Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
http://www.ssa.gov/cgi-bin/popularnam... mená pre deti v USA v roku 2007. Sophia je šiesta, Sofia 35, Emma tretia...
Odpovědět
sory zlá adresa
Odpovědět
Tak sem http://www.behindthename.com/top/list...
Odpovědět
a tu nase : http://www.topky.sk/cl/13/211037/Mali... je tam aj moj Tomas ;-( ale vsak im este dam cas, kym bude babatko, aby uz to meno nedavali :-D ale dievcenske moje tam nie su x-)
Odpovědět
cez vikend som spoznala jednoho chlapca menom Enrico...nemozem si pomoc, vzdy ked ho mama zavolala, stale mi to prislo divne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no zaujímavé...asi predsa len dám nejakú Annu, Katku, Máriu...už sa asi budú považovať také mená za exotické :-D
Odpovědět
no ti poviem :-D ja mam v triede jednu Mariu a aj sa nechava tak oslovovat (Majka sa uz nenosi :-D ) a fakt mi pride, ze ma netradicne meno oproti inym detom
Odpovědět
Profilova fotka
Mária je pekné meno, teda hlavne v základnom tvare ;-)
Odpovědět
jj a strasne sa mi paci Anicka...pre dievcatko, len pre taku mladu damu uz moc nie
Odpovědět
Profilova fotka
Ale aj Anna znie dobre...ale ako tu píšem, tak sa mi tá Mária začína vážne páčiť :-D ;-)
Odpovědět
kamoska teraz dala Mariu.. ked to dievcatko v skole tak oslovujem...uz mi to pride take meno ako pre dospelu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak áno, ale ved sa človek ani nenazdá a z dievčatka je mladá slečna...
Odpovědět
Článek se načítá
no ano a dnes su tie deti ovela vyspelejsie a riesia v 1Orokoch veci, co som ja v 14tich :-N
Odpovědět
ale spat k menam....nemozem pomoct mam strasnuuuu slabost na Tomasa.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ved to..a ked sme išli na diskotéku v 18 boli sme najmladšie, dnes tam 18-tky už nemajú čo robiť, vládne tam vek 12-14 :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luko: jako na jmeno nebo nekoho konkretniho?
Odpovědět
kristi: na meno :-D :-D :-D vsak by mi drahy dal,keby ze na dakeho Tomasa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tomáš sa aj mne strašne páči ( teda meno)
Odpovědět
Profilova fotka
vsak to necte, ne? moje prvni laska byl Tomas, dodnes na to trpim....
Odpovědět
jaj no dufam, ze nie :-D ja teda som so ziadnym nechodila, ani som nebola zalubena, ale som postihnuta ucitelskym povolanim...a preto niektore mena nemozem, spajaju sa mi s detmi a cudne...Tomasovia zatial boli vsetci zlati :-D
Odpovědět
Luko, já taky byla zatížená na Tomáše, atak jsem si ho prosadila. MM chtěl Milana :-p dcera Alexe, ale nakonec jsem je ukecala na Tomáše. Pořád se mi to jméno líbí, ač patří mezi oblíbené ve školce je jen jeden. Navíc je k tomu tolik zdrobnělin a pekných oslovení
Odpovědět
Profilova fotka
Můj manžel je Tomáš, a to jméno je úžasné! x-) Ale nejsme zastáncem dávání jmen po rodičích, takže syna Tomáška mít nejspíš nebudeme...
Odpovědět
Profilova fotka
ja poznám strašne veľa Tomášov. viac sa mi však páči forma Thomas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tripplebi: To se líbí manželovi - Thomas. Říkal, že syna Tomáše po sobě pojmenovaného nechce, ale pokud bych na tom trvala, tak Thomase by bral, ale to se zas nelíbí moc mě, protože mi to přijde moc "zahraniční"....
Odpovědět
Ahoj:-) Omlouvám se, že vstupuji do diskuse, ale zaujalo mě, že se právě bavíte o Tomášovi:-) Tak se jmenuje můj přítel a toto jméno, ač je obyčejné a běžné, se mi opravdu moc líbí, hlavně také proto, že od něj jde fakt spousta odvozenin. Po třech letech, co jsme spolu, jsem fakt vymyslela snad stovku různých oslovení a všechna krásná:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
nun - tak nám by sa aj Thomas hodil, ale už jedného v rodine máme, tak nad tým ani neuvažujem.
Odpovědět
Profilova fotka
v poslednej dobe uvažujem, že by som pre syna dala tri mená a neskôr si aj sám bude môcť vybrať, ktoré sa mu najviac páči. momentálne u mňa vedie Alexander Hermann a ešte dajaké, to zatiaľ nemám vymyslené. páči sa mi aj Heinrich, ale tak sa vola starý otec a ja nechcem mená z rodiny. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tripp to chápu, že nechcete dvě stejná jména v rodině. Alex je pěkné jméno, ale pro nás nepoužitelné, protože nám příjmení začíná písmenem S, takže Alex S. by se strašně špatně vyslovovalo. tejezka: To máš pravdu, jde mu říkat mnoha způsoby, ale já manžela jméne oslovuju jen málokdy, používám spíš oslovení typu miláček, brouček, zlatíčko, láska apod. ;-)
Odpovědět
Nunácek to je hezké, ale počkej po 10 letech to bude Tomáši, pak jen Tome, a pak jen hej ty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
m311293: No uvidíme ;-) Se svým bývalým mužem jsem byla 7 let a jménem jsem mu téměř vůbec neříkala. Jménem jsem mu začala říkat až měsíc před rozchodem...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?