Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
My sme so sestrou Martina a Ivana, ale doma vystupujeme aj ako Rudko a Jozko, s roznymi obmenami. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dievcatko - Evellyn, Nina chlapcek: Adamko, tomasko
Odpovědět
Profilova fotka
Miminka, která se narodila v Mladé Boleslavi v období od 21. do 27. listopadu: Vojtěch Šubrt Ondřej Koloc (sestra Lucie) Michal Kubelka (bratr Marek) Markéta Klaimová Timea Feherová (sestra Patricia) Vojtěch Steklý (sestra Anna) Václav Svoboda Patrik Hula Sofie Tirnerová (sestra Nikolka) Leoš Radkovec Michal Kubánek Aneta Zítková Mariana Berky
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky a u vas neplatí, že ste sa narodili, povedzme 4.12 (meniny ma Barbora) , tak sa volate Barborky? U mna to neplati ale v mojom okoli je vela takych ludi...myslim, ze je to ukratenie dietata, nemoze oslavovat dvakrat v roku... ]-( (meniny aj narodeniny). Ak by to platilo, tak sa volam Zlatko, a napr. moja sestra Gregor :-D
Odpovědět
najlepsie je ked sa dieta narodi na Evu a este je aj Eva :-D chuuudatko.
Odpovědět
zel: no můj taťka se narodil 24.12. , taky to má blbý :-D ;-)
Odpovědět
Som raz spominala v takejto debate, akurat neviem ci to bolo tu alebo na Koniku, ze u nas na dedine bol vraj kedysi farar, ktory zo zasady krstil sposobom, aky popisala Jaylo - na ake meno sa dieta narodilo, take meno malo, ak nahodou bolo dievca na muzske meno, tak sa davala zenska obmena, pripadne - ak nebola zenska forma toho mena - tak den pred alebo po, alebo naopak. Takze ja by som bola Eugenia, sestra Lea, mama Cecilia a tato Iveta. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moje mamka je Stanislava a naroidla se na svuj svatek
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ja by som bola Gertrúda..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ja mam dcerku vola sa Bibianka, a ak sa vydari v buducnosti druhe babo bude sa volat bud Amalka, Ninka , a chlapcek vyhrava meno Timko
Odpovědět
Profilova fotka
my by sme s manzelom boli Viola :-D inak, ta debata, co tu minule bola o menach v rodine, ktore sa opakuju, mam jeden bonbonik, kamoska je Jana, jej brat Jan a hadajte ako sa volaju rodicia? ano, spravne, Jan a Jana :-D (maju este jednu sestru, ta je nastastie Radka)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
laleeta ste narodení s manželom v jeden den? sranda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ano, dokonca aj ten isty rok ;-) (som starsia o 40 mn)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to už hej...vaše dieťa by mohlo byť tá Viola :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No predstavte si, ze zo vsetkych stran na vas tlacia, babky chcu take meno, buduci tatko zase ine, vy tiez cosi ine, a ked mate po narocnom pôrode, nemate chut vymyslat, ze ake meno mu dat, tak mu date take, ake je v kalendari... to sa tiez moze stat :-D Inac, ak by sa to malo riadit podla kalendara, môj mangel je Nora...brrr, ja poznam len jednu Noru M., a teda, nic moc... ]-( :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak k jednej Nore mám aj ja averziu :-p a vlastne viac ich tiež nepoznám :-N
Odpovědět
Co říkáte na jméno SLAVĚNA (popřípadě SLÁVKA)?
Odpovědět
...prekrasne xixi ja som Slavomira x-) to v Cechach ale nemate
Odpovědět
Mi máme Štěpána holčička měla být Barborka,takže klasika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Slavěno sem říkala jednu dobu ségře (jmenuje se Veronika), narazila sem na to v kalendáří a přišlo mi to tak "děsný", že sem si to nemohla nechat pro sebe.. :-D Já se taky měla jmenovat Štěpán, ale aspoň sem se teda narodila na Štěpána (26.12.).... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucie,koukám,že seš itady hi,hi,hi Hele a na Slavěnu jsem narozená.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja mam dvojicky Petka a Lucku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peter a Lucia, pekné mená ;-) možno si obľúbia aj knižku Peter a Lucia ( Romain Rolland) :-N mna celkom zaujala.
Odpovědět
Profilova fotka
aj mna, jachin :-D krasna knizka, ale asi viac zaujme Lucku ako Petra, je to taky "babsky" roman No my sme boli odjakziva Katka a Eliška a to mi tiež ide dokopy... ale este Danka a Janka je zaujimava... Pat a Mat, Lolek a Bolek, Laurel a Hardy, Tom a Jerry... :-D sasha, Slavka sa mi paci, poznam niekolko milych Slaviek...inac, som zistila, ze moje sympatie sa odrazaju od cloveka s takym menom, ktoreho poznam - napr. Tamaru nemusim, je to manzelova byvalka, ale Tatiana je jedna dobra kamoska, tak to meno by som asi aj dala... ci jeho, kto bude robit vsetky tie deti???? Tolko mien mam na vyber... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katka, já sem všude.. :-D No, Lucka je samozřejmě krásný jméno.. :-D ale dítko tak určitě nepojmenuju.. My budeme mít Natálku a Karolínku! Jen by byl problém, kdyby to byl kluk, počítám s holkama, to nevím, jak by se jmenoval, na klučičích se s přítelem moc neshodneme.. =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie, ja zas naopak, síce mám kooopec dievčenských mien, ale chcela by som viac syna ako dcéru ( hlavne aby bolo zdravé, ale keby si môžem vybrať :-N ). aj sestra rozmýšľa o Natálii, ale jej hovorím, že je už dosť dievčat s týmto menom a ani sa mi to extra nepáči, tak uvidíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes má meniny Oto.pekné meno, hodí sa mi skôr tak k dlhšiemu priezvisku..
Odpovědět
Profilova fotka
Poznam jedneho Ota, vlastni podnik v Lubovni, velmi rada tam chodim, robia tam super Ladovu kavu :-D Jeeej, vlastne poznam este jedneho Ota - OTA Weitera ! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiež poznám jedného Ota. hovorili sme mu Otík, lebo sa na to strašne hneval. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?