Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kirill milka-kráva:-) dejan valerin běluše liboslav
Odpovědět
chcce tu niekto kristinku? Ja chcem Kristinku...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co christin?mám takovou kamarádku
Odpovědět
Jo teď jsem si vzpoměla, že od spolužačky ze střední ségra měla chlapečka Darrena, to nezní špatně... Kristinka je klasika, určitě je jich tu dost... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
7904x je kristina 998x kristína
Odpovědět
Profilova fotka
polina mečislav!!!!!!!!!! ksenia:-) marcin
Odpovědět
Profilova fotka
pradrag željko valburga jovana :-D :-D
Odpovědět
Dnes slaví jmeniny: Arnošt, Ernest: Německého původu, znamená "četnost, rozhodnost, vytrvalost" - Arný, Erný, Arne, Arnoštek, Ernestko, Nošt. Miroslav: Slovanského původu, lze vyložit jako "slavný mírem, mírumilovný" - Mirek, Miro, Miras, Mirko, Slavo, Slávek.
Odpovědět
Trošku jsem si hrála se jmény pro dvojčata. Jak se vám to líbí: Jména pro dvojičky – holky, kluci: Libuše a Miluše Liběna a Milena Luciana a Světlana Zora a Danica Daphne a Laura Debora a Melissa Eva a Zoe Irena a Salome Alžbeta a Isabela Ezra a Jonas Ezra a Ezechiel Ezra a Rachel Pár: Dušan a Jolana Bohdan a Theodora/Theodor a Bohdana Lucian a Světlana Theodor a Dorota Vít a Viktorie Mikuláš a Nikola/Nikita Ctirad a Šárka/Vlasta Milan a Amanda Marián a Klaudia Julian a Klaudia Julian a Livia Marián a Livia
Odpovědět
Další jména: Roxana a Daria Bedřich a Jindřich Bedřich a Vladan Dalia a Linnéa Lada a Jolana Bartoloměj a Benjamin Zuzana a Liliana Pár: Josef a Maria Kaspar a Daria, Roxana
Odpovědět
Profilova fotka
sasha: a podle jakyho klice si ta jmena davala k sobe?
Odpovědět
Profilova fotka
Známa má dievčatká: Ráchel a Rebeka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě se líbí holčicí např. Justýna, Vanda, Viktorie, Amélie.... , klučičí např. Darek, Maxim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.Mám kamarádku která se jmenuje Blanka. Každý ji říkal buď Blani nebo Bláňo :-N . Chudák. Svoje děcko bych asi Blanička nepojmenovala. U našich v obci zase jedna pojmenovala holčičku Ema. No. taky nic moc jméno.
Odpovědět
Mně se oslovení Blani i Bláňo líbí a Ema taky, i když těch je teď moc.
Odpovědět
Profilova fotka
co hovorite na meno Polina? MM by chcel,mne sa az tak nepozdava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jo? Mě se teda Blanka nelíbí. Hold každýmu se líbí něco jiného. Manžílek strašně dlouho toužil po tom, že chlapeček se bude jmenovat Samuel. Že bude mít Sama ale pak si známá koupila pejska Sama a už ho to přešlo. Teď ho drží Adam. Těch je poslední dobou taky nějak moc. Takže až budem muset vybrat jméno prckovy tak to bude záhul. Já říkala že by bylo srandovní, kdybychom měli holčičku Marii. Byla by to Maruška Marušková :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
marketa to jej nerob :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Samuel je pěkný jméno, Adam taky,ale teď jich je opravdu hoooodně :-| Marie Marušková - to by bylo asi fakt za trest :-D
Odpovědět
Polina? Taky trošku jak pro ruskýho pejska... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Polina můj vkus není...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no dik
Odpovědět
Profilova fotka
ale ani mne sa nelubi...zatial je kompromis Paulina, ale na babo este mame cas
Odpovědět
Profilova fotka
Paulina zní dobře ;-)
Odpovědět
me se hlavne nelibi, kdyz se k ceskym prijmenim cpou zahranicni jmena. Mame tolik krasnych ceskych jmen. Nerikam ze to musi byt zrovna marie nebo ema, ale paolina amelie roxana ... to je fakt des. Jestli chcete neobvykle jmeno, tak jim dejte rovnou indianske - rozkvetajici jablon, nebo neco podobneho :-D :-D :-D Nic proti holky 8-) my mame adamek a ja chci petrusku (uz jsem si tak pojmenovala sestru) ale pres pritele to neproslo. Adam je jistej, kdyz budou dva tak adam a tomas. Kdyz bude holka tak asi natálka nebo klárka.
Odpovědět
Profilova fotka
Adam a Tomáš jsou strašně krásný jména! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natálek je v poslední době celkem dost...a jméno Klára nemusim z osobních důvodů, všechny Kláry, co znám, mi nesedí jako lidi a tim pádem mi nesedí ani to jméno...
Odpovědět
Profilova fotka
terak no nase priezvisko neni ani ceske ani slovenske :-)
Odpovědět
Mně zase nesedí všechny Petry, co znám - a to naši chtěli pojmenovat sestřičku Petra - to bych nerozdýchala...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že nejsem sama, komu když nesedne člověk, tak mu nesedne ani jméno :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?