Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pri mene Esteban si predstavím bohatého lakomého statkára :-D
Odpovědět
to znie tiez komicky, ludia tusim pozeraju a vyberaju mena podla telenoviel ;-)
Odpovědět
100 najpopularnejsich chlapcenskych a dievcenskych mien v UK : 1 Jacob Emily 2 Michael Emma 3 Joshua Madison 4 Matthew Abigail 5 Ethan Olivia 6 Andrew Isabella 7 Daniel Hannah 8 Anthony Samantha 9 Christopher Ava 10 Joseph Ashley 11 William Sophia 12 Alexander Elizabeth 13 Ryan Alexis 14 David Grace 15 Nicholas Sarah 16 Tyler Alyssa 17 James Mia 18 John Natalie 19 Jonathan Chloe 20 Nathan Brianna 21 Samuel Lauren 22 Christian Ella 23 Noah Anna 24 Dylan aylor 25 Benjamin Kayla 26 Logan Hailey 27 Brandon Jessica 28 Gabriel Victoria 29 Zachary Jasmine 30 Jose Sydney 31 Elijah Julia 32 Angel Destiny 33 Kevin Morgan 34 Jack Kaitlyn 35 Caleb Savannah 36 Justin Katherine 37 Austin Alexandra 38 Evan Rachel 39 Robert Lily 40 Thomas Megan 41 Luke Kaylee 42 Mason Jennifer 43 Aidan Angelina 44 Jackson Makayla 45 Isaiah Allison 46 Jordan Brooke 47 Gavin Maria 48 Connor Trinity 49 Aiden Lillian 50 Isaac Mackenzie 51 Jason Faith 52 Cameron Sofia 53 Hunter Riley 54 Jayden Haley 55 Juan Gabrielle 56 Charles Nicole 57 Aaron Kylie 58 Lucas Katelyn 59 Luis Zoe 60 Owen Paige 61 Landon Gabriella 62 Diego Jenna 63 Brian Kimberly 64 Adam Stephanie 65 Adrian Alexa 66 Kyle Avery 67 Eric Andrea 68 Ian Leah 69 Nathaniel Madeline 70 Carlos Nevaeh 71 Alex Evelyn 72 Bryan Maya 73 Jesus Mary 74 Julian Michelle 75 Sean Jada 76 Carter Sara 77 Hayden Audrey 78 Jeremiah Brooklyn 79 Cole Vanessa 80 Brayden Amanda 81 Wyatt Ariana 82 Chase Rebecca 83 Steven Caroline 84 Timothy Amelia 85 Dominic Mariah 86 Sebastian Jordan 87 Xavier Jocelyn 88 Jaden Arianna 89 Jesse Isabel 90 Devin Marissa 91 Seth Autumn 92 Antonio Melanie 93 Richard Aaliyah 94 Miguel Gracie 95 Colin Claire 96 Cody Isabelle 97 Alejandro Molly 98 Caden Mya 99 Blake Diana 100 Carson Katie
Odpovědět
Profilova fotka
mirka_mt: Linda je krásné jméno ;-)
Odpovědět
Líbí se mi: Emily - preferuju ale verzi Emilie nebo Emilia Joshua Isabel(la) Hannah Samantha Alexis (pro kluka) Grace Samuel Benjamin Hailey Gabriel Isaiah Sebastian Líbí se vám jméno Madison pro kluky nebo pro holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Madison pro holku a jinak je krasna Grace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasha.zimmermann: Z tvého výběru jsou krásná jména: Emilie (Ema), Isabela, Samuel, Sebastian. Madison pro holku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dik, Nunacek ;-) Tak bude Linda, ak raz bude :-)
Odpovědět
ČeskoSlovenské jmeniny včera, dnes a zítra: Vladislav, Edita, Cyprián Zlata, Andrea, Jonáš (Jonas)
Odpovědět
Profilova fotka
Čo poviete na meno Radka???
Odpovědět
Profilova fotka
Jonáš se mi líbí ;-)
Odpovědět
veronika2008: radka se mi libi ... protoze se tak jmenuju a vubec si nestezuju ... rikaji mi Radi nebo Ráďo ... kdyz jsem byla mala tak radunko, dunko ... babicka mi rikala Radulinko :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja som Alexandra a chcela som tiez medzinarodne mena, ktore su ale aj slovenske, takze mam syna menom Michael a dcerku menom Daniela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radka sa mi nepáči, lebo som mala spolužiačku u Radku a veľmi sme si nerozumeli :-)
Odpovědět
ja uz mam vybrate dievcenske...Natasa :-)
Odpovědět
Z vyberu sashy - jedine si vyberam Sebastiana a Samuela (ale toho uz ma kazdy v rodine aj my 2x, tak to pada) a ostatne ziadne, lebo mi pripominaju urciteho cloveka, alebo dieta ;-)
Odpovědět
mne sa paci Hanah a Madison mi ide k dievcatu ;-)
Odpovědět
Ja som mala Madison dievca aj chlapca...ale chalanovi sa to vobec nehodilo... nechcela by som take meno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
z tých 100 najpoužívanejších sa mne páčia: Emma, Alexander, Elisabeth svoje dieťa by som nikdy nenazvala Jesus alebo Seth.
Odpovědět
Profilova fotka
Mne sa páči pre dievča Radka, Alexandra a Sandra. Emu mám neterku :-) A pre chalana sa mi páči Samuel, ale mám pocit že každý druhý chlapec je už Samuel ]-(
Odpovědět
veronika, anoje ich dost a este Jakubov, Simonov a postrehla som aj celkom dost Oskarov
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luko. :-) Teba som nevidela 100 rokov aj 2 dni! =-) Ako sa máš? Už sa ti to kráti, čooo? :-) Tešíš??? ;-)
Odpovědět
chlapca budeme mat po zhode matej samir a dievca to neriesime lebo je tolko krasnych dievcenskych mien ze od radosti nevieme .... uz len aby sme mali to babatko ;-)
Odpovědět
ahoj :-) no nestiham nejak v poslednej dobe :-D tesim sa a chvilami zas nie...vsak to asi poznas..ako je to pred svadbou, nejak si to este neuvedomujem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To poznám, ja som si to neuvedomovala ani v svadobný deň :-D :-D :-D Všetko vybavené??? Teším sa na fotky, dúfam, že ukážeš... ;-)
Odpovědět
ale nieee, dezeee, drahy oblek, topanky, ja dvoje topanky, samodrzky, nejaku tu kabelecku este :-D kyticu zajednat, dekoraciu dokupit, menovky vyrobit...ale ja vzdy pod stresom podavam najlepsi vykon,t akze este je cas :-D fotky, jasne ukazem :-) jej, az teraz som si kukla tvoj svadobyn album :-) vyzerala si super, krasny uces x-) aj satky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ďakujem. A ty si sa ako rozhodla s tým účesom? Kde si sa nakoniec objednala???
Odpovědět
nakoniec z praktickych dovodov do turzovky, nakolko chcem len jednoduchy ulizany uces a vzadu drdol, to snad zvladnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hadám áno. A kytičku chceš mať akú?
Odpovědět
napisem ti IP, az nie sme moc mimo temy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?