Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamaradi maji malou Zorku :-) A manzelva babicka byla taky Zora.
Odpovědět
Profilova fotka
Me se libi pro holcicku Anezka (po manzelove mamince a meho tatinka mamince), pro kluka jeste vymysleno nemame ...
Odpovědět
Sasha vtedy to bolo na juhu stredného svk, také malé mesto a veľa dediniek okolo, teraz bývam v Bratislave. Nemám nič proti tým menám a myslím že sú pekné len nie každý musí taký výber chápať. Na svk je volať sa Milagros podľa mňa ešte stále dosť divoké. Aj tak by ju každý volal len Mili. Na druhej strane mi tiež lezú na nervy otrepané mená typu Janka, Katka, Zuzka.. Asi je najlepšie zvoliť niečo čo nie je príliš iné a pritom nepoužívané
Odpovědět
Profilova fotka
pavlici: Tak konečně někdo, komu se Anežka taky líbí. Furt slyším, že je to zastaralé a kdesi cosi. Jenže mě se ty echt moderní moc nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Anežka je moc hezké jméno.Nedávno se narodila kamarádceJá jsem si vybrala Elišku,ale pro kluka bych chtěla Jakuba ,ale tak se jmenuje manžel a to jméno se mu nelíbí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa paci Anezka po francuzky - Agnes, cita sa [aňez] ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale agnes po slovensky citane ja neznasam... mam asociacie..
Odpovědět
Profilova fotka
mne to evokuje jednu postavu z kresleneho serialu, to bola housenka Agnes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by mi ani nevadilo, ale moja "asociacia" mi dost vyrazne zasiahla do zivota...
Odpovědět
Profilova fotka
fuj ja jednu agnesu tiez poznam brrrrrrrrrrrrr, husiu kozu mam este teraz... inak ja by som chcela Jasminu..achch, uz ma to dlho drzi, len mame nemecke priezvisko, tak neviem ci v nasich zemepisnych sirkach nemala problemy chudak mala...a Karolina sa mi paci, len s muzickom sa nejak ne a ne zhodnut, hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
witchka: lepsie nemecke priezvisko, ako keby sa volala Jasmina Bryndziarova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasmina je super, len si myslim ze mi neprejde :-) a tiez som si neni ista priezviskom ku jasmine
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lalee no to ano ano :-) k cisto slovenskemu by som brala klasicke urcite, ale takto ma to laka... aj na Laru, Zaru, Lolu, ale to keby ste poculi tie argumenty mojho muza k tomu...dostat sa idem vzdycky :-D Jasminu mi davno pradavno odushlasil a teraz sa tvari ze o nicom nevie x-) minule tusim povedal, ze ked bude nejake meno - chlapcenske - tak moze byt baba Jasmina...no nejak si to chlapcenske nepamat :-D chceli by sme obaja baby
Odpovědět
Profilova fotka
Lola je super :-) skoda, ze nastavajuci ma take typicky slovenske priezvisko, inak by som o nom uvazovala...
Odpovědět
Profilova fotka
ja si tiez myslim, no jeho asociacia - lola- to je jak lolita a teda ju vsetci brat jak malu k..vicku (s makcenom) uz od malicka cely zivot...ach jo som inak zvedava, jak nakoniec dopadneme s tymi menami
Odpovědět
Profilova fotka
ale Lolita je predsa odvodene od Dolores, aspon v tej knihe/filme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? to mi nejak uslo :-) takze dolores, to ho dostane, som zvedava,co zas na to vymysli, jaku kravinu
Odpovědět
hm, neviete poradit nejake pekne (najlepsie nie prilis caste) muzske meno k madarskemu priezvisku? (teda okrem petra, gabriela a jana)
Odpovědět
shaarka: napriklad Viktor? jednoho znam a je to original Madar :-)
Odpovědět
hm... to sa hodi. aky mam ale vztah k viktorom... :-D :-D dik ale zas sa mi asi viac paci viktoria... :-D :-D no a chlapcenske meno je opat v nedohladne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam spoluziaka madara Tamasa
Odpovědět
hej hej, ale priezvisko sa zacina na š :) a to by bolo dost komplikovane .)
Odpovědět
Ahojte, Eliška a Matěj - nej :-p
Odpovědět
Jeeej,Jasminu som aj ja velmi chcela,ale neznie to prilis exoticky?a hlavne Jasmína Krúželová,to je asi divne,ze?Chcela by som Lilianu,ale drahy hovori,ze to znie strasne fiflensky :-D
Odpovědět
adelii tak Jasmína Krúželová je fakt trochu nápadné. Podľa mňa by k tvojmu priezvisku celkom dobre išla napr. aj Isabella/Izabela, alebo Adrianna.
Odpovědět
moje mamca je Liana..v kalendari to sice neni ale nezni to spatne :-D
Odpovědět
Liana je pěkné jméno :-D ;-)
Odpovědět
Eliana a Juliana sú pekné, Liana mi pripadá tak "nekompletne"
Odpovědět
rodina mamine rika Lili,Lianko nebo Lilinku a prijde mi to docela mile,jde o zvyk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nás s drahým predvčerom napadlo, že by sa nám aj celkom páčilo meno Amy.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?