Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miminka narozená na Mladoboleslavsku od 12.12. do 18.12.: Krystýna Kopřivová Vanessa Voláčková Tereza Čálková Tereza Plačková Eliška Zemanová Adéla Formanová Leona Libánská (sestra Nikolka) David Levora Veronika Chlumová (bratr Lukáš)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se vám líbí jméno Věra?
Odpovědět
Profilova fotka
nelibi
Odpovědět
Věra byla moje babička + kamarádka, takže k němu mám "osobní vztah", ale moc se mi nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Známá chtějí dát Věrušku, mě se to jméno moc nelíbí, tak mě zajímalo, zda jsem sama nebo ne. Ale jinak k tomu jménu mám taky "osobní" vztah, ale své dceři bych ho nedala...
Odpovědět
Profilova fotka
nanu,nejsi sam,mi se tead taky nelíbí a vůbec si tak neumím představit oslovit miminko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam zase tetu Verusku, u ni se mi to jmeno libi. :-) Ale na miminko ani malou holcicku by se mi to nelibilo a taky bych ho nedala. ;-) Dnes maji svatek Natalky a tech je kolem teda hrozne moooc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Jo jo už si vzpomínám že tam byl Daniel :-D Jinak Věrka je moje švagrová která je stará stejně jako já a moc se mi to na ni nehodí, pod tím jménem si představím nějakou starší dámu :-)
Odpovědět
Věra je moje fajn teta.... Moc se mi to jméno líbí ;-)
Odpovědět
Jak se vám líbí jména Radovan, Radomír, Radoslav, Radim, Radek, Radko, Radúz?
Odpovědět
Ještě Radan
Odpovědět
Profilova fotka
tak max radek a to je jeden můj bývalý,takže ani omylem:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ještě radim ,ale nedala bych ty jména
Odpovědět
Profilova fotka
Natalka je krasne jmeno. :-) Z uvedenych chlapeckych se mi libi Radek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maximálně Radek a Radim ale taky bych takyvý jména nedala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sasha.zimmermann: Z Tvého výběru se mi líbí maximálně Radim, ale své dítě bych tak nepojmenovala.
Odpovědět
Radim je fajn ;-) jednu Věrku jsem taky znala, byla to moc milá holčina, ale i přesto mi to jméno nejde moc dobře z pusy Natálku a ještě Veroniku chtěl přítel pro holčičku... No, ještě že se nám narodil kluk, protože se mi ani jedno jméno moc nelíbí Teď se kamarádce narodila holčička Taťána .... jak se vám líbí tohle jméno. Zatím jsem se moc nesetkala s kladnou odezvou. Mně se víc líbí varianta Tatiana a přijde mi, že to nezní vůbec špatně. Horší se to se zkracování a zdrobnělinama... Táňa, Tánička .... to není nic moc
Odpovědět
a co Nina ?
Odpovědět
Profilova fotka
leny85: Tak to se nedivím, že jsi ráda, že máte kluka :-D Natálie ani Veronika se mi nelíbí. Natálií je hrozně moc a Veronika je takové jakoby obyč, průměr. Jinak Taťána se mi moc nelíbí. A Tatiana je super bonboniéra :-D Nina je celkem pěkné ;-)
Odpovědět
jj, tak s tou bonboniérou souhlas.... tu já miluju :-D no, ono ani s tím klukem jsme nebyli zrovna originální :-S Já chtěla vždycky Eliáše, jenže přítel má příjmení Kousal, tak jsme chtěli dát radši nějaký "obyč" křestní jméno, něco takového nenápadného (= nudného :-| ) Mysleli jsme, že to bude David, ale nějak to nebylo ono. Tak nakonec máme Honzíka (po příteli). Já vím, je jich hrozná hromada, ale nakonec jsem s tím jménem spokojená a k malýho skvěle pasuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leny85: Já mám tuhle bombošku taky moc ráda :-D Eliáš - to mě vždycky napadne Patrik Eliáš :-D Ale jinak je Eliáš pěkný jméno ;-) David je ale hezčí než Eliáš ;-) Jan je můj tchán a švagr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ak niekoho zauimaju statistiky: http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/...
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přijdou ty statistiky furt stejný, pořád se tam točej ty samý jména :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mě zase přijde divný, že taková Nikola se v JM až tak moc nevyskytuje, přitom jenom tady v Brně jich je... Ale na druhou stranu mě zase celkem potěšilo, že "moje" Linda tam není uvedená vůbec. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych raději vybírala jména, která tam nejsou uvedená vůbec. Ale některá jsou moc pěkná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má svátek Žaneta (8.728 v ČR), co na to jméno říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
NO... Když se to někomu líbí =-) ... Já bych to ale nikdy nedala. Vždycky, když přemýšlím o nějakém holčičím jméně, tak si představuji jak by to znělo například u 17-leté holky, už slečny, s dlouhými vlasy. Zkus si to v duchu představit..... a teď na ni zavolej Žaneto? No děs :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mě osobně se Žaneta moc nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt to zní blbě. Já jsem spíš pro takový trošku modernější jména ale ne zase moc. Proto mám Lindu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani Aneta se mi moc nelíbí. Linda je krásný ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?