Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: na mišáka bych byla taky hrdá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja se tu muzu urehtat!!! :-D Hele, kristi, Mia Isabella je moc hezka kombinace,.. Mne se libi ta Jasmina k tomu.. Rikate holcicce Mio nebo Isabello? elis: No, ja mam taky hrozne prijmeni,a el nezakladam si na nem.. Jsou asi fakt divni.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis: Neboj se toho a jdi do toho... Vsak ji budete rikat jen jednim jmenem a podepisovat se muze Zoe N. a prijmeni..
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, dik...taky mi to dalio, nez jsem to vymyslela,...rikame ji Mio....
Odpovědět
Profilova fotka
no tak Zoe to bude určo 8-) at si manža vříská kolik chce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zoe je super, Zara je taky krasny
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: díky, Zoe mám v merku už tak deset let...a manža ted prudí se Sebastianem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis: Vsak jo.. Kdo tady rodi?????? :-D kristi: Nemas zac..:o) A zdrobneliny pouzivate jake?
Odpovědět
Profilova fotka
zden: jj to říkám pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mio, Miuš, Miušenko, Miušátko,....ale nejvice fakt Mia-Mio, my zdrobneliny neradi
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas s kristi, taky nebudu jednou vybírat jméno podle toho jak se dá zdrobnit
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ja jsem tehoz nazoru... Taky budu na decka volat normalne.. Ale nekdy te potesi, kdyz ti nekdo rekne zdrobnelinou....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zden: tak můžeš vymyslet něco jiného neodvozujícího od jména...můj brácha se taky jmenuje Vratislav a já mu od narození říkám Matesi :oDDDDDDDDDDD
Odpovědět
Profilova fotka
jsem pro nezdrobneliny.... ja taky vzdycky vymyslim jmeno a doma se me mama pta, jak mu budeme rikat.... no prece tim jmenem.... clovek je dite cca deset let, tak proc kvuli tomu davat jmeno, ktery se hodi na dite... vetsinu zivota je dospelej, tak by podle toho to jmeno melo vypadat :o))
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to jako jo.....nekdy ji tak reknu, ale Mia se mi libi nejvic
Odpovědět
Profilova fotka
manža je Honza, ale podle mě Bobík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zase takové jméno, které má hoooodně podob, že kolikrát ani nevím jak se jmenuju :-D každý mi říká jinak
Odpovědět
Profilova fotka
JA jsem Zdenca a Martin mi rika Nenyso... Nebo Nenysko... Humorne..:o)
Odpovědět
Profilova fotka
NO nic, holky... Koncim... Mia I Zoe jsou moc krasna jmena... Ale necham si nasi Ellinu a Matese.. Jeste bych k tomu potrebovala ale tu vranu nebo capa, tak jestli o nejakem vite, poslete ho do Straznice...;o)
Odpovědět
Dnes slaví jmeniny: Clothilda: Germánského původu, znamená "slavná bojovnice". Tamara: Hebrejského původu, znamená "palma datlová".
Odpovědět
zdenallicka: Osobně jsem proti dvěma jménům, příjde mi to zbytečné. Co třeba Yasmin Langášek, Sofia Langášek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na SR ma meniny karolinka :-)
Odpovědět
Ahojky mám 8-měsíčního syna a jmenuje se Maxmilian Machač.Libilo se nám protože je cizi a hodí se i k přijmení.Líbí se mi jen některa česka jména ty cizí víc
Odpovědět
Ahojky mám 8-měsíčního syna a jmenuje se Maxmilian Machač.Libilo se nám protože je cizi a hodí se i k přijmení.Líbí se mi jen některa česka jména ty cizí víc :-) :-)
Odpovědět
Dneska slaví jmeniny: Dalibor: Původem slovanské jméno, znamená "vzdaluj boj" - Dal, Dalko, Dáda, Daly, Borek, Libor. Fatima: Arabského původu, někdy se vykládá jako "odstavená", jindy jako "velbloudí mládě" či "dětská radost".
Odpovědět
Jména pro dvojičky: Tara a Stella = "hvězda" Stella a Ester = „hvězda“. Aurelia a Zlatica = „zlatá“ Zoe a Liv; Eva a Zoe = „život“ Světlana a Lucia, Helena a Jolana, Klára a Ilona = „světlo“ Zora a Danica = "úsvit" Štefan a Viktor; Štěpánka a Viktorie; Viktorie a Nikola; Veronika a Nikola = „vítěz“ Viktorie a Veronika; Štěpánka a Viktorie; Viktorie a Berenika; Štěpánka a Berenika Theodor a Bohdan = "dar od Boha" Lada a Jolana = „správná dívka“ Zuzana a Liliana = Zuzka znamená „lilie“ v hebrejštině Radmila a Timea = „radostná“ Melanie a Leila = „černá“ Žofia a Soňa = „moudrost“ Linda a Bella = „krásná“ Leah a Tabitha = „gazela“ Alžbeta a Isabel = „Bůh je má přísaha“ Květa a Flora = „květina“ Korinna a Lada = „dívka“ Elodie a Odetta = „majetek“ Leda a Silvia = „žena (z lesa)“ Silvia a Saskia = vykládají se jako „žena z lesa“ a „žena ze Saska“ Vlastimil a Patrick = „vlast, patriot“ (Grace); Milena a Amanda = „milovaná“ Vanessa a Mahulena = uměle básnicky vytvořené Jan a Ivo; Jana a Iva(na) Mikuláš a Viktor = „vítězství“ Pollux a Kastor – dvojčata Řeckého boha Dia a bohyně Ledy. Luisa a Charlotte = podle knížky Ericha Kästnera, Luisa a Lotte Patricie a Isabel – z knihy O´Sullivanova dvojčata od Enid Blyton Aurel a Zlata = „zlatý“ Lubor(š) a Irena = „mírumilovný“ Bohdan a Dorota; Theodor a Dorota = „dar od Boha“ Štěpán a Viktorie = „vítěz“ Radovan a Timea = „radostná“ Goran a Silvia = „les“ Viktor a Nikola; Mikuláš a Veronika = „vítězství“ Aleš a Sandra; (Alexis) Alexej a Sandra = „obránce mužů“ Vlastimil a Patricie Jan a Iva; Ivo a Jana – stejný původ Vít(ězslav) a Nikola = „vítězství“ Felix a Beáta = „šťastný“ Florian a Květa = „květina“ Paris a Kassandra – dvojčata krále Priama a královny Hekuby
Odpovědět
ahoj holky, zrovna jsem ve firemnim seznamu nasla supr jmeno, tak jsem si vzpomela ze tady obcas ctu tuto diskusi ;-) je to Clinton Svoboda :-D sice to je nejaky Amik ale rozesmalo me to :-D
Odpovědět
Dnes slaví jmeniny Antonin: Latinského původu (antonius), což bylo jméno římského šlechtického rodu; původní význam slova je "přední, čelní, vynikající". Ezra: Hebrejského původu, znamená "boží pomoc".
Odpovědět
Dneska slaví jmeniny: Adolf: Germánského původu, znamená "ušlechtilý vlk" - Adek, Adko, Adolfek, Dolfi, Doďa, Alf. Adina: Hebrejského původu, znamená "rozkošnický, smyslný, citlivý, jemný" - Áďa, Adinka, Ada, Adla.
Odpovědět
Profilova fotka
Kolegyni se narodila tento týden neteř - Rozálie. Rozárka je pěkné jméno, ale ta "oficiální" varianta Rozálie se mi moc nelíbí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?