Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ved aj tak sa používa všade to prvé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa praveze viac paci Polina,ale suhlasim ze aj tak sa pouziva len prve
Odpovědět
Profilova fotka
hej, to viem preto som to takto vymyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to s tem jmenama po rodicich asi budu mit na pul pro holcicku by se mi libilo martinka po priteli a chlapecek by byl honza mo me
Odpovědět
Profilova fotka
Jména dávaná jak popisuje janabanana se mi docela líbí. Jenže u nás to jaksi nejde. Jsme Petra a Tomáš.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,zatim teda nejsem ještě vdaná,ale o dítěti už přemýšlim. jména klučičí: Andreas -Andy.po přítelovi,Tobias -Tobi-tobísek., Michael,nebo Šimon,Vítek,Wiliam,Roman-Románek,Adámek, Erik,eriček,Daniel-Daník.,Paolo jména holčičí: Vivien,Simonka,Hanička,Andělka,Anne-Marie,Stela,Evelin,Edita,Kathrin,Kirsten, Kerstin,Anika,Ella-Marie, Paula........ a co vy?nějaké jiné představy???
Odpovědět
Profilova fotka
Jako jestli my máme představy o jménech? Nad tím přemýšlí snad každý, ne? Koukám, že to ještě nemáte rozhodnuté ;-) Líbí se mi, že uvažujete nad jmény českými i cizími. Je jich hodně pěkných. Já chtěla třeba Sebastiana a Tobiáše, ale to mi neprošlo. Na holčičce jsme se shodli brzy - Anežka, a nedávno přibylo druhé jméno, Stella. Pro chlapečka máme zatím jen jedno jméno - Daniel. Možná druhé Matěj.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás holčička Eliška nebo Michaela a chlapeček Tomášek-po tatínkovi když si to tak moc přeje
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se zatim nejvíc líbí Elena a Samuel. Další, co se nám líbí jsou Dominika, Laura, Patrik, Dominik, Adrian. Ale poohlížíme se po jménech dál. Líbí se mi i Erik, ale manžel chodil přede mnou s jednou a ta se jmenovala Erika a asi by mi to jméno jí pořád připomínalo, jsem na tohle děsná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Smardik: To jsou krásná jména. My už je bohužel v rodině máme. a já chci, abychom měli jména, která ještě nejsou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás by holčičky byly Barborka nebo Karolínka a kluk Honzík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: my je nemáme :-),jen přítel je Tomáš ale strašně si přeje syna Tomáška tak se bude tak jmenovat :-). Kdy plánujete děti?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Barborka je krásné jméno ;-) Sice časté, ale krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
A Tomáš je nádherné jméno x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karolínku jsem taky navrhovala ale neprošla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smardik: Mám objednané miminko na jaro 2010 ;-) :-D Můj brácha je Tomáš a ještě děti nemá a vím, že kdyby to byl kluk, tak by tomáška malého asi chtěli. Tak i proto, abych jim ho nebrala. Je to krásné jméno. Manžel je Jan a jednoho malého Honzíka už v rodině taky máme. A ještě máme : Václav, Michaela, Eliška, Josef, Jakub, Anna Nika, Kateřina Zoe, Eli, Vít, Beata, Marie. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: tak to jste dobří že ho máte objednaný na jaro 2010 :-D :-D ,nám se tomášek narodí v říjnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my máme 2 měsíce po svatbě :-) Mimčo zatím neplánujeme, protože ještě chci dostudovat, ale jména už máme - holčička bude Šárka a kluk David nebo Tomáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme v rodině hodně jmen, je nás "jak psů" :-D A jelikož nechceme, aby se jména v rodině opakovala, tak máme tím pádem dost zúžený výběr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonik_p jméno Tomáš schvaluju ;-) David je taky pěkné jméno.
Odpovědět
Profilova fotka
andelka a kde se miminka objednávají takhle na přesné období? Že bych si tam taky hodila nějakou rezervačku na mimíska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,ten můj našel někde na netu ten čínskej kalendář,kde když podle věku matky a zplození dítěte se dá naplánovat pohlaví dítěte... :-D závěr z toho všeho je,že budeme plodit o život v měsíci srpen,září,říjen a to jen proto,aby to byl kluk :-D chjoooo chlapi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm:já se na to dívala a nám to asi vyšlo :-) vyšel nám kluk a v říjnu se nám má chlapeček narodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: No u manžela přece :-D Ne, my jen si tak povídali, kdy bychom chtěli mimi, jaké období by bylo pro narození nejlepší a já jsem říkala, že teda si objednávám na jaro 2010. Ale objednávka se ještě nevyřizuje. ;-) Jinak mně je jedno co to bude, obojí má své, první chlapeček nebo holčička. Hlavně aby se brzy zadařilo, vše bylo ok a mimi zdravé.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! My miminko samozřejmě plánujeme a jména "konzultujeme" hned od začátku našeho vztahu:) Kluk bude 100% Vojtíšek! A holčičích máme víc - Vendulka, Michalka a Viktorka.
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: Aha :-D Já myslela, že za 100% úspěšnost se objednává někde třeba jinde :-D My jsme se zrovna dneska bavili, ve kterém ročním období bysme chtěli, aby se naše mimi narodilo. Shodli jsme se na podzimu nebo zimě. A rok? To se uvidí. Orientačně za 2 nebo 3 roky.
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: no my si ho objednali v lednu na tento rok a v říjnu se narodí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smardik: Tak to máte spolehlivé dodavatele :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: jojo přítel je šikulka :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to super, když se miminko povede tak, jak si člověk naplánuje ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?