Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Ahojte, kedze moj nastavajuci je Juraj (nie menom, ale priezviskom :-D ), takze nejake extra exoticke mena, ak by sa mi aj pacili, detom nedam. Znelo by to dost smiesne. Je to este daleko, ale pacia sa nam mena Alexander a Vanda. ...a k priezvisku Juraj sa mi celkom hodia... neviem ako vam... :)
Odpovědět
Děkuju za názory na Broňu a jsem ráda, že nejsou jenom negativní :-) :-)
Odpovědět
Taliba, co třeba Alexis Juraj? Kristiana Jurajová Markéta Jurajová Vendula Jurajová Anežka Jurajová Danica Jurajová Šárka Jurajová Alžbeta Jurajová Amalia Jurajová Žofia Jurajová Štěpánka Jurajová Johanna Jurajová Rosalia Jurajová Valentina Jurajová Klaudia Jurajová Jolana Jurajová Iveta Jurajová Ivana Jurajová Sonja Jurajová Amelia Jurajová Leontina Jurajová Lidmila Jurajová Justina Jurajová Dorota Jurajová Jitka Jurajová Antonia Jurajová Viera Jurajová Stella Jurajová Isabel Jurajová Zdenka Jurajová Edita Jurajová Josefina Jurajová Violet Jurajová Anastazia Jurajová Evelin Jurajová Apolena Jurajová Hedvika Jurajová Jarmila Jurajová Františka Jurajová Lada Jurajová Anděla Jurajová Henrietta Jurajová Samuela Jurajová Adina Jurajová Noemi Jurajová Vilma Jurajová Libuše Jurajová Liběna Jurajová Mahulena Jurajová
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.nam se minuly rok narodila dcera Natálka,prvni mesic byla po me Nademlejnská,ale rychle sme to zmenili a je Spěvačková po tatovi.tento rok chystame svatbu a dalsi rok planujem bud syna Jakuba nebo holku,ale tu jsme jeste nevymysleli!nejspis by byla Světlana po me
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak já dávám přednost tomu aby jméno znělo pěkně s příjmením a až pak vše ostatní. Kdyby se nám povedl kluk i holka tak budou Adam a Eva. Adam v rodině není a Eva je budoucí tchýně a ta se z toho rozpustí blahem :-D
Odpovědět
Ajojček, ja mám na Vás otázočku: Môj nastávajúci sa volá Ťažár....trošku zvláštne priezvisko. No a chce, aby sa naše deti volali po nás: Ivana a Štefan..teda ak sa zadarí chlapec a dievča. Ja s tým ale nesúhlasím, pretože mne sa moje meno nepáči a zase Štefan sa volá jeho otec, dedko... je to take už podla mňa starodavne..davať meno po rodičoch. Preto by som chcela vedieť ako by ste tuto situáciu riešili vy. Ďakujem
Odpovědět
Nedala by som meno, ktore sa mi nepaci, aj keby sa tak volalo tridsat generacii predo mnou a bola by to obrovska tradicia. Ked sa mi to meno raz nepaci, nemam co riesit. ;-) Ale asi mam stastie v tom, ze vyber mena bude naozaj na mne a manzelovi, nemusime sa nikomu prisposobovat a riesit nejake generacne jesitnosti... :-)
Odpovědět
Pro Anoli: Ahoj.. jen jsem ti chtěla říct, že moje mátka se za svobodna jmenovala také Melanie Polívková :-D Takže, pokud jsi ještě nedala jiné, tak se neboj je dát, nezní to až tak strašně..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, veru s tymi menami je to docela zabava :) hlavne, ked babicky a dedkovia tlacia na mladych, aby sa ich vnucikovia po nich volali..a pod. inak, ani ja neuznavam mena ako Juan Marcuez Kovacik napr. :-) to dieta bude len trpiet... meno musi foneticky dobre ladit s priezviskom ...si myslim inak, moje stare dievcenske meno bolo plne pismena "r" , nove meno je plne "r" a nase detvaky sa budu volat Richard alebo Karolinka...a ak budu rackovat maju po chlebe :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, tak my teda plánujeme děti až za nějaké dva ročky, až bude po studiích, ale jména už jsme dali nějak dohromady, alespoň pro kluky. Synové tedy - Václav (tohle bylo po mém tatínkovi), Adam a Tadeáš. Pro holku pořád nemůžu nic vymyslet, ale líbilo by se mi možná Vendulka. Ale myslím, že na výběr mám času ještě dost :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aliciznicka: Adam a Tadeáš jsou krásná jména. Vendulka se mi nelíbí.
Odpovědět
cokoladka.to: mys me to vyriesili tak ze ja vyberiem dievcenske a priatel chlapcenske alekedze to priatelove sa mi nepai co vybral tak mu dam na vyber a bude :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucinkao: Jména by se měla líbit vám oběma a ne jen jednomu z vás ;-)
Odpovědět
a co Lilian nebo Lillyen?? něco na ten způsob prostě! :-D
Odpovědět
U nas je Lilian a Lilien teraz na kazdom rohu... :-N Ale ako "Lillyen" som to este nevidela, takze je to originalne (a sa mi to tusim aj viac paci)... ;-) Baby, ved to robte rozumne, vy si napiste zoznam vsetkych mien, ktore sa vam pacia a dietatu by ste ich aj dali, a potom nechajte muza vybrat. Takto bude on spokojny, ze mohol vyberat a vy mate istotu, ze sa vam to bude pacit... ;-) (Takto som to navrhla u nas, ze ked raz k tomu pride...a muz suhlasil...len sa bojim, ze stale moze v tom nevybratom ostat to, co sa mi bude najviac pacit...) :-D
Odpovědět
mexx: u nás to není, je to spíše slovenské jméno, al líbí se mi, když ji mlžeš oslovovat Lily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,ja si na holku vybrala Natálie,a muž na kluka Lukášek,a na třetí nevíme,líbí se mi jména,jako Daniel,Tadeáš,Tobiáš,Kristina,Nikol a manžovi zas obyčejná
Odpovědět
Profilova fotka
safovaverca: Liliana se líbí mému bráchovi, ale mě se to jméno moc nelíbí. zabula: Klučičí máš vybraná všechna krásná. Holčičí ani jedno není můj vkus.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Přítel nedá jinak, než že holčička bude po mně - Pavlína- jak říká, chce malou Pavlínku. Na klukovi jsme se shodli oba - Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme Viktora a Vendulku :-))
Odpovědět
Jak se vám líbí jména Jana Dvorského (Parsifal Imanuel) a Lucie Dvorské? Jmenují se : Julie, Manuela, Medea, Josefie, Gloria, Silvestr, Ignác a Jordan. Jinak, s žádnou sektou nesympatizuju, jsou my všechny z duše protivné, zaujala mě jen jejich jména.
Odpovědět
aliciznicka: A co třeba Vendelín?
Odpovědět
Profilova fotka
sasha: Líbí se mi z toho jen Julie, a to jen trochu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už to mám vymyšlený :-) holčičku bych chtěla Nikolku a chlapečka po tátovi Mirek :-) sice on by chtěl pro kluka jméno jiný,ale to se ukecá :-D a když ne,tak snad vyjde Dominik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka: Dominik je krásné jméno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se Dominik takymoc líbí, manželovi se líbí i Dominika, mě se teda taky líbí, ale je to takové "obyčejné".
Odpovědět
Profilova fotka
pekne mi znie meno Malia (dcera Obamu), myslim, ze mozeme ocakavat narast vyskytu tohoto mena, nielen v USA ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Malia - zní to hezky.
Odpovědět
nunacek: Liliana se mi taky nelíbí!! líbi se mi hezky něžně Lillyen nebo tak nějak, prostě když bÿ jí říkali Lilly... ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?