Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
mě se docela líbí Iliane ("Ilien")
Odpovědět
mně se z těch cizích líbí Eileen, Ada a Marlena, ale přítel mi to zatrhnul, prý radši české. 8-)
Odpovědět
Nezdá se vám, že pro kluky je spousta moc hezkých jmen a pro holčičku je problém vyybrat? :-)
Odpovědět
je pravda, že mít dvojčata holky, tak se zapotíme... :-N
Odpovědět
To jméno Iliane,které jsem uvedla výše, se mi líbí, ale není to jméno, o kterém bychom uvažovali ;-)
Odpovědět
kocatko, já si to ani nemyslím, mně osobně napadá víc jmen pro holky, které se mi líbí. je fakt, že mně se taky líbí spousta jmen, které bych ale radši nedala. třeba se nehodí k příjmení, nebo jsou moc exotické.
Odpovědět
lennus, to jméno má jedna naše malá příbuzná, takže spíš je to tak, že si říkám, jaké jí vybrali pěkné jméno ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mat dievcatko Nina, no a chlapcek po oteckovi - Vladko :)
Odpovědět
Profilova fotka
kocatko: Mě se to zdá spíš naopak. Pro holčičku se mi líbí hooodně jmen, prot kluka je to horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja sa príkláňam k tomu názoru, že pre dievča ich je veľa... horšie je to s chlapcom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja mam holcicku a abych zkomolila spanelsko ceske jmeno tak je to Valentina.Isabel obe jmena jsou i ceske i spanelske az na par zmen ;-) libi se mi jmena co maji vyznam a jelikoz valentin je krasny svatek zamilovanych tak proc ne kdyz nasim nejvecim dukazem lasky je dcera a kdyby to byl klucina tak bud lada po tatkovi nebo Samuel,sebastien
Odpovědět
Profilova fotka
Valentina, Samuel i Sebastian jsou krásná jména :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dekuji :-) a tohle jsou jmena ktere se minuly rok davali nejvice detem. : 1. Sofía 1. Santiago 2. Valentina 2. Sebastián 3. Camila 3. Diego 4. Isabella 4. Daniel 5. Mariana 5. Samuel 6. Valeria 6. Nicolás 7. Daniela 7. Alejandro 8. Nicole 8. Mateo 9. Paula 9. Pablo 10. Natalia 10. Gabriel 11. Sara treba si z toho nekdo vyberete
Odpovědět
Profilova fotka
amor: Samuela máme vybraného s manželem pro našeho případného synka :-) Jinak se mi líbí z toho výběru Valentina, Sebastián, Daniel.
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek:krasny vyber ;-) sama bych chtela taky tedla podle toho jestly budeme mit druhe a bude to kluk...snad ano pritel ma z 1manzelstvi 2 holcicky a mi mame taky holcinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
amor: Tvůj přítel má zatim asi jen holčičí spermijky :-D Tak kdyby bylo druhé, tak přeji, ať se povede kluk, jestli si ho oba přejete ;-)
Odpovědět
Ahojte, no my máme už tiež vybraté mená pre naše detičky - chlapec Jakub, dievča Alexandra:)
Odpovědět
Profilova fotka
jancah: Hezká jména máte vybraná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má svátek Zdislava (893 v ČR). Neobvyklé jméno.
Odpovědět
Ďakujeme:) a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
jancah: My zatim v tuhle chvíli máme vybrané jméno pro kluka Samuel a pro holku Elena. Líbí se nám jich ještě hodně dalších, ale na hodně jménech se neshodneme.
Odpovědět
presne tak, my máme tiež viaceré konflikty čo sa toho týka, na druhej verzii sme sa ale dokonale zhodli - chlapec Matúš, dievča Simona:)
Odpovědět
Profilova fotka
jancah: Matouš je pěkné. Mám plyšového soba Matouše :-D ;-) Simona není můj vkus. My jsme se na druhém jménu zatim úplně neshodli. Ono kdo ví, jestli třeba nakonec na první mimčo ještě nevymyslíme úplně jiná jména :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Herečka Míša Maurerová porodila v pondělí dvojčata a jmenují se Josef a Magdalena.
Odpovědět
Profilova fotka
A "zprávařka" Nicol Lenertová má pro svého druhého syna vybráno jméno Dominic. Je to krásné jméno, ale k prvorozenému Jaroslavovi se mi to nehodí. Jsou to dvě jména typu každej pes jiná ves :-|
Odpovědět
Ahojte, ako si tak čítam všetky tie mená, rozmýšľam, či má ešte niekto taký problém ako ja. A to, že sa mi už po toľkom rozmýšľaní nepáči ani jedno meno. Každé ma po čase prejde... :-| ;-( U nás to bude vážene problém vybrať to správne. V mojom okruhu známych sa nedávno narodili: Liana, Adam, Erik. A v rodine už máme: Dárius, Samuel, Nina, Tamara, Karina. Ja už naozaj neviem.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek taky jsme vybrali stejné jméno pro holčičku :-) Máme Elen. Kdyby to byl kluk tak by to byl Mates ;-)
Odpovědět
No aj to sa môže stať:) Nikto nevie, možno mi v pôrodnici "preskočí" a bude sa volať inak:))) nie? ved môžeš vedieť? Ale asi by ma môj nastavajúci "obesil":)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj kamoš jednou chodil s holkou co se jmenovala Zdislava, z prvu jsem nevěděla jak ji oslovovat tak jsem na ni vždycky "houkla" :-D ale pak jsme jí říkali Slávko
Odpovědět
Profilova fotka
lila276: Taky se mi někdy stane, že se mi jméno líbí, pak přestane a nebo naopak, nelíbí se mi a líbit se mi z ničeho nic začne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?