Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Novorozeňátka: Nymbursko: Nelly, Lukáš, Liliana, Matouš, Patricie, Jan, Viktorie, Alexandr, Daniel, Tomáš, Eva, Adéla, Anna Marie, Bohumil Ostravsko: Natálie, Šarlota, David, Jiří, Viktorie, Sofie, Vendelín, Radim, Patrik, Michaela, Alice, Pavel Daniel, Jan, Matěj, Tobiáš, Nella, William, Ondřej Brněnsko: Kristýna (2x), Tobiáš, Matěj, Kateřina, Daniel, Max, Adam, Dominik, Sára (3x), Lucie, Sabina, Marek, Agáta, Jakub (2x), Patrik, Miroslav, Michaela (2x), Nikola, Andrea, Nikita (holčička), Nina, Jan (2x), Julie (2x), Tomáš, David, Martin, Barbora (2x), Edita, Sára Anna, Natálie, Jáchym, Václav, Tereza (2x), Vít, Šimon, Jiří, Petr, Filip (2x), Karolína, David John, Adriana, Ondřej (2x), Vojtěch, Milan, Vanessa, Anne, Nhat Minh, Nela, Ladislav
Odpovědět
cirrusa: jo? no vidíš....já nevím tlačím Sáru do popředí, a Honza Lauru a Elen brrr ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mi se o miminko zatím snažíme, ale jména už máme vybrané syn bude Richard Kainer a holčička Karolína Kainerová líbí se mi Eliška, ale to neprošlo - nikomu se to nelíbí, mi se to jméno líbí mo, c určitě nějak skoro manžela pak přesvědčím :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě Klaudie to je taky moc pěkné a neobvyklé jméno, žádnou vlastně neznám
Odpovědět
Mne sa paci aj meno Vanesa.Jedna moja znama dala meno Sendy svojej dcerke.
Odpovědět
tynka: richard je moc hezký jméno ;-) . Ale Karolína už je obehraná, co třeba Karla Kainer?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sasho, tak Karlička neprošla, ale mi se líbí :o) ještě se mi líbí i Patrície, ale budu tlačit na Elišku to jméno se mi líbí odmalička
Odpovědět
Profilova fotka
Eliška Kainerová nebo Klaudie Kainerová hm
Odpovědět
Profilova fotka
tynka daj karolinu ;-) :-D srandujem :-)
Odpovědět
Kamil: Latinský původ (Camillus bylo římské příjmení), jeho původ je orientální (asi ze semitštiny), znamená "urozený, mladý obětní služebník" - Kamilek, Kamy, Mila. Bohumil: Slovanský původ, vykládá se jako "milý Bohu", jedná se vlastně jako překlad řeckého jména Theofil - Boža, Bohuš, Bob, Bobby. tynka, dej Klaudia Kainer ;-) Je to krásné jméno.... Eliška je moc rozšířená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem taky pro Klaudii.....
Odpovědět
tynka: Klaudia Kainer....to je jméno jak nějaké známě herečky z dřívějška...a je to moc hezké ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tynka:mne sa páči tiež klaudia :-) a dobre znie aj s priezviskom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chlapec bude Jakub a dievca Simona :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaudia kainer,je super,i claudia:-)
Odpovědět
lepsie zne Claudia kainer ako Eliska Kainer :-)
Odpovědět
mne sa paci baby sandra, sara, stanka, radka (po buducoom manzelovi), emma po mne....chlapcek...daniel, matus...neviem je to este veeelmi dalekych hviezdach...uvidme...
Odpovědět
Jak se vám líbí: Elaine, Roisín (čti: "Rošín"), Noirín, Sadie (čti: "Sejdy")? Emmilly: Mně se z tvýho výběru líbí Sandra a Radana :-D
Odpovědět
sasha: tak ,,Sajdyho" máme v práci a je to Turek nebo něco takovýho:o)) ;-)
Odpovědět
safovaverca: Sadie je ženské jméno :-)
Odpovědět
sasha: ale to je jeho příjmení:o)))) ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak my se ještěo miminko nesnažíme, ale jména už máme vybrané, pro kluka Lukáš po tátovy a pro holku Nikola a pokud by byly náhodou dvě holky, tak druhá bude Katka, ale druhý pro kluka fakt nevíme, ale já furt věřím, že budem mít holčičku a pak kluka. :-D
Odpovědět
safovaverca: Takto řeknu :-D :-D trexx25: Nechci Tě odradit, ale Lukáš a Nikola jsou dost ohraná jména :-S ;-) 1;TEREZA;2843 2;KATEŘINA;2047 3;NATÁLIE;2016 4;ADÉLA;1907 5;ELIŠKA;1902 6;LUCIE;1726 7;KAROLÍNA;1703 8;ANNA;1643 9;VERONIKA;1632 10;BARBORA;1557 1;JAKUB;3508 2;JAN;3299 3;TOMÁŠ;2550 4;ONDŘEJ;2140 5;DAVID;2059 6;ADAM;2057 7;MATĚJ;2045 8;MARTIN;1965 9;FILIP;1911 10;LUKÁŠ;1911
Odpovědět
Novorozeňátka: Znojemsko: Eliška, Lukáš, Denisa, Ondřej, Hermann, Eva, Zuzana, Zdeněk, Libor, Maxmilian, Isabela Kroměřižsko: Jan, Kateřina, Lucie, Lukáš (3x), Zuzana, Martin, Mariana, Dagmar, Dominik (3x), Tereza (2x), Nicola, Eliška (2x), Andrea, Anastasia, Nikola (2x), Anna, Marek, David, Zina, Ondřej, Markéta, Vanessa Lara, Sára, Carlo, Jakub, Anh, Milan, Veronika, Petra, Petr, Matyáš, Sebastian, Tadeáš, Daryna, Vladislav, Charlotta, Karolína (2x), Jašoda (děvče), Dita, Martin (2x), Václav, Kryštof, Amalie, Klára, Linda, Alex, Natalie, Adéla, Barbora (2x), Petra, Adam, Matěj, Benjamin, Denisa, Diana, Daniel (2x), Sabina, Johana Slovácko: Vojtěch, Nikol, Vít, Marie, Zuzana, Jonáš Kolínsko: Vojtěch, Anna, Daniel (surodenci Vojta, Veronika), Kristýna, Petr (brat Vojta), Rosalie (bráška Martin), Vanessa (brat Dominik), Nikola (ségra Aneta) Rychnovsko: Aneta, Michal, Jakub, Vítězslav, Alena Orlickoústecko: Sebastian (surodenci Daniel, Lucie, Anežka), Josef, Ondřej, Jakub, Dominik (ségra Nikola), Jan (brat Tomáš), Natálie (sourozenci Žaneta, Denisa, Miloš), Jan (surodenci Jana, Emil), Jan, Michaela (surodenci Jakub, Alena), Liliana (bráška Matěj), David, Lucie (surodenci Petra, Martin), Alex (ségra Sandra), Jan, Alexandra Julie, Michal (sourozenci Petra, Adam), Adéla Hradecko: Martin, Saša, Adéla, Julie, Ondřej Chrudimsko: Jakub (brácha Petr), Samira, Eva (ségra Tereza), Filip (brácha Tereza), Matiáš, Marek, Soňa, Ondřej (ségra Natálie), Jiří
Odpovědět
Profilova fotka
ani my sa este o babatko nesnazime. ale ked pride ten cas - pre dievcatko (moj manzel si zela strasne dievcatko) mame uz vybrate meno LIANE a pre chlapceka este stale nevieme....ale urcite casom nieco vymyslime. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mne sa páčia mená Sára a Dávid
Odpovědět
Profilova fotka
sasha:Filip(brácha tereza)? :-D ;-)
Odpovědět
Pre nás to tiež ešte nie je celkom aktuálne /uvidíme, čo bude o pár mesiacov/, ale ja chcem prvého chlapčeka, ktorý by sa volal Patrik. Nenormálne sa mi to meno už dlho páči. Dievčenské si neviem vybrať, to nechám na drahého. Horšie je, že celkom pekné meno mala jeho dávna bývalá...
Odpovědět
my se o miminko teprev snažíme, ale ve jménech už máme jasno na 50% 1) žádné dítě se nebude jmenovat ani po mě ani po partnerovi, vidím to u nich doma, jmenují se s tatínkem stejně a někdy je to děs 2) ani po mých nebo jeho rodičích 3) u kluka to máme jednoznačné, partner chce Karla, tak se jmenoval jeho dědeček, kterého nikdy nepoznal a jelikož se tak jmenoval i můj dědeček, které jsem měla moc ráda, tak jsem s tím hned souhlasila 4) dívčí jméno je tedy na mě, vždycky jsem chtěla mít holčičku Karlu, ale pokud by už byl kluk karel, tak by to asi dělalo neplechu, tak uvažujeme o Kamile, Lence nebo Lucii
Odpovědět
Profilova fotka
a co jména Clea a Zara?nebo Madox.-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?