Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Mně se moc líbí klučičí jméno Matyáš a nebo Matias.....může se mu říkat Maty, Matýsku, Matyáš (s)ku .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak se vam libi Alice? My bysme chteli, aby se to jmeno dalo pouzivat i v cizine ;-)
Odpovědět
mne sa paci safo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
safo?
Odpovědět
Profilova fotka
Matyáš je pekné, ale strašne sa mi nepáči Matýsek. :-)
Odpovědět
inspirovala ma safovaverca to je teda nick! stale mi vrta v hlave, ako si na to prisla. :-D mne sa nepacia zenske mena, ktore vychadzaju z muzskeho - gabriela, martina, petra, dusana a pod. teda osoby ich nosiace mam rada, ale potencialnej dcere by som take meno nedala
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka - :-D :-D :-D
Odpovědět
Mě se líbí jméno Scarlett...ale zdrobnělina k tomuto jménu mě žádná nenapadá... ]-(
Odpovědět
shaar: nemyslela jsi spíš Sapho?? :-D já??? =-) :-N :-N no normálně....ve skutečnosi to je šáfováverča...to už tak originální není :-D ale příjmení to není moje...je tedy skoro stejné, ale ne v takovéhle podobě.....říkají toti chlapů u nás v rodině Šáfo, takže jsem odkryla mé tajemství :-D :-D :-D
Odpovědět
dit: Scarlettka :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alebo sapfo :-D
Odpovědět
Nooo Scarlettka zní dost šíleně...sákryš...je vidět, že takové krásné zdrobněliny, jaký dokáže český jazyk, žádný jiný nedokáže. Tam si musí vypomáhat nějakým "little" apod. No a i když mají jména pěkná, tak nezávidím. Zdrobněliny jsou úžasné...do angličiny těžko přeložíte kulaťoučké jablíčko, aby to znělo tak hezky!!! Že???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a čo je Šáfo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dit - Scarluš :-D :-)
Odpovědět
a ja to stale citam ako Safova vecera, teda ze mas chlapa, co sa vola Safo a teba ma na veceru. asi mi poriadne sibe, ze ano. :-D :-D :-D :-D vaverca. to je super x-)
Odpovědět
trip: Šáfa! :o) to je přezdívka z části příjmení..:o) přeci nechceš, abych tu psala veřejně své příjmení :-D
Odpovědět
tripplebi: Scarluš??? No super...chudák holka... :-D :-D :-D
Odpovědět
Scarlett: lety, leti, skarli...
Odpovědět
ditina, ty si edita?
Odpovědět
Profilova fotka
minule som sedela u doktora, bola tam mamička s dietatom a sa je prihovárala Jennyferka..vyznelo to dosť smiešne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
safka - môžem ti tak písať? :-) nie, priezvisko nám prezrádzať nemusíš :-)
Odpovědět
shaa: a nebo, že jsem Safova Verča....jen prostě jeho!! :-D šibe ti.... :-N Jennyferka, Scarletka- jedno horší než druhý.......cizí jména nejdou zdrobňovat ( Bryanku, Johnýčku, Allisonko, Joshuíčku, Kellyinko......) :-p :-p :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka má dobrý nápad. leti je fajn. jennyferka zie naozaj trošku divne. :-)
Odpovědět
trip: můžeš :-D Šáfko mi taky říkaj.... ;-) nesníšám když říká někdo Šafice- to bych rozdávala rány 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
safo..ja som to vždy čítala ako safova verca :-D
Odpovědět
jachin :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kdyz jste u te Sellena, tak v Italii je jmeno Serena. A kdyz na ni nekdo vola zkracene, tak vetsinou vola Sere!! coz mi vzdycky prijde strasne smesne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne to pripomenie Serenu Wiliams ( či ako sa píše)..nepáči sa mi to meno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Serena je u nás strašné meno. v zahraničí to môže znieť inak. :-) to je jedno z mien, ktoré by som dcére nikdy nedala. :-)
Odpovědět
mne sa celkom paci pre dievcatko Nikola
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?