Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
aha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
usmejsa: Šarlota je pěkné :-) A Samuel je super x-) ;-)
Odpovědět
nunacek....lenze samuela v rodine uz mame...tak uvidime. mas krasne sv.fotky.bola si krasna nevesta. vies koho mi pripominas? emma z byvalej spice girl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
usmejsa: aha, tak to je blbý, že už jednoho v rodině máte. Díky za pochvalu fotek ;-) Fakt ti ji připomínám? To je dobrý :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Novorozeňátka československých hvězd: Tatianě Vilhelmové se narodil druhý syn Cyril, starší syn se jmenuje František a k rodině Maroše Kramára přibyl nejmladší Marko - sourozenci Tamara a Timur.
Odpovědět
Nám s manželem se líbí Nikolka a Mareček, na jednoho z nich už začneme pomalu zadělávat :)
Odpovědět
Ahoj lidičky, jak vám zní jméno Charlotte Krestová nám se moc líbí
Odpovědět
imaginatione Charlotte je moj favorit. krasne meno. ;-) a myslim ze sa hodi aj k priezvisku
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se víc líbí varianta "česká" - Šarlota...
Odpovědět
hugo doufal v zazrak :-D mno, je to zlate ;-) Asi by som vybrala nieco, co sa hodi k priezvisku, co ladi s priezviskom. Mne sa napriklad Oliver paci a ani sa mi nezda nejake nezvycajne. A dievca sa mi paci Laura, ale manzelovi nie. Znie mu tak nejak smutne, ci pochmurne, ci ako. Paci sa mi aj Nikol. A dnes mi padla do oka Ela, to by sa tiez hodilo k priezvisku. Manzelovi sa paci aj Bianca a obom sa nam celkom paci Karolina. A tak nejak mam pocit, ze by som dala dve mena, to druhe po niekom z rodiny, na pamiatku. Babo ale nie je na plane, tak uvidime, ako sa to vsetko vyvinie, ked bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne sa velmi paci mena Timea a Daniel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanuscha: Mně taky. Na Danielovi jsme se jako na jediném klučičím jméně shodli. Timea se mi líbí, u nás je to nezvyklé jméno, i by se nám hodilo k příjmení, ale nevím co na to choť. Už leta máme v holčičích jménech favoritku, ale její výsadní postavení se začíná pomalu hroutit. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
timea je dost starodavne...a daniel je priatel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se taky líbí jméno Daniel, ale hned nám naskočí film Rafťáci a úsměvná věta: Tenkrát tady taky nikdo nešel a mohli jsme si udělat Danika :-D Takže náš syn Daniel nejspíš nebude :-D ;-) Zatim vede jméno Samuel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem Rafťáky neviděla a manžel taky ne. :-D Spíš mi jde o to, že v mládí (velmi raném) byl můj idol Dan Landa a taky že žádného Daniela neznám a v rodině ho taky nemáme. S holčičkou bude problém, ale zas si říkám, že snad nebudeme mít jen jednu, tak ty zbývající jména možná ještě udám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Daniel je pěkné jméno ;-) Pár jich znám, v rodině ale zatim žádného nemáme. Pro holky máme taky víc jmen než pro kluky ;-) Ale prvního bychom o chlup raději chlapečka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nexcem dat synovi otrepane meno napr. Martin, Pavol a ine. Na mene Daniel sme sa zhodli obaja. :-) My tiez nemame v rodine ziadneho Daniela. Bude prvy. :-) A u dcery takisto Anna, Maria, Katarina. Dost casto sa opakuje aj Vanesa, Sofia. SKor take netypicke ako je Timea. nunacek...samuel je velmi pekne meno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanusha84: Se Sofiema se teď roztrhl pytel to je pravda...No a my dost často měníme ty oblíbený jména, ale Samuel nás drží už delší dobu a Elena taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemam nic proti tym menam...ale kde sa pozriem tak sama vanesa, sofia, nelly, charlotte a neviem este kto...a z xlapcenskyx sa rozmohol damian...toto meno sa mi vobec nepaci
Odpovědět
Profilova fotka
Damián se mi líbí, ale manželovi ne. Jinak proti jménu Sofie, taky nic nemám, i se mi docela líbí, ale je teď opravdu často dávané, tak aby se pak ve školce nesešlo 10 Sofií :-D
Odpovědět
este ze je z coho vyberat.... :-D vyber je obrovsky a nastastie kazdy ma iny vkus. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co tak chlapcenske meno Maxim? Len Maxov je vsade, ale Maxima som nikde nepocula a Maximilianov je tiez dost :-)
Odpovědět
No v mojej rodine sa zrodila z Kristiny naraz mala Rebecca... ale neviem ci sa pise s K. Nemozem to meno ani citit...eee.. alebo Kiara....ako z telenovely :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Maxim se mi nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja ked budem mat dcerku, bude Katka.....jedoduche, slovenske a skoro nikto uz nedava..takze mensia pravdepodobnost ze v skolke bude dalsich 10 Katiek....no a chalan bude Martin..takze ja ostavam pri slovenskych... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslim,ze by sme si mali brat vzor z nasich slovenskych romov: Sandokan, Rosallinda, Izabela, Manuela, Dezider, Móric, Augustín, Kunikunda... :-D sophie1981 : Katka je uplne super, poznam jednu malu, ktora sa narodila asi pred mesiacom v RK, takze je to este vzdy oblubene meno, a pre mna je to alternativa po Eliške, Františke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera som pocula meno Tesa...ale ten sandokan ma dostal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandokan a Kunikunda - to mě teda fakt dostalo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my máme taky jednu raritku v městě - Rusalka
Odpovědět
Profilova fotka
sophie: praveze Katka ide znovu do mody... ;-) ked som pracovala v hoteli na recepcii, takisto som sa stretla s menom Rusalka, ale pani bola z Juznej Ameriky, volala sa myslim Rusalka Del Campo alebo tak nejak :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?