: To je jen pro druhou dceru... Nunáček: Herbert je hezčí než takovej Hubert...
Odpovědět
Profilova fotka
sasha: To máš pravdu, Herbert je mnohem hezčí než Hubert ;-)
Odpovědět
A navíc u Huberta nevim jak mu říkat. Hubane??
Odpovědět
Profilova fotka
Hubert - Bertíku, Berte, Hube...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?