Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Perpetua =-) :-D :-N René se mi zdá jako normální jméno. A jde použít jak pro kluka, tak pro holku ;-)
Odpovědět
Ahojte, nevie niekto čo sa píše o mene Jáchym? :-) Ďakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se okamžitě vybaví film Jáchyme, hoď ho do stroje :-D Jinak se píše třeba toto: Druh jména: mužské Domácké podoby: Jáchymek, Jáša, Jáchouš Původ: hebrejský Význam: bude Bohem vyvýšen Používá se: řídce užíváno V ČR je jich 1.358.
Odpovědět
Profilova fotka
no, René je podľa mňa mužské meno
Odpovědět
perpetua bola vo filme dennik bridget joness
Odpovědět
Profilova fotka
Rene poznam len muza...aj mi to znie ako muzske..aspon v nasich zemepisnych sirkach
Odpovědět
Profilova fotka
Já znám René holku z jednoho dětského filmu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja znám jednu René holku osobne
Odpovědět
Profilova fotka
Tak "slavný milionář" má dceru Rozálii... http://www.super.cz/exkluzivne/26095-...
Odpovědět
Profilova fotka
to macabi: je hebréjskeho povödu:(jojakim)znamená:preklad narit, 8-( ale pointa je: boh ti ukáze správnu cestu ;-) varianty: jochen, joe, joachim, achin, kim, jojo, joaquín, jokum, kimmy, gioachino. renée zellweger-z chlapcenského meno s pravili dievcenské :-N , myslím, ze je to muzské meno, to rene!
Odpovědět
Ďakujem dievčatá :-) , ak by ešte niektorá vedela niečo viac, budem rada, ak napíše. :-) a ozaj, čo myslíte...Jáchym Čierny? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macabi: Zní to dobře ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
nunacek...dík... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne by sa tam viac hodilo Jáchym Černý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych musela mít asi 20 dětí, abych upotřebila všechna jména, která se mi líbí :-D :-D :-D A když k tomu přičtu i jména, která se líbí manželovi, tak to můžeme otevřít vlastní školku :-D
Odpovědět
tripplebi, ale my sme Čierny... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Černý x Čierny = vždyť je to skoro to samé :-D ;-)
Odpovědět
nunacek, veru tak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi se jáchym nelíbí vůbec,ale bude to přece tvoje dítko,tak klíďo do toho ;-)
Odpovědět
denisska, samozrejme... :-) každý má predsa iný vkus...čo sa páči mne, nemusí sa tebe a čo sa páči tebe, nemusí sa mne...
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: Jáchym taky není můj vkus. Ale líbí se mi, že jich není až tak moc.
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa tiez jachym az tak nelubi, a tiez mi to znie cesky v tejto forme...
Odpovědět
leishmania...veď to má znieť česky...je to predsa české meno... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macabi a jaké jméno máte pro holčičku?
Odpovědět
Profilova fotka
macabi - ja viem, že ste Čierny, len mne sa tam hodí viac Černý k tomu menu :-) a viem aj to, že priezviská si kvôli menu nemeníme :-D nebol film Jáchyme, hoď ho do stroje? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macabi ja som tym myslela to co tu tripp pisala, ze k ceskej forme priezviska by mi to islo viac... :-)
Odpovědět
nunacek, dievčatko bude Marcelka...po mne... :-) A ty máš aké vybraté mená? :-) tripplebi... :-) ...veru bol... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
líbí se mi,že je to pěkne zkombinovaná klasika:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co jméno Tanita?
Odpovědět
Hmm, Tanita...netradičné....ak by bolo dlhé priezvisko, mohlo by byť. A čo Tanita znamená? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?