Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misha: Však tak mě to napadlo, to jméno, miluju Stellu Artois ;-) A kdoví, jestli v té době, se ještě bude prodávat, už teď ho u nás skoro netočí. :-| ciatko: timko, je krásné. to je fajn, že se to u vás čte jinak. A stejně ani nevím, jestli se ten šampon ještě prodává.
Odpovědět
Profilova fotka
U nas ji zase toci vsude a my chceme pit ceska piva :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no to som este nepocula ze by niekto povedal timoťej makko
Odpovědět
Profilova fotka
No mě to taky připadalo zvláštní, myslela jsem, že se to čte tak jak se to píše, Timotej. misha: Mně české taky jedou, ale Stellu vyrobili snad přímo pro mě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moja sesterka ma Timka a hovori sa mu makko
Odpovědět
Holky a mně se líbí slovenskýJerguš, a potom Eduard
Odpovědět
Profilova fotka
to ako ťimko? to som fakt este nepocula..ani Timoťej :-D mne to dojde az vtipne tak citat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa Timotej veľmi páči ( samozrejme že s tvrdým vyslovením) kamarátke nie, lebo jej to pripomína šampon :-D A Jerguš a Eduard asi nie. predstavím si nejakého dedka a nie malé dieta :-N
Odpovědět
jak se vám líbí jména: , Rosalia anebo Růžena v tejto podobě.
Odpovědět
Oops :-( ještě ROSALIE
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa paci meno timea pre dievca a samuel alebo daniel pre xlapca :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rosalie je pekné meno ( u nás Rozália :-p nieee)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rozalia...to sa nepaci ani mne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jméno Jerguš slyším prvně, Eduard fakt ne, to se mi nelíbí ani trochu. Rosalia je pěkná. Timea úplně skvělá, u nás hodně moc nezvyklá.
Odpovědět
Profilova fotka
Timeu som mala spolužiačku na ZŠ, pekné meno, ale keby som také dala, každý by si to s nou spájal ( však vieme ako to býva ešte v malých dedinách 8-( )
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je Timeí jen 87 a hádam, že hodně bude na pomezí Slovenska anebo rovnou Slovenek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v otazke mena pre dceru mame jasno ale nad menom pre syna este stale rozmyslame...ale mne sa moc paci daniel a priatelovi zasa richard :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Daniel je měkčí, Richard mi zní dost tvrdě. ale jsem zaujatá, taky máme vybraného Daniela. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa richard nelubi, daniel je pekne, timea a timotej take neutralne, u nas je timei viac, aspon ja par poznam... a jergus, eduard, ruzena a rozalia vobec
Odpovědět
Hmm...Timea je este pekne aj ten Timotej by usiel,keby to ozaj nebol sampon,skoda :-| Praveze,nepacia osa mi mena,ktore sa mi spajaju s nejakou predstavou,ale to bude asi problem... 8-(
Odpovědět
mne sa paci Tobias, ale to uz sme dali nasmu psovi... a som v riti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi líbí Daniel (ale máme ho mezi vybranými jmény, takže jsem taky zaujatá :-D ). Richard, Eduard, Jerguš (vůbec neznám) a Růžena se mi nelíbí. Timotej je hezký, ale vážně mě hned napadl šampón.. Tobias je moc hezký. Timea je super. Vůbec ho neznám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka, nas papagaj sa volal Viktor, tiez preto, ze sa mi to meno pacilo... a mozem ho dat aj mojmu babu, lebo viktor (vtak) usiel, betar jeden :-D a inac napadlo ma este Nadin (to ako dievcenske) Pri Timotejovi ma tiez hned napadne sampon, timea je jedna firma u nas, ktora predava zachody a sanitu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Nadin je pekné, ale ja som za dávanie slovenských mien ;-) tieto zahraničné si nechávam akurát na náš statok :-N
Odpovědět
:) jaylo, a predtym sa mi pacilo meno Jakub, ale nasi dali silou mocou toto meno jazvecikovi a to uz je fakt hnusne. ))))) takze ak by sme mali syna, tak by sa musel volat Speedy (to som navrhovala jazvecikovi) alebo Sony (to mal byt nas Tobi) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D sharkaaa to je super :-))) Inak.. Jakub je pekne :-) Jakub Jakubik 8-) xixi.. Inak super temicka :-) clovek najde celkom zaujimave tipy.. (len tak mimochodom.. doma mame tiez jazvecika-cku :-) ten Speedy nema chybu.. :-D :-D
Odpovědět
Z chalanskych sa mi paci Lukas,ale drahy je Lukáš,tak neviem ci by to nebolo divne...a este sa mi paci Marko,ale to by nepreslo,lebo byvaly bol Marek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som vzdy chcela zas saru, ale byvala MM bola sara :-D
Odpovědět
Jak se vám líbí jméno Constance / Konstancie/ Constanze?
Odpovědět
Profilova fotka
u nas je to takmer na 100% timea a daniel...take pekne mena...timea je malo pouzivane meno a daniel sa mi velmi paci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?