Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Takze vy uz obe mate ditka? Nebo jak to je? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Když jsme u těch jmen - jaká jména se líbí Tobě na holčičku a na chlapečka?
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Já už jo - doma Lindu a Filipka na cestě :-)
Odpovědět
No tak me na holcicku kazdopadne Annabel nebo Sofie a pro chlapecka moc nevim, ale Jacob je pekne a Samuel taky.Ja tu uz jednou planovala svoji svatbu a mela jsem si brat cizince takze proto nejsou ceska, ale jeste vcas jsem to zrusila...dlouhy pribeh :-D ..no ja nevim ale sama nejsem moc fanda ceskych jmen...ja jsem Veronika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peroli: No já to jméno mám "po tátovi", táta je Petr :-D Jo jo už jsme se o tomto spolu tady jednou bavily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe já ještě děti nemám. Annabel je pěkné jméno :-) A Samuel je úžasný x-) :-D
Odpovědět
Jeee to je roztomily...moji kamoscce se Filipek narodil minuly tyden...to se mi taky libi :-D Moje nejlepsi kamaradka ma doma uz Julii Veroniku a ted ceka Timothyho Jacoba...ma za muze anglicana takze to krasne s jejich prijmenim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Julie je hezky zvláštní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen se mi nelíbí Julča! To je hrozný!
Odpovědět
No ona je presne Julia Veronica a rikaji ji Juli ale anglicky nebo nekdy taky Jules :-)
Odpovědět
taky jsem na netu nasla Emmelyn a kdyz si to parkrat reknete tak to zase neni tak spatny... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Když jsem čekala Lindu, tak moje mamka si strašně přála, abych dala jméno Veronika. A víš proč: jsou to prý výborné studentky, převážně jedničkářky. No uznej sama, že to je hodně zvláštní důvod. Mě se sice Verča náhodou celkem líbí ale do dnes jsem moc ráda, že jsem ji neposlechla. Lindu bych za Veroniku neměnila.
Odpovědět
Článek se načítá
Veroniky a jednickarky?hahaha Tak o tom ja nic nevim teda :-D ...Linda je taky pekne ale ja to mam spojene s jednou holkou kterou jsem moc nemusela takze bych to asi nedala...clovek ma jmena hodne spojeny s lidma a toho se proste nezbavis :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: A jak se jmenovala ta nevěsta? Předpokládám, že je Australanka, nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
peroli: Tak to má tvoje mamka hodně zvláštní důvody pro výběr jmen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moje tchýně by chtěla vnučku Lauru, tak uvidíme, jestli se jí to někdy splní :-D
Odpovědět
Jmenuje se ted TIffany Sklenar a je australanka stejne jako moje svagrova :-D to je jako blbej vtip co hah ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: No maj to holky veselé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je holt to míchání národů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: jojo, to máš pravdu. Proto bych nikdy nedala Moniku - všechny co jsem kdy poznala, byly buď hrozný krávy nebo mrchy. Ale na střední jsem jednu Veroniku měla ve třídě a byla to suprová holka. Moc hezká, přátelská a nikdy ze sebe nedělala něco co nebyla (a učila se celkem dost dobře). Pak ještě na základce byla jedna a to byla děsná šprtka. Dneska, co vím, si dělá už několikátej doktorát a ještě má myslím v plánu studovat dál. To by mě hráblo asi :-D
Odpovědět
peroli tak to me zcela urcite taky...ja na uceni nikdy nebyla...bez problemu mi to slo ale ze by me to bavilo by se teda rict nedalo :-N
Odpovědět
Ja zase taky nemam rada vsechny Anety, Simony jo a vlastne Moniky taky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Amelie je úžasné jméno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nelíbí hodně jmen proto, že je mám spojené s někým, kdo mi je nesympatický.
Odpovědět
Profilova fotka
Tiffany se mi celkem líbí (ale vybavím si tu herečku z BH 90210), Jacquelin - to byla jedna z Kennedy family, Amelie - z Montmartu nebo z Deníku princezny a Matylda se mi hodí na nějakou uklízečku (a nebylo to i nějaká kreslená husa nebo kačena ve Večerníčku). Já bych brala asi tu Tiffany. I když mě se kdysi strašně moc líbilo jméno Jennifer nebo Jessica.
Odpovědět
jojo taky se mi libi...je takovy roztomily a sladky ale zaroven uplne normalni...oni dali holkam vzdycky dve jmena pac v Au se to tak dela...Takze brachova prvni je Amelie Lucille a druha je Matilda Poppy :-)
Odpovědět
jo a taky se mi libi Charlotta a Emma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Doufám, že Tě můj "rozbor" jmen neurazil. Jestli jo, tak se omlouvám.
Odpovědět
Me osobne se teda Tiffany nelibi ale na Matildu jsem si zvykla...oni ji rikaji Tiddles a to mi prijde trosku hezci...ja bych volila jen asi tu Amelii
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?