Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi hloupa otazka, ale...odkud se prosim vas vzala Mia?? Ja kdyz to jmeno slysim v Cechach, obchazi me hruza...
Odpovědět
Profilova fotka
The girl's name Mia \mia\ is pronounced MEE-ah. It is of Israeli, Latin and Scandinavian origin. In Israeli, feminine short form of Michal. In Latin and Scandinavian, a short form of Maria. See also Miya. Made famous by actress Mia Farrow. Soccer player Mia Hamm, model Mia Tyler. podla mna sa to rozsirilo z filmu dennik princenzej :))) a co sa ti na tom mene tak nepaci?
Odpovědět
Profilova fotka
Mia je pekné, ale mne sa tiež nepáči, ked sa dá tu na Slovensku ( príp. v Čechách)..a najhoršie ked sa spojí s priezviskom ( ako napr. Mia Striešková), čo dala jedna 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
podla man k niektorym priezviskam toho moc nenakombinujes :-D mia je pre mna este v pohode meno tu na SR, kazdy ma ine hranice hehe, pre mna je uz moc napr. jessica, scarlet...
Odpovědět
Profilova fotka
mne se Mia libi teda... ;-) a z Deniku princezny jsme to opravdu nevzali...
Odpovědět
Profilova fotka
ved to bol viac-menej zart ;-) :-) nemyslim ze vela mamin da meno kvoli filmu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak o takých menách už ani nehovorím 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nam se libila, ani nevim, kde jsme na to prisli....jmenovala se tak dcera redaktorky cas. Maminka...to jsem v tehu cetla a zaujalo me to, puvodne se dcera mela jmenovat Valerie, ale myslim, ze Mia je asi tak 100000x hezci
Odpovědět
Profilova fotka
no to urcite!!! ;-) este by ju volali Valika :-D to mi pripomenie staru tetu
Odpovědět
co hovorite na to ze 1.chlapec by sa mal volat po oteckovi
Odpovědět
Profilova fotka
jedine zeby som to meno chcela dat tak ci tak...inak nie...
Odpovědět
no my mame taky pripad ze manzelove meno je uz starsie a nemoderne ale jeho pradedo,dedo,oco,on sa tak vola
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kristi: Mia je fakt hezčí než Valerie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katkaabedi211 v manzelovej rodine sa uz starocia dedia mena v kazdej druhej generacii takze 2 mena sa v podstate opakuju furt prvorodenemu synovi, MM je prvorodeny a syn ma dostat meno po svokrovi, nastastie sa mi to meno paci, a mne sa vela chlapcenskych nepaci, nase dieta teda zdedi Simon
Odpovědět
Profilova fotka
no me to proste nesedi k ceskym holcickam :-| navic nemam rada jmena, ktera se nedaji moc obmenovat a zdrobnovat... katkaabedo211: v Italii prinasi smulu pojmenovat syna po tatovi, takze ja to mam vyresene:-) A taky by se mi pak pletli :-D i kdyz pritelovo jmeno se mi libi a klidne bych tak syna pojmenovala...ale z vyse uvedenych duvodu to neprojde. Zato pojmenovavaji syny po dedeckovi...pokud se ovsem dedecek jmenuje jako tatinek, pak nevim, ktere pravidlo ma prednost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katkaabedo: ja to hrozne neuznavam, lebo som "obet" toho pravidla... prvorodena dcera, ktora sa vola po otcovi... a manzel sa tiez vola po otcovi, ale jednoducho ma smolu, mne sa nepaci, ked sa mena v rodine opakuju, aj keby to malo byt 18 Ludovitov po sebe jak u fr. Bourbonovcov ;-) inak, Mia je aj postava z filmu Dracula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yellowbanana u nas tiez v podstate po dedkovi....rozmyslala som uz aj ze dam dve mena, ale mne sa vela chlapcenskych nepaci,zatial to aj tak moc neriesim, lebo babo najblizsi rok-dva este neplanujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
ja si pry muzu vybrat jmena pro vsechny deti, jen ne pro prvorozeneho kluka :-N Ale tusim, ze dostane jmeno po dedeckovi, tak si na to uz zvykam ;-) i kdyz aktualni to taky jeste neni
Odpovědět
Profilova fotka
ja som na tom napodobne :-D resp MM ma stastie ze simon sa mi lubi hehe... jak sa vola vas dedo?
Odpovědět
Profilova fotka
leishmania: Antonio...tak uz si zvykam na Tonika ;-)
Odpovědět
katkabedo: podobne ako lale neuznavam opakovanie mien v rodine
Odpovědět
inazeby sa mi to meno pacilo...potom ziadne problem ale ked si to odrodim, a budem to vychovavat tak snad si o tom mozem rozhodnut, samozrejme po dohovore s polovickou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ve školce máme jméno Jasmin,co vy na to?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
opomenu,že sestra je Iris,maminka má asi slabost pro kytky,ale samostatně?
Odpovědět
Jasmin Kropáčková...... :-N noo, když se to hodí k příjmení, tak good:o)) a co říkáte na Bibianu??
Odpovědět
kristepane,Jasmin,to je des bes!V kombinaci s ceskym prijmenim fakt hruza!
Odpovědět
Profilova fotka
laleeteo: v drakulovi to neni mia, ale mina. zkracena z wilhelmina. mia je tak akorat farrow.
Odpovědět
bibianu ma nesvadbova, ze jo :-) proti gustu... ale moje krevni skupina to neni 8-)
Odpovědět
mne sa paci Jasmina ..teda Jasmin s a ;-)
Odpovědět
jojo, viděla jsem někde ukázkus Nesvadbovou, tak proto to sem dávám:o))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?