Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pekne, moje oblubene :-) ale viac sa mi paci ked sa pise Sophia moja dcerka (niekedy v dalekej buducnosti) bude na 99% Hana... vola sa tak jedna z mojich dvoch naj kamosiek chlapcenske meno vybrate nemam... pacia sa mi Gregor, Viktor a Oliver, ale nastavajucemu bohuzial ani jedno z nich a mam slabost na francuzske mena, ale deti budu mat typicky slovenske priezvisko, tak ich nechcem zbytocne traumatizovat ;-)
Odpovědět
sofie je taky krasne jmeno ale zacina byt az moc caste (btw jmenuje se tak i dcera jakl-vitove a taky ty hruskovy z ordinace...)
Odpovědět
Profilova fotka
a Sofii ma i moje kamoska
Odpovědět
Profilova fotka
ta od Hrušky má být Gita ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevim,kdo je Hruskova
Odpovědět
ja myslela segra gity...
Odpovědět
uz jsem o nasla, ta herecka se jmenuje ivana jiresova
Odpovědět
Profilova fotka
no nééé Hrušková (manželka Hrušky primáře) je ted těhu a čekají holčičku Gitu 8-) ale v soukromí má Hrušková/Jirešová holčičku Sofii
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak, to ja nevim....ja na to nekoukam. Kamoska vcera prisla s Rebecou, tak jsem ji to schvalila
Odpovědět
Profilova fotka
jj Rebeka je hezká
Odpovědět
Další jména pro dvojky: Aurel a Zlata =„zlatý“ Lubor/Luboš a Irena =„mírumilovný“ Lucián a Světlana Vlastimil a Šárka Ondřej a Andrea Helena a Jolana =„světlo“ Světlana a Helena Helena a Lucia Jolana a Lucia ="světlo" Světlana a Jolana Ten samý původ: Alexia a Sandra Mariana a Julianna Viktorie a Valentina Valerie a Viktorie Liana a Livia Julianna a Livia Mariana a Klaudia Edita a Fiona = keltský původ Annika a Anetta
Odpovědět
Profilova fotka
Sasha.zimmermann prosím Tě - když tu píšeš o původech jmen jejich vlastnostech: nevěděla bys, jaká jména v sobě obsahují významy "naslouchat", "vyslechnout" (vím, že něco takového je Simona, ale existují i další?) Díky
Odpovědět
Článek se načítá
Taky se přidám, tak máme vybráno: kluk - Adam, Matyáš, holka Karolina nebo Berenika. Maxmilián je hrozně pěkný ... máme ho doma... je to můj 6 letý synovec :-) má to hrozně hodně podob Jinak u nás se vybíraji jména tak aby se v rodině prostě jméno neopakovalo no i když mám bratra Davida a přitel je taky David ale prostě tohle nejde nijak ovlivnit :-) kolikrát se otáčejií oba takže když se o jednom z nich bavíme tak je to náš Davčo (jako můj bratr) a můj Davčo (jako můj Davčo) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,my máme Nicolase :-)
Odpovědět
Já jsem ráda, že přítel nechce pojmenovat chlapečka po tatínkovi je totiž Emanuel :-) Volat na něj Emane, Emčo to bych nezvládla! Můj taťka mamce řekl, že když si mě odnosí a porodí, tak ať si mě také pojmenuje. Mamča měla ráda Štěpánku Haničincovou tak asi nemusím říkat jak se jmenuji... A zkráceniny tohohle jména tedy vážně nic moc :-| V GB mi říkali Steph. Štěpánku strašně komolili a nemohli ji zaboha vyslovit :-) Přítel říká, že mám mazlivé jméno. O jména pro naše děti se zatím debatuje. Každý by rád jiná. Kompromis nebude. Tohle si "vyboxuji" :-D
Odpovědět
blackippo. Štěpánka je strašně krásné jméno, mám je spojené se svou spolužačkou, což je takové křehká blondýnka s očima laně :-). Říkáme jí Štěpánko, zkráceně ani nevím, jediné, co mě napadá, je Štěpko a to je zase docela hrozný, tvrdý :-|
Odpovědět
Další jména pro dvojky: Ilona a Jolana Ilona a Helena Ilona a Lucia Ilona a Světlana Valerie a Viktorie Margit/Margot a Rita Elisha a Ezra Elias a Ezra
Odpovědět
já bych chtěla AMÉLII, ANABEL, MÁRIA JE KRÁSNÉ , pro syna bych chtěla agim, aron, denis, :-)
Odpovědět
Já bych chtěla Jindru...Kluk nebo holka...to mi je šumák...no ale je dost pravděpodobný, že jich bude víc...máme to v rodině :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mariola:aron je jak na pejska,ale agim zní zajímavě .-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já znám jednoho AKIMA. Akim...ale svému dítěti bych nic takového nedala.
Odpovědět
Profilova fotka
Akima znam psa
Odpovědět
Profilova fotka
akima znám taky,ale je to hafík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten kterýho znám já je černoch:)
Odpovědět
ahoj, já mám doma Michaela a chtěla bych ještě holčičku, líbí se mi Ariana či Alexandra, tomu mýmu zase Jennifer
Odpovědět
Profilova fotka
saru: :-D ale pes to není,že? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale pěkný "zvíře" jo! Co se týče jmen pro děti, ráda bych nějaké české...ale u mě se to pořád mění...tak nevím...!
Odpovědět
denisska Agim ...néééééé akim to si pletete AGIM tak se jmeuje můj manžílek, a je to zvííře ]-( :)))
Odpovědět
Profilova fotka
mari:k sakru,zvíře jo??? :-D :-D já vím,že agim,jen se to na akim anějak přesunulo,to bylo i v tom filmu jak tam hrál ten černý,jej jak se jmenuje,ten jeho sluha byl akim ne? :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?