Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
kirsty: me taky :-D :-D :-D mynule sem prisla se Sky, tak se na me podival divne , rekl ze nejsme hipiesaci a tim to zkoncilo. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
oni tomu vubec nerozumnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Líbí se vám víc jméno Elena nebo Laura?
Odpovědět
Profilova fotka
nuni: tak jednoznačně Laura ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Laura
Odpovědět
me Elena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
segra mela na stredni spoluzacku a jeji mama se jmenovala Nastenka :-D :-D :-D , fakt nekecam, prijmeni si uz nepamatuju, ale Nastenku nejde zapomenout :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dcery Jamieho Olivera sa volaju Poppy Honey a Daisy Boo :-) teraz niekedy ocakavaju tretieho potomka, tak som zvedava na meno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som chcela Lauru a synceka Fabia :-)
Odpovědět
lale: jo tak to je , muj nastavajici ho za mlada hrozne zral, ten by urcite vedel, no nastesti je jeste hodne kvetin , tak maji z ceho vybirat :-D Daisy Boo je super!!!
Odpovědět
jedna znama teraz rodila a dala chlapcekovi meno mirko a sestricka jej vravi ze ci nema fantaziu ked dava taek obycajne meno ..... xi xi dobra drzost co ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my cakame v juni druhe babo a stale sme sa nezhodli na mene,mame doma Mareka,aj ked sa priezvisko zacina na K,ine meno sme nikto nechceli.Teraz sa mi zacal lubit Tobiáš alebo Tobias,ale akosi ich je momentalne fakt dost. No nic ine sa nam nelubi obom,este mozno Niko. Z dievcenskych po dlhom vyradovani zostala Karin.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marek je hezké jméno a Karin taky :-)
Odpovědět
ahojte holky, zatial mam nemecke priezvisko, tak by som si mohla dovolit pre dietatko aj zahranicné meno, ale ked sa vydám, budem mat typicky slovenské, tak aj môj výber sa musí obmedziť, lebo tiez súhlasím s názorom, že sa to nehodí a niekedy je to vyslovene smiešne... chlapčekovi dám asi meno Adam a dievčatku Sabina... ale je možné že to ešte zmením ;-)
Odpovědět
Ivella: Co třeba Nikola, Nikita, Mikuláš, Václav, Vendelín, Boleslav, Branislav, Přemysl, Oliver, Bohdan, Bohumil, Dalimil, Darek, Sasha, Slavomír, Svatopluk, Svatoslav, Ferdinand, Cyril, Theodor, Bartoloměj, Benjamin, Benedikt, Marius, Oskar, Lubor, Lubomír, Luboš, Libor, Luděk, Lucian.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mám kamarádku Karinu, je extravagantní jako její jméno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana: Sabina je moje neteř :-) Je to hezké jméno.
Odpovědět
Profilova fotka
Která z následujících abecedně seřazených jmen se vám líbí nejvíc? Adam, Adrian, Dominik, Erik, Samuel. Alexandra, Amélie, Dominika, Elena, Laura.
Odpovědět
Profilova fotka
Adrian - když už, ale taky moc ne.e, ostatní se mi nelíbí a z holek? Elena :)
Odpovědět
Profilova fotka
Z holek Elena , z kluka Adam. Mně osobně se líbí: Elizabet, Vojtěch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adam a Laura :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dievcatko Liane chlapcek David :-)
Odpovědět
Môj drahý včera zhodnotil, že dievča: Dominika chlapec: Dávid ......tak ešte uvidíme, či to bude konečné :-)
Odpovědět
Důležité je, aby šlo k příjmení...mě se líbilo se mi třeba Liliana...ale to by bylo strááášně dlouhé k našemu příjmení-4 slabily jména a 4 slabiky příjmení...to by snad ani do žádné kolonky nevešla :-) Taky bych dala pozor na typicky české přijmení a cizí jméno...to pak vypadá groteskně...Nebo když někdo dá k českmu příjmení jméno se zdvojenou hláskou typu: Ellen, Emma, Nella.... :-. To mi připadá takový kýč a trapnost a takový ten podivný chtíč rodičů, aby jméno znělo cize.... Ale samozřejmě věc názoru...
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem to psala i někam do jiné diskuze, mrkněte na www.krestni-jmena.cz - je tam seznam všech jmen daných v ČR, jejich významy i kolik lidí je u nás má - některý jsou fakt drsný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ale kdyby člověk měl dávat jméno podle toho, tak by se asi zbláznil :-D No, sem na to jednou zvědavá, to bude boj :-p
Odpovědět
Profilova fotka
je zvláštní si přečíst jména z rodiny:-) z mé strany je to Petr-taťka,jeho rodiče Libuše a Petr, Květoslava-mamka,rodiče Štěpánka a Teofil, sestra Petra-manžel Barry, Pavla-teta,Antonín-strýc, sestřenka Pavlína-manžel Pavel,děti Veronika a Kateřina, sestřenka Lenka a její dcera Nikita, z Filipovy strany taťka Jaroslav,rodiče Ludmila a Vilibald mamka Eva,rodiče Marie a František sestra Zuzana,přítel Aleš Margit-teta,strýc-Milan,sestřenka Sabina a bratranec Kristián Ludmila-teta,strýc Luboš(slovák),bratranci Luboš a Peter
Odpovědět
Profilova fotka
Hihi... manžel Barry, tak se jmenuje náš pes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
roko,on je afričan:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no napadlo mě, že to asi Čech nebude, ale nedalo mi to ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?