Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibiana je celkom fajn, len mi to pripomína Bibianu Ondejkovú ( či ako sa píše) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ondrejková :-x
Odpovědět
Profilova fotka
hi, som bola zvedavá, čo popíšete o Bibiáne, lebo to je moje meno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co rikate na jmeno Matylda nebo Matilda? me se ted docela libi....nebo Morgana?
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa paci Yasmina velmi, a Bibiana ani matilde moc nie
Odpovědět
Profilova fotka
*matilda
Odpovědět
Profilova fotka
Matylda je hezké...ale kamarád měl kobylku, která se tak jmenovala, takže se mi to už těžko spojuje s člověkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, Mina to bola a nie Mia ... pardon :-) mne sa Matilda spaja s nasou byvalou vratnickou na skole, bola to taka jedovata baba ... takze to neeee...
Odpovědět
Profilova fotka
Matilda nie, Morgana..to znie ako fatamorgána :-N takže tiež nie.
Odpovědět
Profilova fotka
veď fatamorgána je z mena Morgana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no môže byť, ale je to divné :-N :-p
Odpovědět
Morgana, to byla čarodějnice v Robinu Hoodovi :-D takže vidím tu babici ošklivou... :-p Matylda se mi vždycky líbilo, ale spíš jako recese :-) dceři bych to asi nedala...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Morgana la Fey bola nevlastná sestra Artuša, samozrejme čarodejnica :-)
Odpovědět
jo tak, to jsem si možná spletla... ale nebyla ta v tom filmu s Kevinem Kostnerem taky Morgana?? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
už si nepamätám ako sa volala tá čarodejnica v Robinovi
Odpovědět
Profilova fotka
Ona se jmenuje Jasmin a příjmení má Krips:-) nemá české!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
U nas su tiez detske mana na dennom programe, a to babo je este len vo vyrobe :-D ale drahy my tryzni menom Olivera.. ]-( ]-( ...aale mne sa paci Gretka :-)
Odpovědět
líbí se vám jméno Gabrielka?
Odpovědět
Profilova fotka
brix?Grétu má známou babička,je to německé,kdysi se to dávalo hodně,dnes už ne:)je to teda neobvyklé,jedná babička se taky jmenuje Florentina. callisto:ne,gabriela tvar celkem jo,ale gábina a jiné podoby neeeee!
Odpovědět
denisska: to je fakt gábina a gabča už zní jinak :-S , A co Ema to je náš další favorit, chtěla bych něco neotřepanýho nic jako Tereza nebo KLára
Odpovědět
Profilova fotka
úplně chápu ,já taky:-)Ema se mi líbí,zase pokud se neřekne Emička-napadne mě gumička :-D
Odpovědět
denisska: :-D :-D :-D :-D , máš ty nějakého favorita jo a jinak měla si fakt moc hezkou svatbu ;-) , teda chtěla bych to umět zorganizovat tak jako ty kloubouk dolů x-)
Odpovědět
Mě se smoc líbí Ella.Ale manžel nechce ani slyšet ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-)děkuji,mě to strašně baví:-)) jinak mi se líbí a chceme určo holku:-)Mia Natali, pak se mi líbí Zara Estella,Charlotte Nella...
Odpovědět
Profilova fotka
ella,je moc hezká!!
Odpovědět
jj jsou to zajímavá jména a hlavně ti budou sedět když přidáš jsvé příimení dokážeš si představit třeba Charlotte Nella Vomáčková :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D dovedu,protože i takoví magoři bohužel existují!! my ve školce měli i perly,hugo,damián,jak kocour,cedrik,dorotka...
Odpovědět
Profilova fotka
denisska preco chces davat 2 mena? ja planujem tiez 2 ale len preto ze to druhe bude zdedene,a prve si chcem zvolit ja...
Odpovědět
Profilova fotka
leish,mi se to líbí,prtože tak si pak může vybrat,které se jí líbí více a proto,že mia je krátké a příjmení Kalvar taky:-)
Odpovědět
denisska: ted zrovna koukám do tvého alba, jsi staršně moc fotogenická jj kéž by tak dopadli i mé fotto já sem při každém focení jak dřevěná a vypadám strašně uměle :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?