Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saruno ale to dite tady cizinec nebude
Odpovědět
Profilova fotka
Rubi urcite se ti podari nejaky vhodny jmeno najit ;-) ja jsem naopak fanousek silenejch jmen se mi libi treba jmeno Castor Jerome ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muchi, t je velmi zajimava volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych chtela nejaky neutral....aby ho umela rict i ceska i francouzska rodina... Jerome je hezky...Castor jsem nikdy neslysela...odkud to je?
Odpovědět
Profilova fotka
Rubi a vy budete mit typicky french prijmeni???
Odpovědět
Profilova fotka
Jedno z nejcastejsich tady Kristi...je to Leroy ( cti L'rua)...
Odpovědět
Profilova fotka
u nas v unorovkach zije jedna z nas ve Francii v La Baule nebo jak se to tam jmenuje. Ma s francouzem dceru Leu Juliette..to je super si myslim
Odpovědět
Profilova fotka
Rubi, vcelku obtizne se mi to cte, dala bych k tomu neco hodne jednoduchyho...akorat me nic nenapada
Odpovědět
Profilova fotka
kristi no je to super x-) uvidime jestli to nekdy udam :-D ale snazit se teda budu me totiz prijde ze to jmeno muze bejt jakkoli blaznivy ale musi bejt vyjimecny pac kazdej sme prece original a tech jmen a moznejch kombinaci je tolik ze me prijde skoda porad replikovat nejakej zabehanej set jmen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muchi,t o je pravda... :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou hezky jmena...ja chci ale kluka :-D Libi se mi Etienne (obdoba Stepana), Florian, Raphaël, Mathieu( cesky Matej)...
Odpovědět
Profilova fotka
Jan Etien to ma Ester Geslerova jedno z tech svych dvojcat....holcicka je Mia Rosa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tjo Etien je bomba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rubi ... moje teta se jmenuje L'Rhun ... a jeji deti Yves a Marek ... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me se toho libi spousta, ale musim se vzdycky zeptat pritele, jestli to tady neni treba stary...protoze jmena jako Robert, Marcel, Didier... mi hezky znej, ale tady to je hrozny jako treba u na Bohous :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bohousek je muj synovec ;-) ... straslivy jmeno... ale kdyz je po tatinkovi, tak se neda nic delat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
takze chcete nejaky spis modernejsi, modni, chic jmeno?
Odpovědět
Profilova fotka
muchi to je super jmeno, ja bych taky chtela nejaky sileny co nikdo nebude mit ale nejde mi nic vymyslet, nechces mi neco vymyslet ty? :-D teda na kluka, na holu uz mam ale treba me muchi ukecas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Spis modernejsi....zadnej Evzen nebo Bohous...ale zase zadnou Jessicu teda nechystam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne se libi Phoebe :-) a na kluka jsem ted videla nekde Cash, to je husty
Odpovědět
Profilova fotka
Me se libi Oskar...to je takovy trosku prasteny...
Odpovědět
Profilova fotka
i Oliver
Odpovědět
Profilova fotka
Mioune az dojedes do praglu dame flasku a ja ti vymyslim jmena ze ti bude zrak prechazet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Muchi, nechlastejte, nebo vam to pak nepujde....
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne Mio....Fernet Foreman, to zni krasne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oskar je americký,ale taky se mi líbí,my máme tu výhodu nebo nevýhodu,že dítě z děcáku se nějak jmenovat bude,můžeme si ho přejmenovat,ale Pavlu ani Petru bych nechtěloa,tiše závidím těm,které to plánují předem.
Odpovědět
Profilova fotka
nebo Jack, podle toho co Mia pije
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne aby Mia nepila Zelenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A holcicka by mohla bejt Becherovka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi ja chtela aby jmeno i prijmeni zacinalo na stejny pismeno ale to F mi v tom moc nepomohlo teda :-N muchi tak plati :-D to bude m cumet :-D Gabriela Alexandra i Michaela mi zamitnul a uz me to neba :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?