Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karolina lima,to zní zajímavě:-) a sára ali,:-)taky dobrý,jen krátké,ještě bych tam něco dala nebo aspoň místo sára sarah:-)
Odpovědět
Jejda,holky,vy vymyslíte nevymyslitelné :-) Já bych chtěla Ellu a Šimona.
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí Gabriela a Kristián,ale jsou to jen sny,jako realitu dám Verunku a Lukáška!
Odpovědět
Holky delam ted praxi na novorozeneckem odd. u Apolinare a z hitparady jmen frci u chlapecku nejvic Lukas ( Asi 8 za tyden, taky Honzik asi 5) a holčičky ( k memu poteseni Karolinky:-)) dal Anezky a Annicky. No a jedna perlicka na zaver... Taky treba Chuan Carlos :-)))
Odpovědět
mona27:Ty jména jsou moc hezká,nezůstávala bych jen u snů... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karolina.: to bude spis Juan Carlos, ne? to je absolutne typicke sp. jmeno..jeno jako Josef Novak
Odpovědět
Profilova fotka
lenanku me se ta jmena moc libi ale nechci aby me deti nekdy vynadali,ze mali tak neobvykla jmena kdyz vsude kolem jsou sami Hany,Terezy,Honzove a Tomasove...nechci aby se jim spoluzaci vysmivali :-S
Odpovědět
kristi: ne, opravdu je to Chuan Carlos a k tomu prijmeni Lakatos :-)
Odpovědět
mona27:Já myslím,že v dnešní době se nemáš čeho bát,ta jména jsou moc hezká a vůbec bych se nebála výsměchu.Třeba ten Juan Carlos je asi moc,ale každý ať si dá co se líbí....Já být tebou,jdu do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle, tak to promin... :-)
Odpovědět
ne, neni za co, ale je nadhernej. Jenom je vazne skoda, ze se nekdy rodice detem vylozene pomsti tim jmenem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mona:gabriela a kristián jsou přece normální jména ne žádný extrém
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky mi Gabriela prijde naprosto bezne, stejne jako Kristian
Odpovědět
Profilova fotka
tak nás je v práci 9ženských a z toho 2 Gabriely, jedna z nich má synovce Christiana, ten má spolužáka Kristiána mě ta jména přijdou celkem normální ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak byste řikali Kristianovi zdrobnele?
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, Kiko,
Odpovědět
Profilova fotka
můj nastávající má bratrance kristiána:-) tak jak kristi:) a nebo kri kri :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě se třeba líbí Kryšpín - ale přezdívka? Špína? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krýšo
Odpovědět
Profilova fotka
hodně kristýnám i kristiánům říkají kris
Odpovědět
Profilova fotka
denisska - to je pravda ale u nás Kristinám spíš Kristi, Kristo
Odpovědět
Profilova fotka
jo,to taky nebo tini-týno
Odpovědět
muj sen pro chlapecka jsou jmena mikulas, krystof nebo maxmilian... pro holcicku treta justyna nebo evelyna...pritel je prijmenim novak, tak bude hodne tezke vybrat jmeno, aby se v ulici nepotkal se jmenovcema (sousedka je novakova a ma manzela pepika, synacka pepicka, tchana josefa a pratchana taky josefa-to je STRASNY!!!!!)
Odpovědět
a jeste neco: vypravel mi kamarad, ktery pry nekde cetl, ze se v jedne porodnici narodila manzelum PANENSKYM dceruska a te dali jsmeno BLANKA... kdovi, jestli je to pravda, ale k pobaveni je to urcite. nebo k politovani...
Odpovědět
Profilova fotka
sousedi maji Kristiana a rikaji mu Kristin a nebo Kikin :o))) me to taky prijde jako uplne normalni jmeno
Odpovědět
Profilova fotka
aurinko :-D :-D :-D
Odpovědět
pekne mena su vsetky ktore sa pekne vyslovia.moj syncek ma meno PATRIK_ALEXANDER .hovorime mu PATRIK nijak nekomolime meno.a v tedy pekne vyznie.
Odpovědět
Profilova fotka
patko:přesně:-)stejně se mu i jinak říká zlatíčko,pusinka atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte no ja ako slovenka som za typicke "nase" mena nepaci sa mi , ako sa niektore mamicky poamerikanizuju a davaju chudatkam detickym mena, ktore im casto k ich priezvyskam neprinalezia nakolko moj muz je Drahos ako priezvisko a je to jedno z prvych slovanskych priezvisk vobec u nas tak to bude juraj, mojmir, zofia
Odpovědět
Profilova fotka
co ríkate na Sofii ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?