Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
katka - krasne meno mas. take normalne. podla mna je dominik a dominika "decke" meno. neviem si predstavit 40 rocnu zensku dominiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dominika se mi moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem četla jméno dítěte - Vít Vítek a přišlo mi to komické :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A taky jsem četla jméno Florian, ale nějak mě neoslovilo.
Odpovědět
doufam, ze budeme mit holku, tam je to jasny Karolina(Karol) hodi se to i k prijmeni, ktere je spis mekke, ale u kluka vubec nevim, prijde mi, ze se mi nic nelibi :-S
Odpovědět
Co říkáte na jméno Broňa (Bronislava, Bronja)? Všichni, komu jsem řekla, že ho chceme jednou dát dceři, mi ho krtizují. Jaký je váš názor? Klidně mi ho zdrbněte, já ho dám tak jak tak (pokud si to manža nerozmyslí) :)
Odpovědět
je to docela dlouhy, k tomu jeste prijmeni, znam to, jsem Veronika a moje prijmeni ma dalsich 10 pismen :-)
Odpovědět
právě proto uvažuju i o Broňa nebo Bronja :)
Odpovědět
Profilova fotka
Margitule me to pripomina tu zlutou limonadu co vyrabeli za komancu :-D ale dulezity je co se libi vam
Odpovědět
Profilova fotka
My máme pro kluka na 100% vybrané jméno Adam (manžel se do toho jména úplně zamiloval). Pro holku nevíme. Mě se líbí Liliana (Lili) nebo Aneta. Kdybychom měli dvojčátka (taťka je z dvojčat a prý je tu možnost že přes koleno budou dvojčátka) tak by to bylo jasný Adam a Aneta. Ale ta Liliana je fakt zajímavý jméno
Odpovědět
Mě se líbí pro chlapečka Tadeáš nebo Alex a pro holčičku Jesica,Sabina,Nicol,Vanesa
Odpovědět
Profilova fotka
My sa kvoli menam stale dotahujeme a to este ani niesme svoji. Buduci manzel je talian,ale velmi sa mu pacia slovenske mena. Mne sa zasa pacia talianske.A k talianskemu priezvisku sa slovenske meno moc nehodi. No uvidime kto zvitazi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
margitule: Měla jsem spolužačku Branislavu (měla chorvatské a srbské předky), říkali jsme ji Broňo a to jméno mi přijde v pohodě ;-) Je zvláštní jméno, ale jde o zvyk.
Odpovědět
Profilova fotka
denulkaprdelka: Tadeáš i Alex jsou pěkná jména :-) Jesica a Vanesa se mi moc nelíbí. Sabina a Nikol jsou moje neteře :-D
Odpovědět
U nas jasne vedu mena Renatka a Tiborko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte:-)my máme DAVIDA a ešt by sme chceli sestričku Chiaru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
David je pěkné ;-) Chiara se mi moc nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Broňu znám a to jméno je pěkné, jenom mi jako nevýhoda připadá ta původní délka :-| Ale Broňa je fajn...
Odpovědět
My budeme mať v júli Alexandru alebo Christiana x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adka.gratuluji,Christian je hezké:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mám doma Mareka,v júni pribudne bud Karin(chcela som Karolínku ale bola zamietnutá)alebo na chlapca vôbec netušííím,všetko pekné už behá v mojej blízkosti.
Odpovědět
holky, líbí se mi polské jméno Marlena (Marlenka), ale přítel mi ho zavrhnul. z těch českých Mariana, Helena, Beáta a u kluků Šimon, Krištof, Kristian, Mikuláš a Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
adka: Alexandra a Christian jsou krásná jména ;-) ivella: Karin je hezčí než Karolína ;-) lennus: Mohli byste mít dvojčátka Šimona a Matouše x-) :-D ;-)
Odpovědět
nunacek, tak to by byl zápřah! :-) ještě kdyby to byla stejná čísla jako z toho filmu! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: To by byl zápřah, ale bylo by to roztomilé :-D Když jsme u těch dvojčat, tak Štěpánka Duchkoví z Primy čeká dvojčata a prý se budou jmenovat Jan a Adam. A jsem zvědavá jak pojmenuje svoje dvojčata herečka Míša Maurerová, mají se narodit začátkem února :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má svátek Alice. Je jich v ČR 8.174. Pěkné jméno :-)
Odpovědět
:-) Bráško ma Alexa.My to už máme vyriešené,ak to bude dievča,tak Sofia a ak chlapec,tak Sebastián. :-)
Odpovědět
můj přítel je taky Adam, ještě než jsem ho znala, moc se mi to jméno líbilo, ale po rodičích bych jméno dát nechtěla. Sofie je taky hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Nam sa paci pre dievcatko Natalka a pre chlapca Timotej alebo Teodor, teda Tim alebo Teo :)...pekne by to vyzeralo s priezviskom :)
Odpovědět
Margitule: Bronislava je zvláštní jméno, mně se nelíbí, ale proti gustu..... Bronislava by byla lepší ke dlouhému příjmení ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?