Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Ema je pěkné jméno. Charlotta se mi líbí psaná česky - Šarlota.
Odpovědět
peroli ale vubec ne...nezname to prece ze se ti vsechna jmena musi libit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peroli: Myslím, že nikdo se neurazí, když člověk napíše, že se mu to a to jméno nelíbí ;-)
Odpovědět
jinak klucici jmena se mi cesky opravdu moc nelibej...to fakt nevim jaky dam :-| ktera klucici se libi vam?
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Mě se líbí Samuel, Dominik, Adam, Sebastian, Adrian.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi líbí Kryštof, David, Tomáš, Tobiáš.
Odpovědět
Samuel, Adam...souhlasim,zbytek se mi nejak nezamlouva.Kamarad ted ma par mesicniho Benjamina a rikaji mu anglicky Benji protoze ma zase zenu australanku a ta se zase jmenuje Shelley :-D
Odpovědět
jo David je taky moc pekny nunacku a Tobias se mi libi napsany anglicky Tobiah...ja nejak nemam rada ty hacky ve jmenech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vewe a nunacek: Jsem ráda, že jsem tu nikoho neurazila, ale víte jak to je. Někdo může mít k něčemu (v tomto případě ke jménu) nějaký vztah, tak je lepší, když to člověk vysvětlí nebo si to jakoby posichruje. Doufám, že to teď nevyznělo blbě.
Odpovědět
nene vim co myslis peroli..v pohode :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Já taky háčky moc nemusím ve jménech, proto se mi třeba moc nelíbí Ondřej, i když je to jinak pěkné jméno. Ale do dnešního "mezinárodního" světa je to lepší bez háčků si myslim.
Odpovědět
ja si taky myslim...ted v Au mi treba delalo strasny problemy to moje K ve Veronika protoze ve svete je to vzdycky Veronica...a to jeste nemam zadny hacky :-D moje sestrenice ktera taky zije trvale v cizine je Dagmar ale tam v pasu ma Dasha a vsichni ji vyslovuji normalne Daša...zvlastni
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vewe: Tobiash vypadá taky dobře. Manžel je Tomáš a ptala jsem se ho, jestli byc chtěl syna pojmenovat po sobě, tak řekl, že ne, ale kdybych na tom trvala, tak prý jedině ve formě Thomas.
Odpovědět
Profilova fotka
Kryštof je na mě moc tvrdý a zase... nehodí se mi to k příjmení (zrovna na tyto dvě písmenka mi začíná i příjmení - takže "iniciály" KrKr zní přinejmenším zajímavě x-) ) David byl kdysi moje vysněný jméno, ale to je švagr :-S a Ema je dcera moji nejlepší kamarádky - a tu já strašně miluju :-) . Ta je jak druhá moje. Takový moje sluníčko. To je ona: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
peroli: Ema je roztomilá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Švagr mají 7 měsíčního syna Vojtěcha, tak jsme se báli, když ho čekali, aby nám nesebrali jméno, které se nám líbí, ale naštěstí ne, tak je to v pohodě :-D Teď ještě aby druhý neměli dřív než mi první :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo by museli mít holku, to chtěli Viktorii a toto jméno mi nechcem :-D
Odpovědět
peroli ta je roztomila...Juli je taky jako moje vlastni.Oni davaji druhe jmeno vzdycky nekmu na pocest a tak Julinka je Julia Veronika po mne...sem myslela ze se rozbulim kdyz sem to uslysela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: To je hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Benjamin se mi taky celkem líbí, "máme doma Benjamínka" :-) ale Benji...? To ne. To je jak na psa.
Odpovědět
no me spis prijde pro psa Ben..takova klasika pro psika hah :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Benjamin je celkem pěkné jméno :-) Ben...sice je to hodně psů, ale jinak je to hezký.
Odpovědět
jinak se mi strasne nelibi Stepan fuj :-p :-p nebo chudak Stepanka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jste hodný, holky :-) To až řeknu kamošce tak ta bude mít radost. Pravě kvůli Emě jsem si dala na klíč od jejich baráku žlutý kroužek - Ema=sluníčko :-)
Odpovědět
jee peroli to je roztomily... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Manželova spolužačka má Štěpána a ségra mé spolužačky taky. Na to maličké mimi se to vůbec nehodí :-| To jméno se mi moc nelíbí. Ani Štěpánka se mi nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě hrozně štve, že se manželovi bejvalky jmenují jménama, který by se mi zrovna líbily ]-( :-| Ale jelikož jsem hrozně žárlivá, tak ty jména dát nemůžem.
Odpovědět
me taky vubec ne...znam Stepanku ktere rikaji Stepi...to je uplne strasny. Holky tak ja uz budu muset zase jit...mejte se krasne a zase se ukazu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Štěpánka se do dnešní doby už moc nehodí
Odpovědět
Profilova fotka
U nás v rodině byl nějaký hodně vzdálený příbuzný, jmenoval se štěpán a každej mu říkal Štěpka, děs, ale k němu to sedlo ;-) vewe měj se :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?