Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jsem vymyslela sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holka šikovná :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mia je krásné jméno ;-) A bude k němu pasovat hodně jmen, až bude na cestě brácha nebo ségra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to pouzivam i jako prezdivku na jinych forech treba, je to dobry a nikoho to jeste nenapadlo,takze je to vsude volny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To věřim, že tohle málokoho napadne :-D
Odpovědět
Teď jsem koukla na seznam, že Metakáva - to je teda jméno
Odpovědět
kristi: Miabella - to je krásný jméno.. :-) to já chci Annabella nebo Annabel ;-)
Odpovědět
metakava aj mne rezonuje v usiach... :-D aj zopar inych... a zda sa mi, ze jetam omnoho viac pouzitelnych dievcenskych mien, ako chlapcenskych... s tymi mam problem... :-D 8-)
Odpovědět
Shaarka, koukla jsem na tvoje album... velmi zajímavé, netradiční. Nejspíš i vámi vybrané jméno bude netradiční :-D , ale máč ještě čas, třeba se ti začne líbit něco jiného. My vybírali jméno asi měsíc před porodem, nač se dohadovat celých 8 měsíců :-D
Odpovědět
m311293, tu metakavu som myslela v negativnom zmysle - ze take meno nieeeeeee a snivat mozem, nie? uz od detstva... a teraz mi to pomoze, ked sa budeme snazit, ze vlastne O KOHO sa snazime... ))) co sa tyka netradicnosti, tak ja za to nemozem, ale k mojmu priezvisku sa bohuzial anicka, zuzicka ani matko ci palko nehodi... takze to bude musiet byt nieco viac europskeho :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je vážne aj Metakáva meno? :-D :-D :-D to by bolo za trest dať ho niekomu. :-D
Odpovědět
Shaarka, já to pochopila :-D , ještě jsou dobré: Polykarpa, Grnďa, Davorín, Aristída, Miliduch :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hlasujem za Grnďu :-D :-D :-D
Odpovědět
m3: kam na to prosim tě chodíš:o))))))))) :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
safovaverca: hladaj link v prispevkoch vyssie - wikipedia :)
Odpovědět
no tak Domoľub, Genovéva, Polykarp, Grnďa, Kunigunda nejsou o moc lepší:o))) hahahahaha, hlavně ta poslední Kunigunda..hned bych věděla několik nadávek:o))) :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda kam ty lidi na takový jména chodí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Genovéva, Polykarp a Kunigunda sú dosť staré mená. Domoľub a Grnďa som v živote nepočula. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ráda méně často dávaná jména, ale zase to musí být s mírou :-D
Odpovědět
ještě jsou dobré: Peregrín,Paskália, Chranibor
Odpovědět
:-D :-D Kvintilián :-D Tak už jsem si vybrala, jestli ještě někdy budu mít děti tak budou: Kvintilián, Grnďa ( jen te´d nevím jestli Grnďa je mužské nebo ženské)
Odpovědět
Profilova fotka
m311 - veď to je úplne fuk či je to ženské alebo mužské, nie? :-D :-D :-D
Odpovědět
m311293, myslim, ze ked das svojmu dietatu meno Grnďa, tak prave ty urcis, ci bude odteraz zenske alebo muzske :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
shaa: :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má svátek Ludmila. Takhle to zní dost tvrdě, ale Liduška je pěkný :-) A je jich celkem dost = 89.420.
Odpovědět
Profilova fotka
Alebo aj Ľudka ;-) obe moje staré mamy sú Ľudmily :-D hrozne znie napr. Luda :-p
Odpovědět
juuuuuuuuuuuuj ja ludky nemozem. jedna zo zakladky bola taka chorlava, chuda, mastne vlasy... take prestrasene skarede kaciatko, ble. a druha je poriadna pinda, vesala (fyzicky!) sa po mojom muzovi v mojej pritomnosti, masirovala ho, usmievala sa a zmurkala, ako keby som tam nebola, - potom ked sme sedeli v podniku na gauci, takmer ma vytlacila, prehadzovala si vlasy, sedela rozkrocena jak prostitutka :-D a tym mi dala najavo, ze som pre nu h...o :-D :-D :-D bola som vystrasena, fakt. vytkla som mojmu muzovi, ze si ma nezastal, ale tak uz teraz sa nebojim stretka s nou... vratim jej vsetko pekne aj s urokmi...
Odpovědět
Profilova fotka
ja poznám jednu Ľudmilu, ale ja som jej hovorila Lubka. mňe to Luda alebo Ludka prišlo také divné.
Odpovědět
Profilova fotka
Moje babička je Ludmila, moje teta je Ludmila (říkáme jí Lída), moje sestřenice je Ludmila (říkáme jí Lidunka), moje kolegyně byla Ludmila (říkali jsme jí Lída, Liduška). Plus ještě znám asi další tři Ludmily :-D
Odpovědět
pre mna zatial najzvlastnejsie mena ake som pocula: René Balogová...a Perpetua, priezvisko neviem..iba som pocula ako oslovuju to dievcatko.. A o René, som si doteraz myslela ze je to muzske meno, oznam dvoch co sa volaju René, ale dievca? no neviem..ale koniec koncov jej aj to sedi, je to take male chlapcisko...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?