Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pre4o by nemohla byť Melánia Nováková? :-) je to normálne bežné meno
Odpovědět
Profilova fotka
Při jménu Mariana se mi vybaví Mariana ze Sandokana :-) Ale v okolí znám jednu Marianu a je mi nesympatická a tak ani toto jméno moc nemusím. Melánie je celkem pěkné. Znám jednu Melánii s příjmením Sládečková ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má svátek Mikuláš. Dřív se mi to jméno celkem líbilo, ale v poslední době se mi nelíbí vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
Marianna tak Ďurianová a tú fakt nemusím 8-( Melánia je pekné, dokonca i ako Melánia Nováková je v pohode ;-) A v našom meste je novorodenec Mikuláš.
Odpovědět
Profilova fotka
no melanie nováková mi zní dost smešně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miminka narozená na Mladoboleslavsku tento týden: Kristýna Rychecká Mieszko Krzeminsk Nikolka Krajníková (bratr Dominik) Klára Hovorková Matěj Ševčík Max Těšínský Petr Ďurfin
Odpovědět
Profilova fotka
max.dobrý ale těšínský? :-S a to druhé jméno je teda super jazykolam :-D
Odpovědět
kamarádky dcera má spolužáka jménem Kevin Babička!
Odpovědět
a eliáš jako jméno je také dosti originální
Odpovědět
a ještě znám holku jménem Ria
Odpovědět
Profilova fotka
Mieszko mi príde smiešne, ale pre poliakov je asi normálne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haklina: :-D :-D teda to musím říct,ty vole,chudák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!manžel má zubaře jméénem Gríša Mlíčko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ria se mi líbí ,ale psané Rhea,znám jednu s příjmením Malhotra,je to indka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: Melanie Sládečková zní dobře :-) U nás py to byla Melanie Polívková haklina: Ria zní hezky, ale já si prostě vybavím vložky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Potom jsem navrhovala Elenu a to taky neprošlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Gríša Mlíčko - :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ria-není nad pohodlnost ne? :-D a saša .ale psáno Sasha?
Odpovědět
Profilova fotka
denissa: myslíš pro holku nebo pro kluka?
Odpovědět
denisska, no vidíš, mně se kombinace Max Těšínský zase zdá povedená a dobře vybraná :-) , tohle je opravdu o subjektivních pocitech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pro holku:-) gtver,no jasně,každý mámejiný názor,nepřijde mi to hrozné,jako třeba kevin babička je úlet,ale nijak zvlášť mi to nesedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že je to tím, že u nás jsme zvyklí na klasická jména. Třeba v Americe pojmenují své jméno jakkoli a divné jim to nepřijde.. např. Apple.. denisska: sasha pro holku není špatný, ale radši bych ji potom oslovovala Alex - takhle to zní spíš jako klučičí jméno :-| - ale má svátek na mé narozky, takže je to OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anoli85: Elena je favoritní jméno u nás ;-) Pak ještě Amélie, Laura a Dominika :-)
Odpovědět
no, ke Kevinovi B. se nebudu vyjadřovat :-D , ale proti gustu..., já bych to nedala k Sashe si teď nemůžu udělat rychle názor, asi i proto, že pro mě je to (ale v mužském tvaru) hodně rozporuplné, náš klučičí favorit je Alexandr, ale ne zdrobnělina Saša 8-(
Odpovědět
anoli85 a já bych právě kluka chtěla oslovovat Alex :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anoli,to je fakt-) no mi se právě celkem líbí alexandra,ale znám jednu z anglie a ta se jmenuje sasha:-) mi spíš přijde kličičí alex :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě,česky psané saša je hrozné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: to jo, ale třeba: "Ahoj Alex, jak se máš?" to mi přijde spíš holčičí..
Odpovědět
ono to bude asi tím, že Alex je jak klučičí, tak holčičí )stejně jako Saša) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gtver - to bude asi ono :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,mi to zní stejně klukovsky:-) a aria?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?