Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Angelika = mě to jméno pasuje na romskou spoluobčanku.
Odpovědět
Profilova fotka
safovaverca: Taky jsem viděla v TV Vítovou :-D Sofie je hezké, jen poslední dobou hodně dávané :-|
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem kousek videla, ma figuru to nechapu....a Sofie je hezke, pry meli v planu i Miu, ale nakonec dali Sofii....
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem s Vítovou četla rozhovor v nějakém časáku a tam psala, že se nakonec rozhodovali mezi Karolínou a Sofií. Asi řiká do každého rozhovoru něco jiného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wodana - tie staronemecké mená zaujímajú aj mňa
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: to ja taky, ale nevim kde.....Sofii pry vybral manzel...
Odpovědět
Mně Daphne zas tak hrozný nepřijde, koukala jsem se na statistiky a je tam 1 Daphne, 1 Dafne, 1 Dafne Anna a 4 nebo 5 holčiček (žen?) co má Daphne jako druhé jméno. Nedala bych to, ale určitě jsou horší.
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: Její manžel má dobrej vkus pokut vybral tohle jméno ;-)
Odpovědět
Ahoj, na jednech stránkách jsem objevila jméno Mazrik. Nevíte o něm někdo něco? Jeho původ, popularitu.
Odpovědět
Mazrik je jeden kurdskej kmen, myslím, že dost bojovnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wodana: máš na mysli třeba Gertruda apod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mazrik - toto jméno jsem opravdu nikdy neslyšela =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dneska má svátek Saskie. Znám akorát tu hlasatelku, jinak žádnou jinou. V ČR jich je podle databáze jen 39 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som bola pri porode a malemu dali meno Viktorien Roy
Odpovědět
Zrovna čtu, že Andrea Verešová chce dát pro holku Anabell nebo pro kluka Daniel. Anabell Volopichová teda nic moc! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miminka narozená na Mladoboleslavsku minulý týden: Bohumil Podhorský Štěpán Šmolík (sestra Eliška) Karolína Karschová Pavel Ernest Diana Botošová (sestry Darina, Vanesa, Adriana) Ondřej Rýdl (sestra Anna) David Tumlíř (bratr Jiří) Alena Kuntošová Jan Komárek Ondřej Rous (bratr Jaroslav)
Odpovědět
Profilova fotka
celkovo to priezvisko nič moc, nech sa k nemu dá hocaké meno :-D
Odpovědět
Mám doma syna Richarda, ale říkáme mu Ríša. Ještě se mi líbí Boris. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mne se jmeno Sofie libi jen v italske verzi jako Sofia, vyslovovane s dlouhym -i-. Ceske holcicce bych takove jmeno nedala...vubec se mi moc nelibi cizokrajna jmena, pokud to nema sve misto...
Odpovědět
Ríša je moc pěkný :-) . A Boris je můj bratránec 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
richard se mi líbí,ale ríša je děs :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Richard sa mi páči, ale tiež len v takomto základnom tvare. Aj Boris. A včera som išla okolo jednej maminy s dietatom, a malý sa volal Florián. hovorila mu Floriánko. celkom pekné meno.
Odpovědět
Florián je moc dobrý jogurt :-D, ale jméno dítěti bych takové nedala
Odpovědět
Ahoj holky no můžu vám říct že se ani nedivím že se v poslední době dávají jména spíše ne z našeho kalendáře mě se taky víc líbí cizí u nás je to samej Honza,Pepa Petr,Jirka u holek Petra,Jana,Eva a to se fakt nedá je to pořád dokola
Odpovědět
Profilova fotka
ja dám z nášho kalendára,mne sa cudzie nepáčia, ale nemusí to byť Ján, Peter alebo Anna, Jana...ale aj menej dávané: Dáša, Olívia, Oliver, Bianka,..
Odpovědět
ahojte takže pridávam sa....mám pár obľúbených mien: Liliana, Mia, Marko,Timotej
Odpovědět
jachin: Oliver uz patri momentaln k tym viac davanym ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,mia to je moje:?-))
Odpovědět
Profilova fotka
já bych dala ema, julie, šárka, anička, michal, jakub :-) ale jestli mi to projde, to nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luko..môže byť, ja ale osobne žiadneho Olivera nepoznám, a ani v novinách ( pri menách novorodencov) som sa s tým nestretla :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?