Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja poznám tiež jednu Dianu, Didi, je úspešná manažérka. :-) ale láska k tomu menu ma prešla už strašne dávno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som za noah, elias a gregor-oliver uz nechcem! z dievc. mien-favoritka stela!a ziadne zdrobnelinky, komoleniny. nina je tiez fain, hmm..... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
doplním :-D nie elias, ale kay-elias! obe sú pekné, takze kay-elias barbat ;-) niekto sa pýtal na meno: PIA -hmmm prílis krátke a trolinku priblblé :-| pia, pia, neviem jej príst na chut a vy??
Odpovědět
Profilova fotka
mně se líbí - Berta, Ema, Anežka, Emílie ( to byla má prababička)...
Odpovědět
Profilova fotka
Moje prababička je taky Emílie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
emilia je moja mama, ale jeden blaznivy ujo jej hovoril krava milka :-N stale jej kupoval tu cokoladu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milka se říkalo jedné mojí spolužačce, jmenovala se Kamila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A v zivote nikdy by som nedala meno Bernardina. Mamina sesternica sa tak volala. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Bernardina? To jméno jsem ani nikdy neslyšela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes máme meno Eugénia..tiež jedno z mien, ktoré sa mi hodia tak k menu starej mamy :-N
Odpovědět
eugen sa mi paci, ale len s anglickou vyslovnostou (judžin) u nas je to bohuzial po domacky Geňo...:(
Odpovědět
Profilova fotka
mne ani Eugen ani Eugénia :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Eugenia sa mi nepáči a Eugen už duplom nie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mně se taky líbí Emílie, když je malá, tak se jí může říkat Ema a v dospělosti je určitě lepší se představovat jako Emílie než Ema, přijde mi, že se to k dospělému člověku víc hodí :-)
Odpovědět
v dospelosti sa mozes predsa predstavovat Ema Priezvisko. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neviem k Emilii mi nejak Ema nesedi. Ema je uplne ine meno...
Odpovědět
mne sa Emilia nepaci, lebo je to skoro ako milia (milie) a to su tie tukove gulocky pod ocami
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka - :-D super porovnanie :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taaakze uz sa mozno mama zbavi toho, ze bola krava milka, teraz bude podkozna tukova gulicka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak nevím, na každé jméno se něco vymyslí...
Odpovědět
Profilova fotka
ale hej, vzdy sa nieco najde. :-D
Odpovědět
http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_n... Tankréd, Elfrída, Nausika, Rowena, Hypolit, Kasián, Kasius, Eufrozina, Fruzína, Juventína, Mladena, Mladotína,
Odpovědět
Nátan, Natanel sa mi paci, keby nebolo toho BH 90210 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ze Moderát :-D :-D :-D pardon, ak sa tak niekto vola, ale musim sa rehlit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Toska, to je ako troska :-S
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to uz je na mna moc Piroška, Polykarp, Xenofón, Školastika, Volfram...
Odpovědět
tak jasne ze tie mena tak archaicky zneju... a mozno su aj smiesne, ale v kazdom pripade rozmanitost krstnych mien by sa nam na slovensku uz zisla... :) ooo, ty si krstnym kto?
Odpovědět
Profilova fotka
na Grňďu to zatiaľ nemá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kasandra je pekné meno
Odpovědět
promiňte že vám zasahuji do diskuse, ale když čtu ta ména, tak to je teda síla... proč není moderní dávat tradiční česká/slovenská jména??? shaarka: "judžin" - ten byl v aktech x, ten hnusák co se uměl protáhnout i tou nejmenší škvírečkou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?