Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gertrúda sa mi nepáči, to by jej decká v škole hovorili Trúdik.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam sesterku Dominiku, uz som jej poslala sms :-) . No a ku Gertrúde, ja som videla film s Jennifer Lopez a Benom Affleckom (?), a JayLo bola Gertruda a volali ju "Gerty", to sa mi celkom rata
Odpovědět
Profilova fotka
Gerty je dobré, ale decká sú všelijaké...myslím, že by si s tým menom užila ( teda možno ani nie, ale..)Trúdik, Trúdka, Trúd... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no je to pravda, jachin, ja som si s tym mojim menom tiez uzila...ale aspon ma to posilnilo, bila som sa hlava nehlava, ked som bola mala :-D tiez bolo tazke vysvetlit, ze nie som Eliša, Elza ani Eľa. ]-( ze som Eliška a nie Anežka (brr) ale aj take typicke mena si uziju - Peter, sveter, kratky meter. alebo To maš tak, Tomáš... a to su tie slusnejsie prezyvky...nechcem aby ma admin vymazal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se zrovna Anežka líbí, už dlouho to mám vybrané pro holčičku. :-D Elišky máme v rodině už dvě, velkou a malou a taky se mi líbí. Tomáš je brácha a taky se mi líbí. Nějaké pitomé přezdívky se dají vymyslet skoro z každého jména, to nemůže člověk tak brát. Až na tu Trudu, ta je jasná, to bych nedala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v nasej firme mame recepcnu Elisku, meno je OK, Anezka zase bola milovana sestra mojej babky, ale pre mna je to trochu archaicke meno... inak, jaylo, tiez myslim, ze mas teraz krajsie priezvisko, resp. ide pekne s menom ;-) predtym tam bolo prilis "k"...
Odpovědět
Profilova fotka
diky, laleeta , mne sa paci aj meno aj priezvisko, akurat vidim nevyhodu, ked budem nieco diktovat cez telefon, resp. na uradoch... lebo doteraz som bola Eliška a napr. na jednej sutazi ma premenovali na Elenu, pripadne ta Anezka... a teraz este aj take komplikovane priezvisko...to mi da pracu nadiktovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No dnes má meniny Hortenzia...tiež by som nedala také meno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
U nás má dnes svátek Kristián. Je to pěkné jméno, ale manželovi by se líbilo jen v podobě Christian, a to se mi moc nezamlouvá :-| Kristián x Christián = co se Vám líbí víc?
Odpovědět
Profilova fotka
jeden nas drobec v rodine sa vola Kristian a volame ho Kimo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek, myslim,ze Kristian by bol lepsi...
Odpovědět
Profilova fotka
mne osobne asi viac christian...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mne Kristián ;-)
Odpovědět
my mame zatial vybrate Peter, Laura a Nela
Odpovědět
Profilova fotka
na petra mam averziu, kvoli jednemu cloveku, tie dievcenske sa mi pacia
Odpovědět
Profilova fotka
akurat christian mi ekovukje krestan v anglictine tak mi to pripada trochu akoby sa krestan volal :-D ale celkovo by som ja nedavala ani ani, ale ked sa vam to paci neni o com diskutovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Laura je veľmi pekné meno, a spolužiačku sme volali Nela, ale krstným menom bola Petronela, to sa mi celkom páči ;-)
Odpovědět
mne sa paci Lucia. Keby to bol chlapcek, tak musi byt po ocinkovi, za tym si moj manzel stoji 8-( A jeho meno sa mi moc nepaci
Odpovědět
Profilova fotka
leishmania: My jsme se o Kristiánovi jen zmínili, ale dávat ho nechceme, zatím pořád vede pro kluka Samuel ;-) marrrka: Laura je krásné jméno :-) Nela je taky pěkné, jen v poslední době moc často dávané.
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa zas páči viac podoba Christian, ale synovi by som ho nedala kvôli tomu, že to znamená kresťan. Laura je pekné meno, ale ťažko sa vyslovuje.
Odpovědět
Profilova fotka
poznate nejaku Hortenziu? Dava sa este taketo meno??
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si myslím, že niektoré staré ženy to ešte majú. Poznala som jednu, ale už zomrela, taká stará babka. myslím, že v tom období nič nezvyčajné.
Odpovědět
Profilova fotka
samuel je omnoho lepsie jak kristian, aspon podla mna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A pozerala som na českú stránku, v ČR majú tri ženy meno Hortenzia a tri Hortensie ( teda ak to nie sú tie isté :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme dvě dcery, první je Nisa a druhá Selma Nida. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrys: To jsou turecká jména? Nebo jaká? Selma je krásnééé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leish...suhlas samuel je velmi pekne meno..krstian sa mi az tak nepaci
Odpovědět
Profilova fotka
Aj mne sa Samuel ako meno páčilo až kým som nemala jedného v triede, taký expert, tak ked to meno počujem, spomeniem si na neho :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: ano, to jsou turecká jména, mají tureckého tatínka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Selma je super, akurat mi to evokuje šelma :-D ale len ked to vidim napisane
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?